Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Hozzászólás a hírekhez

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 30 17:00 #820

• LFY648
  • LFY648 profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 80
Erről a beépített rendőrösdiről eszembe jut az utolsó (Afrikai) VB,
ott az Észak-Koreaiaknak voltak beépített szurkolóik! :woohoo:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 30 16:50 #818

• oszi
  • oszi profilkép
  • Elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 267
Ineteq beküldte:
Most olvasom az mlsz legújabb találmányát, civilruhás rendőrök fognak beépülni a szurkolók közé. Nincs semmi rejtegetnivalóm, de a büdös életbe soha többet nem megyek meccsre az biztos. Remélem az egész mlsz ott fog megrohadni 10 kivezényelt nézővel, ahol van.
A nyolc találkozót a különböző statisztikák szerint mindössze 13773-an látták, ami 1721-es átlagot jelent. Eddig a hetedik kört övezte a legalacsonyabb érdeklődés, de a mostani hétvége majdnem 20 százalékkal az akkori számokat is alulmúlta .

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 30 15:47 #817

• sal
  • sal profilkép
  • Nem elérhető
  • Gold Boarder
  • Köszönetek: 4
lilaferfi beküldte:
Ennek a két "edzőnek" titulált futballanalfabétának - tudatlanságuk, felkészületlenségük alapján - minden perc ajándék, amit az Újpest kispadján tölthetnek. Tehát önként felállni sosem fognak.
Az immár teljesen biztos, hogy fogalmuk sincs, mihez kezdjenek ezzel a csapattal. Gyakorlatilag semmi olyan motivumot nem lehet felfedezni a csapat "játékában", ami valamiféle tudatosságra utalna.
Azzal szerintem kár áltatni magunkat, hogy ez a csapat "úgysem fog kiesni, mert annyira nem rossz".
A felcsútot és a mezőkövesdet nem fogják engedni kiesni, ennek jelei már láthatóak.
Imádkozhatunk...
Tökéletesen igazad van.
Eltelt 20 év az osztályozós meccs óta és mára oda jutottunk,hogy ismét reális esélyünk van kiesni...
Ez a mai Újpest Hatvanban beleszaladt volna a késbe.
Mikor akarnak változtatni a dolgokon Újpesten?

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 30 15:34 #816

• Litmanen
  • Litmanen profilkép
  • Elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 132
Belocca beküldte:
Az elmúlt hetekben edzőnk, Marc Leliévre igen nehéz időszakot élt meg, közeli családtagjait veszítette el. Szeretnénk kitüntető támogatásunkról biztosítani és megköszönni odaadó munkáját, amellyel mind a csapatot, mind a klubot segíti.

Egy ilyen helyzetben, mikor sokan közülünk inkább közeli hozzátartozóinkkal lennénk, Marc szerető családjának támogatását élvezve úgy döntött, hogy továbbra is kitart csapatunk mellett.

Köszönetet szeretnénk mondani Marc családjának Belgiumban, akik fáradságot nem kímélve igyekeztek közeli rokonuk temetésének időpontját úgy kiválasztani, hogy az az Újpest FC sorsolásához megfelelően igazodjon.

Mind magánszemélyként, mind a klub szemszögéből nézve ez a döntés olyan lelki erőről és akaratról ad tanúbizonyságot, amely előtt tisztelettel fejet kell hajtanunk.

Ezúton szeretnénk felkérni mindenkit, hogy csatlakozva klubunkhoz biztosítsák edzőnket, Marc Leliévret, feleségét Anitát, gyermekieket és az egész családot odaadó támogatásunkról és elkötelezettségünkről.

Újpest FC
Amellett, hogy természetesen részvétem Leliévre-nek, attól tartok, hogy ez a sajnálkozás és hálálkodás még hosszú ideig az újpesti kispadon tartja őt akár a kieső helyen is...
RODI OUT!

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 30 15:34 #815

• Deep Purple
  • Deep Purple profilkép
  • Nem elérhető
  • Senior Boarder
  • Köszönetek: 2
bubk@ beküldte:
Deep Purple beküldte:
Litmanen beküldte:
A pénz belga, a igazolásokért felelős láthatatlan "szakember" belga, az igazi, de papír nélküli edző belga.
Ez túlmutat azon, hogy újpesti probléma.
Ezek a belgák jelenleg az Újpesthez tartoznak, ahogy a játékosok is. Attól, hogy bűnbakokat meg elméleteket gyártunk, nem kerülünk előrébb.

