Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Hozzászólás a hírekhez

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 26 16:42 #597

• carlos
  • carlos profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 238
MAGYAR KUPA:

A Magyar Kupa negyedik fordulóját október. 30-án, szerdán rendezik. A továbbjutás ebben a fordulóban még egy mérkőzésen dől el. Ebben a körben a harmadik fordulóból továbbjutott 16 alakulat, valamint 2012–2013-as élvonal 16 csapata vesz részt, tehát a harmadik fordulóhoz hasonlóan összesen 32 együttes száll harcba a továbbjutásért.

Élő tévéadásban sorsolnak, valószínűleg jövő vasárnap
A sorsolásra az MLSZ tájékoztatása szerint a jövő hét második felében, minden bizonnyal a Sport TV Harmadik Félidő című műsorában kerül sor.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mildenberger

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 26 16:31 #596

• B4lukapit4ny
  • B4lukapit4ny profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 244
A nátrium-glutamát az tudomásom szerint ízfokozó és az összes zacskós szemét kajában stb. megtalálható. Főleg agykárosodásokat, meg idegrendszeri gondokat tud okozni, bár szívritmuszavarokkal is összefüggésbe hozták, de nem hiszem , hogy ő ilyen egészségtelenül táplálkozna. A fűszerkeverékek 90%-ban szintén megtalálható sajnos , de sok helyen nem írják rá a konkrét nevét, hanem csak azt , hogy "fűszerek". Egyébként az élelmiszerlobbi nem tudom mennyire befolyásolja , hogy bele kerülhet kajába, de elég valószínű, hogy nem alaptalan a félelem vele kapcsolatban..
Utolsó szerkesztés: 2013 szept. 26 16:34 Írta: B4lukapit4ny.

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 26 12:49 #592

• carlos
  • carlos profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 238
Ilyet ! 22 évesen szívinfarktus ! Hihetetlen ! Pláne úgy , hogy hétvégén még látod játszani , aztán egyik pillanatról a másikra meg életveszélybe kerül.
Kíváncsi lennék milyen táplálék kiegészítőket szednek , illetve mi lehet a sportitalokban , amiről én tudok a nátrium-glutamát pl . okozhat ilyeneket és hát azért foglalkoztat mert magam is sportolok .
Egy-két alap tápanyagot tartalmazó dolog veszélytelen , főleg ami az izomépítéshez , meg a regenerálódáshoz használatos , ezt használják a labdarúgóktól az ökölvívókig , mindenki , esetleg kreatint az izomerő növeléshez .
Viszont hogy ténylegesen mi lehet ezekben a sportitalként akár boltban is kapható színes löttyökben , amik többnyire az amcsi piacról jönnek , azért fogyasztják meg mert felpörget (L-karnitin), és nem hagyja leesni a vércukor szintet , igazából nem hiszem hogy ez fokozottan veszélyes lenne , inkább hajlam szükségeltetik ehhez , tehát sokszor ki sem tudod szűrni orvosi ellenőrzéseken.
Jobbulást, és teljes felépülést Akeem Adamsnek !!!!!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: ultravio

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 26 09:18 #588

• Chiesa
  • Chiesa profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 152
Ez durva, 22 évesen szívinfarktus. És még most is súlyos az állapota, de remélhetőleg meggyógyul. Ha jól emlékszem, talán Kanu volt szívbeteg, de ő később még visszatért. Fehér Mikinek sajnos nem volt ilyen szerencséje.

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 26 09:08 #587

• KK
  • KK profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 81
Sajnálom azt a szerencsétlen fradi védőt, Adamsot. Jobbulást neki.

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 26 09:06 #586

• Chiesa
  • Chiesa profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
Lezárult a Csatáry-molinós ügy. A Fővárosi Főügyészség elutasította a feljelentést, az indoklás szerint a cselekmény nem minősül bűncselekménynek. in: index.hu/belfold/2013/09/26/nem_buncselekmeny_a_csatary-molino/

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 26 08:24 #585

• Totenkopf_88
  • Totenkopf_88 profilkép
  • Nem elérhető
  • Expert Boarder
  • Köszönetek: 16
A derbi jegy hátoldalán: "A sportszervezet a sportrendezvényen részt vevő, érvényes belépőjeggyel rendelkező nézők részére felelősségbiztosítást kötött."
Ez vajon mit takar? A biztosító fizet a huhogásért meg a néhány feltépett székért? :D

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 26 08:15 #584

• Totenkopf_88
  • Totenkopf_88 profilkép
  • Nem elérhető
  • Expert Boarder
Duke64 beküldte:
Totenkopf_88 beküldte:
Az nem horogkereszt, csak egy horogkereszt tükörképe.

