Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Jégkorong

Jégkorong 2017 jan. 12 19:48 #54693

• mildenberger
  • mildenberger profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 255
Kiss László beküldte:
;)mildenberger beküldte:
Kiss László beküldte:
HELLÓ!

Nem elfelejteni aztán ám..., holnap, azaz péntek 13-án az ftc ellen játszunk. Elvileg lesz internetes közvetítés, de az majd holnap kiderül ;) ;) .

HAJRÁ LILÁK!!!
A helyszínen fogom megtekinteni. B)

HELLÓ!

Ejjjj basszus..., irigyellek ;) :) :) :) .
Remélem másnap csak mutogatni tudsz, mert nem lesz hangod :) :) :) .

HAJRÁ LILÁK!!!
Úgy legyen! :)
Újpest mindenek felett
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Jégkorong 2017 jan. 12 19:27 #54691

• Kiss László
  • Kiss László profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 426
;)mildenberger beküldte:
Kiss László beküldte:
HELLÓ!

Nem elfelejteni aztán ám..., holnap, azaz péntek 13-án az ftc ellen játszunk. Elvileg lesz internetes közvetítés, de az majd holnap kiderül ;) ;) .

HAJRÁ LILÁK!!!

HELLÓ!

Ejjjj basszus..., irigyellek ;) :) :) :) .
Remélem másnap csak mutogatni tudsz, mert nem lesz hangod :) :) :) .

HAJRÁ LILÁK!!!
Utolsó szerkesztés: 2017 jan. 12 19:29 Írta: Kiss László. Indoklás: ezt a rövid szöveget is sikerült kétszer elbasznom

Jégkorong 2017 jan. 12 18:54 #54687

• mildenberger
  • mildenberger profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
Kiss László beküldte:
HELLÓ!

HAJRÁ LILÁK!!!
Újpest mindenek felett

Jégkorong 2017 jan. 12 17:54 #54685

• Kiss László
  • Kiss László profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
HELLÓ!

HAJRÁ LILÁK!!!

Jégkorong 2017 jan. 12 16:59 #54683

• Kiss László
  • Kiss László profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
HELLÓ!

A vereség bármilyen szinten -mint mindig- bántó és kellemetlen. Főleg, ha azt a szeretett és imádott csapatod szenvedi el.
Ettől függetlenül a csapat teljesítménye elismerésre méltó és a továbbiakban is remélem a legjobbakat.

HAJRÁ LILÁK!!!

Jégkorong 2017 jan. 12 08:59 #54665

• uteapu1
  • uteapu1 profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 384
A hokiban én is a Ligát favorizálom. Igaz, hogy a kupagyőztes beteheti a vitrinjébe az érmet és büszke lehet rá de eszmei értékén túl nem képezi le egy csapat igazi teljesítményét pár meccs alapján. Elég sokat vártunk egy komoly csapatra és teljesítményre, ami szépen kialakult az utóbbi három évben. Személy szerint elégedett leszek a négybe jutással és ott már bár mi lehet. :)
A fociban máshogy gondolom. Ott a pillanatnyi állapotunk miatt az élmezőnyre tapadást kell elérni. Az esetleges kupasiker talán jótékony lehetne egy erősödésre/igazolásokra, mert nem leszünk kizárva a nemzetközi porondról. Hacsak nem lesz/találnak/csinálnak megint valami okot. ;)

Jégkorong 2017 jan. 12 08:10 #54663

• oszi
  • oszi profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 250
uteapu1 beküldte:
Sajnos? :cheer: Így a jó, hogy emberből vannak, még a hibáikkal együtt is. Attól függetlenül, hogy a kondi "robot" szinten jó, azért fejben nehéz egy jókora játék-utazás-játék közben regenerálódni. Sokat voltak mostanában egy szűk térbe kényszerülve és ez nem szokott használni. Pár nap még nem lett volna rossz a pihenésre, mert nyakunkon megint egy fontos meccs, de gondolva a rájátszásra, ezt kezelni kell. Ott sem lesz lazítás a menetelés közben. Ebből kiindulva, valahol nem is nagyon bánom, hogy nem kupázunk. Sila lovaglóizma is rendbe jön, felfrissülnek fejben, aztán uccu neki a véghajrának. :)
Pont ezért féltem a foci csapatot. Szűkös keret és minnél tovább jutunk a kupában annál több mérkőzés sorozatban. A hokisoknak és a focistáknak is a bajnokságra kell koncentrálni és kész :)