Legalább hét éve egyre szarabb minden Újpesten. De tényleg minden. Ennek szerintem oka van, és az az ok nem kívülről ered.
Pont amióta betették ide a lábukat.
:)

Félre ne értsetek, nem szívügyem a belga brigád. De azt hinni, hogy a "takarodj" mindenre megoldás, nagyon nagy tévedés. Nem személyesen nektek szól, hanem általában: szerintem a legszomorúbb birka hozzáállás ez, fradista tempó. Volt már száz edzőnk, ezer játékosunk az elmúlt években. Kergettünk el tulajt is. Talán csak meg kéne nézni azt, ami állandó...

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 30 15:31 #814

• Duke64
  • Duke64 profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 219
progmet beküldte:
zolo beküldte:
Én morális problémát is látok, ami valószínűleg visszavezethető az öltözőbe-egyértelműen megmutatkozott tegnap, amikor Kabát már a második percben inkább kapura tört, minthogy az egyszerűt választotta volna, Bavon 100% ziccerben volt. Nagyon észrevehető volt, Suljic sokszor volt kecsektető helyzetben, sose lőtt mintha kényszeresen Kabátot kereste volna, Ligot detto. Ligot a cseréje után folyamatosan üresen várta a labdát a jobb oldalon, de csak egyszer kapta, akkor is lesen (nem tudom az volt-e).
Szokta nézni rajtam kívül valaki a bemelegítésnél a kapura lövéseket? Kabáton kívül szinte senki nem képes erőből és jó helyre rúgni a labdát... Suljic és Vasziljevics kifejezetten tragikus ebben a műfajban. Ami alapvetően nem is lenne baj,ha a saját feladataikat tökéletesen ellátnák,de azért ott motoszkál az emberben az alapigazság is, hogy LÖVÉSBŐL LESZ A GÓL. Ilyet pedig szinte az egész meccsen nem láttunk.

Voltak,csak kurva szar kisérletek.
Balogh,Ngawa,hogy csak néhányat említsek.(Balogh többször.)A Megyer csoportját veszélyeztették a "löketek".
Amikor elkezdtünk egy kicsit nyomni a 2. félidőben,akkor egy kipattanót 24 méterről,kapásból tolta kapura.
De mi a péniszért?
A behúzódott védők között,ha jól eltalálja,akkor sem lett volna gól.Ritka,hogy ez sikerüljön.
Le kellett volna venni és tovább játszani.

Amit írsz tény,nagyon gyengék az átlövéseink is.

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 30 15:21 #813

• progmet
  • progmet profilkép
  • Nem elérhető
  • Gold Boarder
  • Köszönetek: 42
zolo beküldte:
Én morális problémát is látok, ami valószínűleg visszavezethető az öltözőbe-egyértelműen megmutatkozott tegnap, amikor Kabát már a második percben inkább kapura tört, minthogy az egyszerűt választotta volna, Bavon 100% ziccerben volt. Nagyon észrevehető volt, Suljic sokszor volt kecsektető helyzetben, sose lőtt mintha kényszeresen Kabátot kereste volna, Ligot detto. Ligot a cseréje után folyamatosan üresen várta a labdát a jobb oldalon, de csak egyszer kapta, akkor is lesen (nem tudom az volt-e).
Szokta nézni rajtam kívül valaki a bemelegítésnél a kapura lövéseket? Kabáton kívül szinte senki nem képes erőből és jó helyre rúgni a labdát... Suljic és Vasziljevics kifejezetten tragikus ebben a műfajban. Ami alapvetően nem is lenne baj,ha a saját feladataikat tökéletesen ellátnák,de azért ott motoszkál az emberben az alapigazság is, hogy LÖVÉSBŐL LESZ A GÓL. Ilyet pedig szinte az egész meccsen nem láttunk.

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 30 15:07 #812

• bubk@
  • bubk@ profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 310
Deep Purple beküldte:
Litmanen beküldte:
Deep Purple beküldte:
Litmanen beküldte:
A lényeg, hogy a nagy csapat, a Standard 100%-os teljesítménnyel menetel a belga bajnokságban, a család boldog, a biznisz összességében nyereséges.
A fiú egy számukra érdektelen, lenézett magyar klubnál fizeti meg a tanulópénzt következmények nélkül, mielőtt apukától átveszi a stafétabotot.
De épül a lakótömb, szép a fű, úgyhogy kuss legyen!
Eddig mondjuk pont azért vinnyogtunk, mert a "Standardot is szétbasszák"...

