Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Hozzászólás a hírekhez

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 25 17:06 #558

• Roland Fidelity
  • Roland Fidelity profilkép
  • Nem elérhető
  • Fresh Boarder
  • Köszönetek: 5
Lilához mentek...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 25 17:03 #557

• Chiesa
  • Chiesa profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 152
2015/16-os szezon, megvalósult az MLSZ családbarát stadionja :lol:
(egyébként aranyos)
Utolsó szerkesztés: 2013 szept. 25 17:03 Írta: Chiesa.

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 25 16:58 #556

• roll2011
  • roll2011 profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 124
Ezekben a nehéz időkben jól esik látni egy ilyen videót:) (Feltöltője is érdekes :) )

HAJRÁ LILÁK

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 25 16:44 #555

• Chiesa
  • Chiesa profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
Én nem kívánok sem stadionbezárást, sem más jellegű bezárást, és ez a zöldekre is vonatkozik! Nézők nélkül nincs hangulat, az nem labdarúgás! Az pedig nevetséges, hogy kommandósok mennek egy zöld lakására és ezt még közszemlére is teszik egy rendőrségi videón. Van több ezer hely az országban, ahol valóban szükség lenne rendőri fellépésre, ott azonban nem látni őket...
Egyébként pedig több száz embert bezárhattak volna közülünk is, amikor az 1998-as kupadöntőn több százan "sétaltak" egy nagyot a kupadöntő után lefújáskor.

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 25 16:37 #554

• Chiesa
  • Chiesa profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
Alakul az új putri, de ez nagyon fiatal jáátékosoknak való, mert egy koleszra hasonlít. Szerintem az sem jó, hogy sok játékos egy helyen fog lakni, mert így a máshol lakókat kirekeszthetik, fennáll a klikkesedés veszélye.
Viszont korábban röhögtünk a Kispesten és az ETO-n, ma pedig már mi válunk gyarmati csapattá...

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 25 16:14 #551

• chris
  • chris profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 219
Tom beküldte:
carlos beküldte:
www.ujpestfc.hu/hirek/hir/gozerovel_epuel_a_jatekosok_haza

Itt van Duchatelet egykori putrija . Azóta rendbe dobták az ingatlant , de kicsit kolesz feelingje van neki.
Most őszintén , melyik komolyabb játékos költözne ide ? Vagy most ez kiknek épül ?
Mert kicsit fura elképzelni , hogy beköltözik ide mondjuk egy Bundesligában megfordult hátvéd .
Minden negatívum és irónia nélkül inkább 18-22 éves belgákat vízionálok a lakásokba. Lehet ez lesz a fő irányvonal ????

Szerintem ez egy kiváló ötlet volt Duchatelet-től. A mai tecnologiával és építési anyagokkal az ilyen lepukkant épületekből is csodát lehet csinálni. Nem hinném, hogy a lakásbérlés hosszú távon jobb megoldás lenne. Azt tudni, hogy hol van pontosan ez az ingatlan ?

Biztosan nem.
Láttam pl én anno egyszer Debrecenben,h milyen lakásokban is éltek egyes légiósok,vagy milyet kaptak fiatalok akiket akkor igazoltak....
Nos hát,napokig lehetett volna beköltözés elött takarítani,festeni(de pl a fürdőbe sem tisztálkodtam volna alapos takarítás után sem),vagy éppen egymás hegyén hátán laktak(fiatalok).
Ha ez korrektűl meg lesz csinálva(márpedig ebben biztos vagyok és már látszik is) akkor ez egy egy nagyon jó elképzelés és a játékosoknak is(pláne fiatalabbaknak) simán megfelel majd mikor meglátják:).

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 25 15:51 #548

• Tom
  • Tom profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 19
carlos beküldte:

Itt van Duchatelet egykori putrija . Azóta rendbe dobták az ingatlant , de kicsit kolesz feelingje van neki.
Most őszintén , melyik komolyabb játékos költözne ide ? Vagy most ez kiknek épül ?
Mert kicsit fura elképzelni , hogy beköltözik ide mondjuk egy Bundesligában megfordult hátvéd .
Minden negatívum és irónia nélkül inkább 18-22 éves belgákat vízionálok a lakásokba. Lehet ez lesz a fő irányvonal ????