Jégkorong 2017 jan. 12 08:02 #54662

• uteapu1
  • uteapu1 profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
Sajnos? :cheer: Így a jó, hogy emberből vannak, még a hibáikkal együtt is. Attól függetlenül, hogy a kondi "robot" szinten jó, azért fejben nehéz egy jókora játék-utazás-játék közben regenerálódni. Sokat voltak mostanában egy szűk térbe kényszerülve és ez nem szokott használni. Pár nap még nem lett volna rossz a pihenésre, mert nyakunkon megint egy fontos meccs, de gondolva a rájátszásra, ezt kezelni kell. Ott sem lesz lazítás a menetelés közben. Ebből kiindulva, valahol nem is nagyon bánom, hogy nem kupázunk. Sila lovaglóizma is rendbe jön, felfrissülnek fejben, aztán uccu neki a véghajrának. :)

Jégkorong 2017 jan. 12 05:31 #54658

• oszi
  • oszi profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
Kiss László beküldte:
HELLÓ!

Dunaújváros - UTE 5:2 (2:0, 2:0, 1:2) :( :(

HAJRÁ LILÁK!!!
Sajnos ők is emberek és 5 nap alatt 3 fontos mérkőzés kicsit sok volt nekik. A Dunaújváros meg pihenten készülhetett mert 4 napjuk volt !

Jégkorong 2017 jan. 11 19:53 #54655

• Kiss László
  • Kiss László profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
HELLÓ!

Dunaújváros - UTE 5:2 (2:0, 2:0, 1:2) :( :(

HAJRÁ LILÁK!!!

Jégkorong 2017 jan. 11 18:12 #54646

• Kiss László
  • Kiss László profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
HELLÓ!

Nem elfelejtve..., ma MK mérkőzést játszunk Dunaújváros ellen. Az első harmad után -sajnos- 2:0-ra égünk. Különben az M4 közvetíti és az alábbiakban is lehet követni az eseményeket:
www.mediaklikk.hu/m4-elo/

HAJRÁ LILÁK!!!

Jégkorong 2017 jan. 10 10:46 #54609

• uteapu1
  • uteapu1 profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
Most néztem meg a belgrádi meccsünket. A jk. -ből kiindulva, előzetesen azt lehetett hinni, hogy egy kimondottan durva meccs volt. A sporik szokatlanul alacsonyan húzták meg a küszöböt és szinte , a szabálykönyvnek megfelelően fújtak be majd mindent. Régen mondtam fegyelmire, hogy hasznos, de itt kimondottan ezt kellett tenni és Dömötör is jókor volt kemény. Hamar tudatosult a szerbeknél, hogy nem érdemes különösebben keménykedni, mert van rá válasz. :) A sok reklamálásuk is jól jött, lehetett pihizni. Megérdemlik a gratuláció a srácok,- mikor nem-,ugyan úgy, mint a kiutazó szurkolók is.
Utolsó szerkesztés: 2017 jan. 10 10:52 Írta: uteapu1.

Jégkorong 2017 jan. 10 07:32 #54604

• Cufy
  • Cufy profilkép
  • Nem elérhető
  • Gold Boarder
  • Köszönetek: 77
tényleg, ha már kapuskérdés. még mindig nem tettem túl magam rajta, hogy a fradinál megsérül az első számú kapus meccs közben, beáll egy - számomra - teljesen ismeretlen cserekapus, megszórjuk gólokkal, és ettől függetlenül olyan magabiztos, hogy kifejelgeti a korongot - szándékosan -, úgy fogja a lepkéssel a lövéseket, hogy elfordítja a fejét... ez egy ennyire jó kapus. vagy szimplán ilyen hatalmas az ego-ja kérdőjel

Jégkorong 2017 jan. 10 07:21 #54603

• uteapu1
  • uteapu1 profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
Nehéznek ígérkező meccsen biztos győzelem. Az első ijedtség után megnyugtató volt megtudni, hogy Sila cseréje tervezett volt és nem sérülés miatti.
Okos edzői hozzáállás, hogy Olivér is sokszor van foglalkoztatva. Ennek elmaradását, pár helyen már megszívták de ez legyen az ő bajuk.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: oszi

Jégkorong 2017 jan. 10 06:05 #54601

• oszi
  • oszi profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
Kiss László beküldte:
mildenberger beküldte:
4-0-ra nyertünk Nándorfehérváron B) Kicsit tartottam tőle,mert nem sokat pihenhettünk a szerbek meg vagy három hetet.