Nem mintha a tegnapi produkció nem lett volna egy határ szar. De ez újpesti probléma, szerintem semmi értelme kifelé mutogatni.
A pénz belga, a igazolásokért felelős láthatatlan "szakember" belga, az igazi, de papír nélküli edző belga.
Ezek a belgák jelenleg az Újpesthez tartoznak, ahogy a játékosok is. Attól, hogy bűnbakokat meg elméleteket gyártunk, nem kerülünk előrébb.

Legalább hét éve egyre szarabb minden Újpesten. De tényleg minden. Ennek szerintem oka van, és az az ok nem kívülről ered.
Pont amióta betették ide a lábukat.

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 30 14:53 #811

• Deep Purple
  • Deep Purple profilkép
  • Nem elérhető
  • Senior Boarder
Litmanen beküldte:
Deep Purple beküldte:
Litmanen beküldte:
A lényeg, hogy a nagy csapat, a Standard 100%-os teljesítménnyel menetel a belga bajnokságban, a család boldog, a biznisz összességében nyereséges.
A fiú egy számukra érdektelen, lenézett magyar klubnál fizeti meg a tanulópénzt következmények nélkül, mielőtt apukától átveszi a stafétabotot.

Nem mintha a tegnapi produkció nem lett volna egy határ szar. De ez újpesti probléma, szerintem semmi értelme kifelé mutogatni.

Utolsó szerkesztés: 2013 szept. 30 14:55 Írta: Deep Purple.

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 30 14:37 #810

• carlos
  • carlos profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 238
OFF :

Állítólag kap a BVSC-stadion 220 millát felújításra , amivel nincs semmi bajom , mert némi emlék fűz oda engem is.
Ugyanakkor felmerül bennem a kérdés , hogy hány széket kell még lerugdosni a zöldeknek Szuszában , vagy hányszor kell mentőcsónakban beevezni a wc-re
derékig álló húgyban , hogy a mienkéhez is hozzányúljanak? Értem én hogy a 100 holdas pagonyban is kell az UEFA 4 csillag , mert a kedves vezető ott látta meg
a napvilágot , de lassan ez nonszensz hogy a mienkét fércelni kell, más meg zsír új stadiont kap.

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 30 14:27 #809

• Litmanen
  • Litmanen profilkép
  • Elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 132
Deep Purple beküldte:
Litmanen beküldte:

RODI OUT!

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 30 13:59 #808

• Belocca
  • Belocca profilkép
  • Nem elérhető
  • Gold Boarder
  • Köszönetek: 60
Az elmúlt hetekben edzőnk, Marc Leliévre igen nehéz időszakot élt meg, közeli családtagjait veszítette el. Szeretnénk kitüntető támogatásunkról biztosítani és megköszönni odaadó munkáját, amellyel mind a csapatot, mind a klubot segíti.

Egy ilyen helyzetben, mikor sokan közülünk inkább közeli hozzátartozóinkkal lennénk, Marc szerető családjának támogatását élvezve úgy döntött, hogy továbbra is kitart csapatunk mellett.

Köszönetet szeretnénk mondani Marc családjának Belgiumban, akik fáradságot nem kímélve igyekeztek közeli rokonuk temetésének időpontját úgy kiválasztani, hogy az az Újpest FC sorsolásához megfelelően igazodjon.

Mind magánszemélyként, mind a klub szemszögéből nézve ez a döntés olyan lelki erőről és akaratról ad tanúbizonyságot, amely előtt tisztelettel fejet kell hajtanunk.

Ezúton szeretnénk felkérni mindenkit, hogy csatlakozva klubunkhoz biztosítsák edzőnket, Marc Leliévret, feleségét Anitát, gyermekieket és az egész családot odaadó támogatásunkról és elkötelezettségünkről.

Újpest FC

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 30 13:31 #807

• Deep Purple
  • Deep Purple profilkép
  • Nem elérhető
  • Senior Boarder
Litmanen beküldte:

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 30 12:54 #806

• John_Abruzzi
  • John_Abruzzi profilkép
  • Nem elérhető
  • Expert Boarder
  • Köszönetek: 26
Ineteq beküldte:
Most olvasom az mlsz legújabb találmányát, civilruhás rendőrök fognak beépülni a szurkolók közé. Nincs semmi rejtegetnivalóm, de a büdös életbe soha többet nem megyek meccsre az biztos. Remélem az egész mlsz ott fog megrohadni 10 kivezényelt nézővel, ahol van.