Nagy tiszteletben tartva elkötelezettséged,azért a tisztánlátás végettt felhívnám a figyelmedet a "madárra" és a szvasztika (ha szimbólikus is ) használatára,nem megfeledkezve a zászló lengetésére! :D
Mivel Dobler anyai ággal rendelkezem,remélem nem értesz félre ....:)

Eszem ágában sem volt félreérteni Téged, engem is nagyon emlékeztet valamire főleg a sassal és a Totenkopf SS jellel. Ha rendesen állna a horogkereszt, valószínűleg már nagy botrány lenne belőle hogy milyen nácziak a szurkolók ismét. Viszont így egy okos megoldásnak tartom, egyértelműen kifejezte amit akart, és még a tekesek se fognak hajnalban rátörni. :)

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 26 08:03 #583

• Harry Sachz
  • Harry Sachz profilkép
  • Nem elérhető
  • Senior Boarder
  • Köszönetek: 9
bubk@ beküldte:
Roland Fidelity beküldte:
Lilához mentek...

Ez már nyílt hadüzenet ellenünk.

Jól látod, ez már egyértelműen az.

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 26 07:58 #582

• bandi77
  • bandi77 profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 35
Hatásos dolog a szektorbezárás .... majd átmennek másikba . Mint mi megannyiszor a D-ről a B-re .

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 26 07:51 #581

• bubk@
  • bubk@ profilkép
  • Elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 272
Lilához mentek...

Ez már nyílt hadüzenet ellenünk.

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 25 23:47 #577

• Duke64
  • Duke64 profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 206
Totenkopf_88 beküldte:
Az nem horogkereszt, csak egy horogkereszt tükörképe.

Nagy tiszteletben tartva elkötelezettséged,azért a tisztánlátás végettt felhívnám a figyelmedet a "madárra" és a szvasztika (ha szimbólikus is ) használatára,nem megfeledkezve a zászló lengetésére! :D
Mivel Dobler anyai ággal rendelkezem,remélem nem értesz félre ....:)

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 25 20:43 #575

• hockeyapu2
  • hockeyapu2 profilkép
  • Nem elérhető
  • Gold Boarder
  • Mindenhol csak a lila!
  • Köszönetek: 10
2milka meg néhány szektor, kapják be!
Várhidi Péter !

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 25 20:14 #572

• Ineteq
  • Ineteq profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 27
B4lukapit4ny beküldte:
facebook: egyik zöld ismerősöm:
XYZ
3 perce, Pest, Budapest környékén, mobil használatával
"Csak engem hívott fel az FTC Zrt. , hogy mit csináljanak a rendbontókkal, akik meccs közben bementek a fújpest ellen a kordonon? Meghallgattam az egyes variációt és meg is nyomtam az egyes gombot. Kitiltás a stadionból. Nem kell ezen gondolkodni sokat. "

És alatta még páran , akik ugyancsak ezt válaszolták.. Kíváncsi vagyok lesz-e ennek következménye és hány % gondolja ezt ugyanígy.

Ez a komoly bazmeg, mi ez valóvilág? Megszavaztatják, mi legyen? Ember esze megáll.

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 25 19:47 #571

• Totenkopf_88
  • Totenkopf_88 profilkép
  • Nem elérhető
  • Expert Boarder
Szerintem tök jó ez a lakásfelújítás. Ha úgyis lakásokat bérelnének a játékosoknak (tehát nem kertes házakat) akkor egyrészt olcsóbb így szerintem hosszútávon, másrészt az ott lakó játékosoknak is jó szerintem, hogy a szomszéd nem érkezik haza reggel hatkor részegen óbégatva mert neki is 9kor edzés. Egyébként nem csak külföldiek költözhetnek bele.

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 25 19:10 #569

• hatnull
  • hatnull profilkép
  • Nem elérhető
  • Gold Boarder
  • Köszönetek: 31
B4lukapit4ny beküldte:
XYZ
"Csak engem hívott fel az FTC Zrt. , hogy mit csináljanak a rendbontókkal, akik meccs közben bementek a fújpest ellen a kordonon? Meghallgattam az egyes variációt és meg is nyomtam az egyes gombot. Kitiltás a stadionból. Nem kell ezen gondolkodni sokat. "

És alatta még páran , akik ugyancsak ezt válaszolták.. Kíváncsi vagyok lesz-e ennek következménye és hány % gondolja ezt ugyanígy.
Szintén láttam a facebookon..