HELLÓ!

Ohhh.... téged t. "mildenberger" fórumtárs ki is felejtettelek az előzőekben írtakból, bocsi és elnézésedet kérem... :( :(

Köszi egyébként az eredményt, ma nem volt időm követni (de egyet azért benyomtak ezek is :( :( ):
Beograd - UTE 1:4 (0:1, 0:1, 1:2)

Egyébként nagyon sok kiállításpercet kaptunk (42 perc), ellenben a 28 perccel...

"Simán gyűjtötte be a kötelező három pontot a Megyeri úti csapat Szerbiában.
Mivel a lilák vasárnap három pontot vesztettek a közvetlen riválissal szemben, hétfőn minden szempontból muszáj volt nyerniük. Belgrádban volt minek örülni, legutóbb nullára verték a Ferencvárost, ami létfontosságú lépés volt a 8. helyért folyó küzdelemben.
Az UTE-játékosok a feladatot a szlovén-szlovák támadólégiójuk eredményességével megtámogatva oldották meg. Az első két harmadot egyaránt 1-0-ra nyerték Szilassy Zoltánék. Ropret, majd Frolik volt eredményes, a 2., majd a 37. percben. A meccs a harmadik harmad elején dőlt el végleg, amikor Frolik büntetőből duplázott. 3-0 után még két gól esett, Hebar is feliratkozott a gólszerzők közé, és a meccs derekán a kapuban Silát Ágostonra váltó vendégek kapuja az 58. percben zördült, ki más, mint Turcotte talált be.
győzelmével az UTE pontszámban beérte a DVTK Jegesmedvéket."

HAJRÁ LILÁK!!!
Szuper :)

Jégkorong 2017 jan. 09 20:58 #54597

• isu
  • isu profilkép
  • Nem elérhető
  • Gold Boarder
  • Köszönetek: 32
Sziasztok!

Örülök a győzelemnek, szuper! Nekem nagyon szimpatikus a mi kis csapatunk! Jó lenne végig versenyben lenni az aranyért, remek meccsek lehetnek majd a playoff-ban!

Pénteken legyünk sokan, és bíztassuk a csapatot ahogy illik, UTE olé! :)

Jégkorong 2017 jan. 09 20:39 #54595

• Kiss László
  • Kiss László profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
mildenberger beküldte:
Kiss László beküldte:
mildenberger beküldte:
4-0-ra nyertünk Nándorfehérváron B) Kicsit tartottam tőle,mert nem sokat pihenhettünk a szerbek meg vagy három hetet.

HELLÓ!

Ohhh.... téged t. "mildenberger" fórumtárs ki is felejtettelek az előzőekben írtakból, bocsi és elnézésedet kérem... :( :(

Köszi egyébként az eredményt, ma nem volt időm követni (de egyet azért benyomtak ezek is :( :( ):

Egyébként nagyon sok kiállításpercet kaptunk (42 perc), ellenben a 28 perccel...

Mivel a lilák vasárnap három pontot vesztettek a közvetlen riválissal szemben, hétfőn minden szempontból muszáj volt nyerniük. Belgrádban volt minek örülni, legutóbb nullára verték a Ferencvárost, ami létfontosságú lépés volt a 8. helyért folyó küzdelemben.
Az UTE-játékosok a feladatot a szlovén-szlovák támadólégiójuk eredményességével megtámogatva oldották meg. Az első két harmadot egyaránt 1-0-ra nyerték Szilassy Zoltánék. Ropret, majd Frolik volt eredményes, a 2., majd a 37. percben. A meccs a harmadik harmad elején dőlt el végleg, amikor Frolik büntetőből duplázott. 3-0 után még két gól esett, Hebar is feliratkozott a gólszerzők közé, és a meccs derekán a kapuban Silát Ágostonra váltó vendégek kapuja az 58. percben zördült, ki más, mint Turcotte talált be.

HAJRÁ LILÁK!!!
Hú bakker,jól benéztem a dolgokat. Ezek is játszottak tegnap,hiszen megbaszták a szutymákokat. Plusz nekünk is ütöttek egy gólt,én meg itt 4-0-zok :whistle:

HELLÓ "mildenberger"!