Szerintem ez már eddig is megvolt, vagy ha nem is rendőrök, de fizetett emberek voltak. De remélem nincs igazam és ilyen nem volt sosem és nem is lesz.
Ez pont egy olyan adalék lenne a reg mellé, hogy akiben felmerült, hogy mégiscsak kimegy a regisztráció ellenére is, ez után biztos nem. :angry:

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 30 12:16 #805

• Ineteq
  • Ineteq profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 27

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 30 10:32 #804

• oszi
  • oszi profilkép
  • Elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 267
Szili beküldte:
lilaferfi beküldte:
Azzal szerintem kár áltatni magunkat, hogy ez a csapat "úgysem fog kiesni, mert annyira nem rossz".
A felcsútot és a mezőkövesdet nem fogják engedni kiesni, ennek jelei már láthatóak.
Imádkozhatunk...
Igaz, 3 pontra vagyunk a kiesőhelytől. (igaz 3-ra a középmezőny elejétől is). És most jönnek a rázós meccsek.
Az a csapat aki az eddigi ellenfelek ellen, nem tud csak 1 mérkőzést hozni itthon, nem is érdemli meg hogy bent maradjon .
Nem baj majd konszolidálunk a Vasassal az nb2 közepén :(

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 30 09:59 #803

• hockeyapu2
  • hockeyapu2 profilkép
  • Nem elérhető
  • Gold Boarder
  • Mindenhol csak a lila!
  • Köszönetek: 10
Pistánk szerint a második félidőben harcos volt a csapat!? :S
Na itt a gond! Egy harcos csapat rúgott volna 3-at a halinak az utolsó 10 percben!
Várhidi Péter !

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 30 09:08 #801

• Szili
  • Szili profilkép
  • Nem elérhető
  • Gold Boarder
  • Köszönetek: 15
lilaferfi beküldte:
Imádkozhatunk...
Igaz, 3 pontra vagyunk a kiesőhelytől. (igaz 3-ra a középmezőny elejétől is). És most jönnek a rázós meccsek.

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 30 08:32 #800

• lilaferfi
  • lilaferfi profilkép
  • Nem elérhető
  • Gold Boarder
  • Köszönetek: 19
Ennek a két "edzőnek" titulált futballanalfabétának - tudatlanságuk, felkészületlenségük alapján - minden perc ajándék, amit az Újpest kispadján tölthetnek. Tehát önként felállni sosem fognak.
Az immár teljesen biztos, hogy fogalmuk sincs, mihez kezdjenek ezzel a csapattal. Gyakorlatilag semmi olyan motivumot nem lehet felfedezni a csapat "játékában", ami valamiféle tudatosságra utalna.
Imádkozhatunk...

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 30 07:54 #799

• Kacizoli
  • Kacizoli profilkép
  • Nem elérhető
  • Expert Boarder
  • Köszönetek: 12
Belocca beküldte:
Kozmáékkal a büdös életbe nem lesz előrelépés.
Pedig már ideje lenne! Eddig csak hátrafelé lépkedtünk!
Sajnos nincs önkritikájuk, ha lenne, már rég felálltak volna a padról...

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 30 06:48 #798

• bubk@
  • bubk@ profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 310
zolo beküldte:
Tökéletesen igazad van. Valami nagy baj lehet az öltözőben az is biztos.

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 30 06:47 #797

• John_Abruzzi
  • John_Abruzzi profilkép
  • Nem elérhető
  • Expert Boarder
  • Köszönetek: 26
Szerintem teljesen egyértelmű, hogy edzőkérdés van nálunk. Összevissza posztokon játszanak a játékosok, valamelyik jól játszik egy helyen átteszik máshová. Cseréinknek rendszeresen nincs értelme. Taktikai felkészítés nulla, látszik a játékosokon, hogy legtöbbször elképzelésük nincs mit kellene csinálni, szerintem ez javarészt nem az ő hibájuk.

MÁS: mennyivel másabb így a meccs hangulta, hogy van szurkolás (bár nem feltétlenül értek vele egyet). De amit nem értek: Van a mérkőzés elején egy szép gesztus a fradista srác felé, aztán a szurkolás felét a zöldek szidása teszi ki, ezt nem értettem igazán (gondolom a múlt heti meccsnek tudható be, remélem nem ez lesz a tendencia).

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 30 06:45 #796

• zolo
  • zolo profilkép
  • Nem elérhető
  • Gold Boarder
  • Köszönetek: 18
Oldalmegjelenítési idő: 3.039 másodperc