Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Hozzászólás a hírekhez

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 28 11:20 #653

• lilalio87
  • lilalio87 profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 56
Sankovicot sem a sérültek sem a felépültek kötött nem említik. Itt van még Ő egyáltalán ?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 28 07:45 #650

• Kiss László
  • Kiss László profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 450
Tom beküldte:
Király György beküldte:
chris beküldte:
:)
Alakul...
Igényes lesz !

Szeritem is rendben lesz.....viszont fogadnék, hogy céltábla lesz a graffitiseknek. :angry: Remélem gondoskodtak speciális védő bevonatról.

HELLÓ!

"Továbbra is a tervek szerint halad a felújítás, már lila-fehér színekben pompázik a játékosok házának homlokzata. Az épület felújításán körülbelül húsz munkás dolgozik, a négyemeletes épületben pedig 16 lakást alakítanak ki." (rangado.hu)

HAJRÁ LILÁK!!!

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 28 02:33 #649

• oszi
  • oszi profilkép
  • Elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 267
Baxus ez most valami építkező cég honlapja ? Engem inkább a pályán győzzenek meg ;)

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 27 18:44 #647

• Chiesa
  • Chiesa profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 154
Itt van nagyobb méretben a jelentős metamorfózison áteső putri: ujpestfc.hu/files/images/p185fqov9tcemei8fd51sj41g271.jpg
Engem is érdekelne, hol van, ez egy szocreál stílusú, kb '60-as években készült téglaház, szerintem külső szigetelést is végeztek rajta és van tetőterasz is, egész sokat kihoztak belőle, így kellene felújítani a többi hasonló tégla. ill. panellakást is. De Budapesten nem nagyon haladnak a panelrehabilitációval, pedig egy jól eltalált homlokzat- és erkélyszín, decens díszítéssel még az egybefüggő tömböket is feldobja, itt van egy XIII.kerületi példa:

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 27 18:42 #646

• Tom
  • Tom profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 19
Király György beküldte:
chris beküldte:
Alakul...
Igényes lesz !

Szeritem is rendben lesz.....viszont fogadnék, hogy céltábla lesz a graffitiseknek. :angry: Remélem gondoskodtak speciális védő bevonatról.

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 27 17:10 #645

• indi1
  • indi1 profilkép
  • Nem elérhető
  • Fresh Boarder
chris beküldte:
Alakul...

hol van ez a ház ?

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 27 16:53 #641

• Király György
  • Király György profilkép
  • Nem elérhető
  • Gold Boarder
  • Köszönetek: 13
chris beküldte:
Alakul...
Igényes lesz !

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 27 16:45 #639

• chris
  • chris profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 246
Alakul...
Mellékletek:

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 27 15:19 #637

• carlos
  • carlos profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 238
chris beküldte:
Én is nagyon sajnálom és mielöbbi felépülést kívánok Adamsnek.

Más.
Megnéztem reggel a tegnapi Zuhanyhíradó ismétlését.
Volt szó a hétvégi meccsről,s egy érdekességre figyeltem fel.
Most is Anton szélen való játéka volt az egyik kérdés a "szakértőkhöz",mint néhány hete a gólpasszai után a Harmadik félidőben.
Várhidi akkor,ha jól emlékszem azt mondta róla,h Anton ettől még nem lesz jó játékos.....
Most viszont,(sőt Bognár is helyeselte:): Mateos őt még nem győzte meg,Anton viszont jól játszott,s ő egy nagyon jó játékos..:)
Most akkor?:)