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 25 19:08 #568

• B4lukapit4ny
  • B4lukapit4ny profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 244
XYZ

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 25 17:28 #566

• Tom
  • Tom profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 19
mp3 beküldte:
Tom beküldte:
Azért érdemes lenne megvárni, hogyan fog majd kinézni, ha egyszer készen lesz .

gyanítom ugyanígy, az állványzat nélkül :)

én is erre gondoltam. ;)

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 25 17:25 #565

• Chiesa
  • Chiesa profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
Tom beküldte:
Chiesa beküldte:
Alakul az új putri, de ez nagyon fiatal jáátékosoknak való, mert egy koleszra hasonlít. Szerintem az sem jó, hogy sok játékos egy helyen fog lakni, mert így a máshol lakókat kirekeszthetik, fennáll a klikkesedés veszélye.
Viszont korábban röhögtünk a Kispesten és az ETO-n, ma pedig már mi válunk gyarmati csapattá...

Szerintem ez a "putri" egy kicsit erős, főleg úgy, hogy még javában tart az átépítés.
Azért érdemes lenne megvárni, hogyan fog majd kinézni, ha egyszer készen lesz . Nekem nagyon tetszik a belgának ez az ötlete. Nem tudom mennyivel lenne jobb, ha városrész különböző részein (gondolom panelben) laknának a játékosok

A klikkesedésről: mindig volt és mindig lesz. Ez nem csak a futballban, hanem az iskolában a munkahelyen vagy bárhol kialakulhat. Egyébként, ha jól tudom az akadémiákon is vannak kollégiumok....tehát akkor az sem jó megoldás ?
A végén nyilván jó lesz. Panelről nem volt szó soha, új építésű lakásokat keresett a honlapon a klub Újpest és a belváros között. Tehát kb. Marina part, mert pl. ott volt lefényképezve a bérelt lakásában ha jól emlékszem Aarab is, aki ráadásul a Marina Parton belül is prémium kategóriát képviselő Prestige Towerseben lakott. Ebből lett mára ez a bentlakásos.
Klikkesedés volt és lesz, de szerintem ez még jobban elősegíti. De inem ezen áll vagy bukik a csapat, nyilván.

Ezen a héten játsszák a Magyar Kupa 3. selejtezőkörét, szerintem utána már következnek az NB1-es csapatok. Tudja valaki, mikor lesz a sorsolás?
Utolsó szerkesztés: 2013 szept. 25 17:26 Írta: Chiesa.

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 25 17:21 #564

• mp3
  • mp3 profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 35
Tom beküldte:
Azért érdemes lenne megvárni, hogyan fog majd kinézni, ha egyszer készen lesz .

gyanítom ugyanígy, az állványzat nélkül :)

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 25 17:17 #562

• Chiesa
  • Chiesa profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
Lilához mentek...
Igazad van, mivel a zöldekkel volt kapcsolatos a hír, gondoltam, a videó is arról szól. De végignéztem, a végén ott pakolják elő ki a lila holmikat is és ott van az angol zászló is...

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 25 17:14 #561

• Tom
  • Tom profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 19
Chiesa beküldte:
Alakul az új putri, de ez nagyon fiatal jáátékosoknak való, mert egy koleszra hasonlít. Szerintem az sem jó, hogy sok játékos egy helyen fog lakni, mert így a máshol lakókat kirekeszthetik, fennáll a klikkesedés veszélye.
Viszont korábban röhögtünk a Kispesten és az ETO-n, ma pedig már mi válunk gyarmati csapattá...

Szerintem ez a "putri" egy kicsit erős, főleg úgy, hogy még javában tart az átépítés.
Azért érdemes lenne megvárni, hogyan fog majd kinézni, ha egyszer készen lesz . Nekem nagyon tetszik a belgának ez az ötlete. Nem tudom mennyivel lenne jobb, ha városrész különböző részein (gondolom panelben) laknának a játékosok

A klikkesedésről: mindig volt és mindig lesz. Ez nem csak a futballban, hanem az iskolában a munkahelyen vagy bárhol kialakulhat. Egyébként, ha jól tudom az akadémiákon is vannak kollégiumok....tehát akkor az sem jó megoldás ?

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 25 17:12 #560

• hatnull
  • hatnull profilkép
  • Nem elérhető
  • Gold Boarder
  • Köszönetek: 31
Lilához mentek...
Véletlenül sem ahhoz a kb 100 fradistához aki meccs közben áttörte a kordont és felénk jött, vagy a fradi secuhoz akik rugdosták a srácot a földön stb stb...
Utolsó szerkesztés: 2013 szept. 25 17:15 Írta: hatnull.
Oldalmegjelenítési idő: 2.616 másodperc