Szerintem ez egy kiváló ötlet volt Duchatelet-től. A mai tecnologiával és építési anyagokkal az ilyen lepukkant épületekből is csodát lehet csinálni. Nem hinném, hogy a lakásbérlés hosszú távon jobb megoldás lenne. Azt tudni, hogy hol van pontosan ez az ingatlan ?

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 25 14:54 #541

• Chicco
  • Chicco profilkép
  • Nem elérhető
  • Senior Boarder
  • Köszönetek: 12
Remelhetoleg igy Anton vegre "pihenni" fog a hetvegen...

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 25 14:41 #539

• mildenberger
  • mildenberger profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 255
Sziasztok!

Tippelőknek! Vasárnap 18.30 Újpest-Pécs Tippjátékok-tipp
A fordulóra is lehet: Tippjátékok-nb1-es totó

Üdv.mindenkinek!

Hajrá Lilák és csak az Újpest!
Újpest mindenek felett

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 25 14:19 #538

• Deep Purple
  • Deep Purple profilkép
  • Nem elérhető
  • Senior Boarder
  • Köszönetek: 2
carlos beküldte:

Most őszintén , melyik komolyabb játékos költözne ide ? Vagy most ez kiknek épül ? Mert kicsit fura elképzelni , hogy beköltözik ide mondjuk egy Bundesligában megfordult hátvéd .
Ne aggódj, a seggük is ki lesz nyalva ott, ahogy hallottam. Anyagiakban nem lehet panasz a belgára.

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 25 14:07 #537

• bubk@
  • bubk@ profilkép
  • Elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 272
carlos beküldte:

Most őszintén , melyik komolyabb játékos költözne ide ? Vagy most ez kiknek épül ? Mert kicsit fura elképzelni , hogy beköltözik ide mondjuk egy Bundesligában megfordult hátvéd .

Fene tudja. Láttam már nem egy olyan kéglit, amiért 20 fillért nem adtál volna kívülről, aztán amikor bementem leesett az állam. Nekem inkább az nem tetszik,hogy éjjel-nappal együtt legyenek a játékosok. Megárt a jóból is a sok.

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 25 13:34 #535

• carlos
  • carlos profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 238

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 25 13:14 #534

• focista10
  • focista10 profilkép
  • Nem elérhető
  • Moderator
  • Köszönetek: 11
rebel beküldte:
Megérkezett Nego játékengedélye... Igazán ideje volt.

www.ujpestfc.hu/hirek/hir/megerkezett_loic_nego_jatekengedelye

Mivel késett már csak lyukas megkülönböztető mezt kapott. :P

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 25 13:01 #533

• Kacizoli
  • Kacizoli profilkép
  • Nem elérhető
  • Expert Boarder
  • Köszönetek: 12
roll2011 beküldte:
Kacizoli beküldte:
rebel beküldte:
Ahogy várható volt... az zöldek megúszták egy kis ejnye-bejnyével. Az adófizetőknek viszont kétmilliót kell befizetni az Mlsz kasszájába. :angry:

www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/mlsz-...s-a-fradinak-2282289
Az én olvasatomban le fognak csukni 6-700 taknyot!

Senkit nem fognak lecsukni....
Sajnos nem!
A törvényt értelmezve pedig ennek kellene következnie!

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 25 12:58 #532

• focista10
  • focista10 profilkép
  • Nem elérhető
  • Moderator
  • Köszönetek: 11
habzsi beküldte:
Na kb. erre számítottam a fegyelmi bizottságtól. Azért 2 dolog tetszik az egészben. Az egyik hogy figyelembe vették a döntésnél hogy a taknyok megbánást tanusítottak és ígéretet tettek a vandálok kiszűrésére :woohoo: , a másik meg hogy egy több tízezres stadionban bezárnak pár szektort :woohoo: :woohoo: .

Ez tényleg röhej és ha megvannak a vandálok a sarokba térdepelnek néhány percet. Mind a húszezren, na jó tizenöt. :woohoo:

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 25 12:39 #529

• grosso
  • grosso profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 28

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 25 11:55 #527

• rebel
  • rebel profilkép
  • Nem elérhető
  • Administrator
  • Köszönetek: 170
Megérkezett Nego játékengedélye... Igazán ideje volt.

www.ujpestfc.hu/hirek/hir/megerkezett_loic_nego_jatekengedelye
Napi egyszeri hirdetésre kattintással segítheted a fórum fenntartását. Köszönöm előre is.