Beszélnek ezek össze-vissza , Bognár például az egekig magasztal mindenkit akinek kijön a lépés , pl :a Pécs mindig jól kezd aztán kipukkadnak. Bognár: érezhető Lőrincz meg Márton kemény munkája , nagyon együtt vannak , fiatalok , légiósok , van minőség , régóta együtt vannak , a mecseki uránbányászok szelleme köztük jár bla bla. . Egy hónap múlva ez a Pécs elkezd zuhanni , akkor meg nagy a kuss , aztán ha bemákolnak egy győzelmet , akkor megy az : "én már megmondtam szeptemberben , csak hát ez meg az ..."
Aztán Várhidivel magyar fiataloznak egy sort ,egekig magasztalják Radót, meg Artnert , benyomják egészen a válogatottig , ahol majd rájönnek hogy 2 fillért nem ér a kis színész bohóc.
Előszedik Monizt , aztán Várhidi beleáll az Újpestbe , ahol csodálatos módon ha leszedik Kabátot, Simont , meg Vasziljevicset , akkor nem megy az Újpestnek. Mintha más csapatnak menne , ha leszedik a kulcsembereit.Arról hogy Kozma , meg Marc 0, arról egy szó sem esik , mert nem etikus , viszont innentől kezdve el is veszti a hitelességét az egész. Én nem tudom hogy érdeke-e valakinek , hogy kit milyen színben tüntetnek fel , volt már igaza is pár dologban , de többnyire olyan megkopott dolgokat futtat, amiről 1 hónapja már szó volt a fórumon. Komolyan mondom a legnormálisabb ezekben a körökben a Nyilasi , fradista létére teljesen korrekt ember , ezt volt szerencsém személyesen is megtapasztalni párszor. Ezektől függetlenül örülnék , ha Várhidi lenne az edzőnk, csak nem értem hogy aki jelenleg nincs képben Újpesten , az miért köpköd ránk kivétel nélkül...

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 27 08:42 #629

• Viller
  • Viller profilkép
  • Nem elérhető
  • Expert Boarder
Ezek aztán tényleg nagy szakértők érdemes figyelni rájuk...

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 27 06:23 #623

• chris
  • chris profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 246
Én is nagyon sajnálom és mielöbbi felépülést kívánok Adamsnek.

Más.
Megnéztem reggel a tegnapi Zuhanyhíradó ismétlését.
Volt szó a hétvégi meccsről,s egy érdekességre figyeltem fel.
Most is Anton szélen való játéka volt az egyik kérdés a "szakértőkhöz",mint néhány hete a gólpasszai után a Harmadik félidőben.
Várhidi akkor,ha jól emlékszem azt mondta róla,h Anton ettől még nem lesz jó játékos.....
Most viszont,(sőt Bognár is helyeselte:): Mateos őt még nem győzte meg,Anton viszont jól játszott,s ő egy nagyon jó játékos..:)
Most akkor?:)

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 27 05:59 #622

• KK
  • KK profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 81
carlos beküldte:
Ilyet ! 22 évesen szívinfarktus ! Hihetetlen ! Pláne úgy , hogy hétvégén még látod játszani , aztán egyik pillanatról a másikra meg életveszélybe kerül.
Kíváncsi lennék milyen táplálék kiegészítőket szednek , illetve mi lehet a sportitalokban , amiről én tudok a nátrium-glutamát pl . okozhat ilyeneket és hát azért foglalkoztat mert magam is sportolok .
Egy-két alap tápanyagot tartalmazó dolog veszélytelen , főleg ami az izomépítéshez , meg a regenerálódáshoz használatos , ezt használják a labdarúgóktól az ökölvívókig , mindenki , esetleg kreatint az izomerő növeléshez .
Viszont hogy ténylegesen mi lehet ezekben a sportitalként akár boltban is kapható színes löttyökben , amik többnyire az amcsi piacról jönnek , azért fogyasztják meg mert felpörget (L-karnitin), és nem hagyja leesni a vércukor szintet , igazából nem hiszem hogy ez fokozottan veszélyes lenne , inkább hajlam szükségeltetik ehhez , tehát sokszor ki sem tudod szűrni orvosi ellenőrzéseken.
Jobbulást, és teljes felépülést Akeem Adamsnek !!!!!