Gond egy szál sem, előfordul ilyen a legjobb családban is..., örülök, hogy itt vagy... :) :) :)

HAJRÁ LILÁK!!!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mildenberger

Jégkorong 2017 jan. 09 19:54 #54591

• mildenberger
  • mildenberger profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
Kiss László beküldte:
mildenberger beküldte:

HELLÓ!

HAJRÁ LILÁK!!!
Hú bakker,jól benéztem a dolgokat. Ezek is játszottak tegnap,hiszen megbaszták a szutymákokat. Plusz nekünk is ütöttek egy gólt,én meg itt 4-0-zok :whistle:
Újpest mindenek felett

Jégkorong 2017 jan. 09 19:44 #54589

• Kiss László
  • Kiss László profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
mildenberger beküldte:

HELLÓ!

HAJRÁ LILÁK!!!
Utolsó szerkesztés: 2017 jan. 09 19:44 Írta: Kiss László.

Jégkorong 2017 jan. 09 19:13 #54587

• mildenberger
  • mildenberger profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
Újpest mindenek felett

Jégkorong 2017 jan. 09 17:42 #54580

• Kiss László
  • Kiss László profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
HELLÓ!

Őszintén szólva nem esett jól, hogy vereséget szenvedtünk a Miskolctól, de annak nagyon örülök, hogy több t. fórumtárs is idetalált, nem tudom, hogy ez köszönhető-e az általam korábbiakban írtaknak, de szeretettel várunk mindenkit, akárcsak a másik -nem foci"Témák"-hoz is- ;) ;) .
Az utóbbi időkben eddig csak ketten levelezgetünk itt ;) . "oszi" kollégával, akinek ezt most is nagyon köszönöm, viszont most már többen vagyunk itt, s ezt most nevesítem is:
Köszönet ezért: "nzsolt18", "uteapu1", "roll2011", "Cufy" és "isu" t. fórumtársaknak. Azonban a normális hangnem itt is elengedhetetlen.
Köszönöm a megértést.... ;) ;)

Tisztelettel: Kiss László

HAJRÁ LILÁK!!!
Utolsó szerkesztés: 2017 jan. 09 17:43 Írta: Kiss László. Indoklás: elbasztam

Jégkorong 2017 jan. 09 10:20 #54570

• roll2011
  • roll2011 profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 124
isu beküldte:
Sziasztok,
Kint voltam gyerekekkel, ki tudja mennyi év után újra. Nekem nagyon tetszett, főleg az első harmad, ott volt minden! A lányom persze szomorú volt a vereség miatt, de jól szórakozott. Valahogy éreztük, hogy fárad a csapat, azért ennyi meccset ilyen rövid idő alatt... A szitkozódást alig lehetett hallani szemből, talán csak kétszer, háromszor. A miskolciak is rázendítettek egyszer minimum, szóval ennyi szerintem is benne van.
Pénteken szeretnék menni újra, remélem a srácok regenerálódnak addigra!

Büfé melletti állóhelyi részen voltunk a haverokkal,mi is 2-3szor hallottuk szitkozódást,abszolút nem éreztem soknak.Kicsit tompának éreztem mind a mérkőzést mind a lelátót.Az abszolút látszik,hogy nüanszok fognak dönteni a Mac a Diók és Köztünk.Ez már önmagában jó hír!Elcsépelt szó de ez tényleg egy szerethető csapat.
Ha megtehetjük nézzünk ki minél többször!Élesednek a meccsek,közeledik a playoff..az UVSE-s lányokon kívül idén a hokicsapat az egyetlen ahol bízhatunk végre újra egy bajnoki címben.
Hajrá Lilák
(pár társunk ma lemegy Belgrádba,respekt nekik)

Jégkorong 2017 jan. 09 08:07 #54568

• isu
  • isu profilkép
  • Nem elérhető
  • Gold Boarder
  • Köszönetek: 32
Sziasztok,
Kint voltam gyerekekkel, ki tudja mennyi év után újra. Nekem nagyon tetszett, főleg az első harmad, ott volt minden! A lányom persze szomorú volt a vereség miatt, de jól szórakozott. Valahogy éreztük, hogy fárad a csapat, azért ennyi meccset ilyen rövid idő alatt... A szitkozódást alig lehetett hallani szemből, talán csak kétszer, háromszor. A miskolciak is rázendítettek egyszer minimum, szóval ennyi szerintem is benne van.
Pénteken szeretnék menni újra, remélem a srácok regenerálódnak addigra!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Cufy, oszi
Oldalmegjelenítési idő: 1.524 másodperc