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 25 10:36 #525

• lila@
  • lila@ profilkép
  • Nem elérhető
  • Felhasználó blokkolva
  • Köszönetek: 63
Dózsfan beküldte:
rebel beküldte:
Úgy tűnik a klub fel akar lépni a rendőrség és a fradiszeku túlkapásaival és bűncselekményeivel kapcsolatban...

Nagyon helyes.

Kérdés, mire mennek vele, ha komolyan is gondolják. Mert jelenleg sem hitelünk, sem sportdiplomáciánk nincs.
Senki nem fog jelentkezni. Ki vállalja be az ezzel járó problémákat, feljelentés, tanúvallomás, szembesítés stb.

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 25 09:42 #523

• Totenkopf_88
  • Totenkopf_88 profilkép
  • Nem elérhető
  • Expert Boarder
  • Köszönetek: 16
Az nem horogkereszt, csak egy horogkereszt tükörképe.

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 25 08:35 #521

• Duke64
  • Duke64 profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 206
A Csatáry ügy után itt az újabb,mert ezek az ökrök horogkeresztes zászlót is lobogtattak a derbyn!
Erre mit fog lépni kubaszov és az mlsz ?????? :woohoo:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: newpest

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 25 06:14 #518

• habzsi
  • habzsi profilkép
  • Nem elérhető
  • Fresh Boarder
Na kb. erre számítottam a fegyelmi bizottságtól. Azért 2 dolog tetszik az egészben. Az egyik hogy figyelembe vették a döntésnél hogy a taknyok megbánást tanusítottak és ígéretet tettek a vandálok kiszűrésére :woohoo: , a másik meg hogy egy több tízezres stadionban bezárnak pár szektort :woohoo: :woohoo: .

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 24 22:15 #517

• Dózsfan
  • Dózsfan profilkép
  • Nem elérhető
  • Fresh Boarder
  • Köszönetek: 1
rebel beküldte:
Úgy tűnik a klub fel akar lépni a rendőrség és a fradiszeku túlkapásaival és bűncselekményeivel kapcsolatban...

Nagyon helyes.

Kérdés, mire mennek vele, ha komolyan is gondolják. Mert jelenleg sem hitelünk, sem sportdiplomáciánk nincs.

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 24 20:19 #514

• carlos
  • carlos profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 238
ezoro12 beküldte:
carlos beküldte:
ha itt ezután megkergetnek valaha egy partjelzőt , ne kelljen már fél évig a REAC pályára járnom,

A kérdés az, miért kergetik meg. Ha csak azért, hogy ünnepeljék, és esetleg levegyék róla a szerelést, kivegyék a kezéből a zászlót ereklyének akkor abban nincs semmi rossz, mert az csak az ünneplés része.

A rendőrség által kiemelt kockázatúnak minősített meccsekre , kötelesek kordont építeni . Az új törvénymódosítás azt hiszem kimondja hogy a nézőtérről nem léphetsz be a pályára önkényűleg , a kordonok átlépésével bűncselekményt követsz el . Nem tudom, hogy ez a nem kiemelt meccsek tekintetében is bűncselekménynek minősül-e , a vasárnapi kiemelt volt. Garázdaság , vagy valami ilyesmi lehet a vád. Innentől kezdve , szerintem nem kéne hogy érdekelje őket hogy ünnepelni , boxolni , vagy "jimmyjumpozni" mentél be, más kérdés, hogy egy kupadöntőn miként járnak el , és az mennyire jogszerű , ha ilyenkor kordont nyitnak . Szerintem is durva hogy bűncselekményként aposztrofálják , más kérdés hogy a rendőrség mit tud kezdeni ekkora tömeggel.
Homályos olvasatomban az előzmények szerint ez bűncselekmény volt. Én nem akarok több száz fradistát bilincsben látni , de a törvény mindenkire vonatkozik , bármennyire is nem értek egyet vele.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Duke64
Oldalmegjelenítési idő: 3.060 másodperc