Nemcsak hajlam kérdése a szívinfarktus. Ugye ez érelzáródást jelent, ami bárhol a szervezetben megtörténhet. Ha az agyban, akkor azt hívják agyérgörcsnek, ha a tüdőben, azt embóliának, ha a szívben azt meg infarktusnak. Az érfalról véletlenszerűen leszakadó, ezáltal felszabaduló elmeszesedett szövetek elkezdenek az erekben keringeni. Ha ez a rög egy vékonyabb érhez ér, akkor ott elzáródást okoz. Ha kevésbé fontos területen van ez az elzáródás, akkor maximum fájdalmat érez a páciens, a vér meg talál magának másik utat, de ha létfontosságú szerv oxigénellátását hátráltatja, akkor az halálhoz is vezethez. Általában ez a leszakadás spontán bekövetkezik, ha egy kövérebb emberről van szó, illetve fiatal sportolók esetében egy-egy rúgás is okozhat ilyen sérülést az érfalon, aminek következtében egy nagyobb rög elkezd keringeni, Még az is lehet, hogy pont a múlt vasárnapi meccsen kapta ezt a rúgást, de persze edzésen is összszedhedte. Ezt senki nem tudhajtja. Emlékezzünk csak Zavadszki halálára, aki szintén egy sérülés után kapott infarktust. Jó, az azért komolyabb sérülés volt és az orvosok is hibáztak, mert nem adtak neki vérhígítót, de haspnlóség lehet a kettő között. Mindenesetre én nagyon sajnálom a trinidadit, és jobbulást neki minél előbb.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: carlos

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 26 18:18 #606

• mildenberger
  • mildenberger profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 260
Sziasztok!

Tippelőknek! Vasárnap 18.30 Újpest-Pécs Tippjátékok-tipp
A fordulóra is lehet: Tippjátékok-nb1-es totó

Üdv.mindenkinek!

Hajrá Lilák és csak az Újpest!
Újpest mindenek felett

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 26 17:54 #603

• ezoro12
  • ezoro12 profilkép
  • Elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 239
B4lukapit4ny beküldte:
A nátrium-glutamát az tudomásom szerint ízfokozó és az összes zacskós szemét kajában stb. megtalálható. Főleg agykárosodásokat, meg idegrendszeri gondokat tud okozni, bár szívritmuszavarokkal is összefüggésbe hozták, de nem hiszem , hogy ő ilyen egészségtelenül táplálkozna. A fűszerkeverékek 90%-ban szintén megtalálható sajnos , de sok helyen nem írják rá a konkrét nevét, hanem csak azt , hogy "fűszerek". Egyébként az élelmiszerlobbi nem tudom mennyire befolyásolja , hogy bele kerülhet kajába, de elég valószínű, hogy nem alaptalan a félelem vele kapcsolatban..

Ezt a nátrium-glutamátot szinte lehetetlen kikerülni. Minden étkezésnél tolunk egy keveset belőle a gyomrunkba. És sok kicsi, sokra megy...

De főleg tényleg a sok szar dopping az, amit szedetnek velük, az teszi tönkre a sportolókat.

Ott van Messi. Ő egy laboratóriumi csoda lehet. És még sokan mellette. Tisztán kéne űzni a sportot, de sok helyen már gyerekként nyomatják beléjük a "gyógyszereket".

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 26 16:42 #597

• carlos
  • carlos profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
MAGYAR KUPA:

A Magyar Kupa negyedik fordulóját október. 30-án, szerdán rendezik. A továbbjutás ebben a fordulóban még egy mérkőzésen dől el. Ebben a körben a harmadik fordulóból továbbjutott 16 alakulat, valamint 2012–2013-as élvonal 16 csapata vesz részt, tehát a harmadik fordulóhoz hasonlóan összesen 32 együttes száll harcba a továbbjutásért.

Élő tévéadásban sorsolnak, valószínűleg jövő vasárnap
A sorsolásra az MLSZ tájékoztatása szerint a jövő hét második felében, minden bizonnyal a Sport TV Harmadik Félidő című műsorában kerül sor.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mildenberger

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 26 16:31 #596

• B4lukapit4ny
  • B4lukapit4ny profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 255
A nátrium-glutamát az tudomásom szerint ízfokozó és az összes zacskós szemét kajában stb. megtalálható. Főleg agykárosodásokat, meg idegrendszeri gondokat tud okozni, bár szívritmuszavarokkal is összefüggésbe hozták, de nem hiszem , hogy ő ilyen egészségtelenül táplálkozna. A fűszerkeverékek 90%-ban szintén megtalálható sajnos , de sok helyen nem írják rá a konkrét nevét, hanem csak azt , hogy "fűszerek". Egyébként az élelmiszerlobbi nem tudom mennyire befolyásolja , hogy bele kerülhet kajába, de elég valószínű, hogy nem alaptalan a félelem vele kapcsolatban..
Utolsó szerkesztés: 2013 szept. 26 16:34 Írta: B4lukapit4ny.

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 26 12:49 #592

• carlos
  • carlos profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
Ilyet ! 22 évesen szívinfarktus ! Hihetetlen ! Pláne úgy , hogy hétvégén még látod játszani , aztán egyik pillanatról a másikra meg életveszélybe kerül.
Kíváncsi lennék milyen táplálék kiegészítőket szednek , illetve mi lehet a sportitalokban , amiről én tudok a nátrium-glutamát pl . okozhat ilyeneket és hát azért foglalkoztat mert magam is sportolok .
Egy-két alap tápanyagot tartalmazó dolog veszélytelen , főleg ami az izomépítéshez , meg a regenerálódáshoz használatos , ezt használják a labdarúgóktól az ökölvívókig , mindenki , esetleg kreatint az izomerő növeléshez .
Viszont hogy ténylegesen mi lehet ezekben a sportitalként akár boltban is kapható színes löttyökben , amik többnyire az amcsi piacról jönnek , azért fogyasztják meg mert felpörget (L-karnitin), és nem hagyja leesni a vércukor szintet , igazából nem hiszem hogy ez fokozottan veszélyes lenne , inkább hajlam szükségeltetik ehhez , tehát sokszor ki sem tudod szűrni orvosi ellenőrzéseken.
Jobbulást, és teljes felépülést Akeem Adamsnek !!!!!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: ultravio

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 26 09:18 #588

• Chiesa
  • Chiesa profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
Ez durva, 22 évesen szívinfarktus. És még most is súlyos az állapota, de remélhetőleg meggyógyul. Ha jól emlékszem, talán Kanu volt szívbeteg, de ő később még visszatért. Fehér Mikinek sajnos nem volt ilyen szerencséje.

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 26 09:08 #587

• KK
  • KK profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 81
Sajnálom azt a szerencsétlen fradi védőt, Adamsot. Jobbulást neki.

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 26 09:06 #586

• Chiesa
  • Chiesa profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
Lezárult a Csatáry-molinós ügy. A Fővárosi Főügyészség elutasította a feljelentést, az indoklás szerint a cselekmény nem minősül bűncselekménynek. in: index.hu/belfold/2013/09/26/nem_buncselekmeny_a_csatary-molino/

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 26 08:24 #585

• Totenkopf_88
  • Totenkopf_88 profilkép
  • Nem elérhető
  • Expert Boarder
  • Köszönetek: 16
A derbi jegy hátoldalán: "A sportszervezet a sportrendezvényen részt vevő, érvényes belépőjeggyel rendelkező nézők részére felelősségbiztosítást kötött."
Ez vajon mit takar? A biztosító fizet a huhogásért meg a néhány feltépett székért? :D

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 26 08:15 #584

• Totenkopf_88
  • Totenkopf_88 profilkép
  • Nem elérhető
  • Expert Boarder
  • Köszönetek: 16
Duke64 beküldte:
Totenkopf_88 beküldte:
Az nem horogkereszt, csak egy horogkereszt tükörképe.

Nagy tiszteletben tartva elkötelezettséged,azért a tisztánlátás végettt felhívnám a figyelmedet a "madárra" és a szvasztika (ha szimbólikus is ) használatára,nem megfeledkezve a zászló lengetésére! :D
Mivel Dobler anyai ággal rendelkezem,remélem nem értesz félre ....:)

Eszem ágában sem volt félreérteni Téged, engem is nagyon emlékeztet valamire főleg a sassal és a Totenkopf SS jellel. Ha rendesen állna a horogkereszt, valószínűleg már nagy botrány lenne belőle hogy milyen nácziak a szurkolók ismét. Viszont így egy okos megoldásnak tartom, egyértelműen kifejezte amit akart, és még a tekesek se fognak hajnalban rátörni. :)

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 26 08:03 #583

• Harry Sachz
  • Harry Sachz profilkép
  • Nem elérhető
  • Senior Boarder
  • Köszönetek: 9
bubk@ beküldte:
Roland Fidelity beküldte:
Lilához mentek...

Ez már nyílt hadüzenet ellenünk.

Jól látod, ez már egyértelműen az.
Oldalmegjelenítési idő: 2.463 másodperc