Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Hozzászólás a hírekhez

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 30 12:16 #805

• Ineteq
  • Ineteq profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 27
Most olvasom az mlsz legújabb találmányát, civilruhás rendőrök fognak beépülni a szurkolók közé. Nincs semmi rejtegetnivalóm, de a büdös életbe soha többet nem megyek meccsre az biztos. Remélem az egész mlsz ott fog megrohadni 10 kivezényelt nézővel, ahol van.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 30 10:32 #804

• oszi
  • oszi profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 250
Szili beküldte:
lilaferfi beküldte:
Azzal szerintem kár áltatni magunkat, hogy ez a csapat "úgysem fog kiesni, mert annyira nem rossz".
A felcsútot és a mezőkövesdet nem fogják engedni kiesni, ennek jelei már láthatóak.
Imádkozhatunk...
Igaz, 3 pontra vagyunk a kiesőhelytől. (igaz 3-ra a középmezőny elejétől is). És most jönnek a rázós meccsek.
Az a csapat aki az eddigi ellenfelek ellen, nem tud csak 1 mérkőzést hozni itthon, nem is érdemli meg hogy bent maradjon .
Nem baj majd konszolidálunk a Vasassal az nb2 közepén :(

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 30 09:59 #803

• hockeyapu2
  • hockeyapu2 profilkép
  • Nem elérhető
  • Gold Boarder
  • Mindenhol csak a lila!
  • Köszönetek: 10
Pistánk szerint a második félidőben harcos volt a csapat!? :S
Na itt a gond! Egy harcos csapat rúgott volna 3-at a halinak az utolsó 10 percben!
Várhidi Péter !

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 30 09:08 #801

• Szili
  • Szili profilkép
  • Nem elérhető
  • Gold Boarder
  • Köszönetek: 13
lilaferfi beküldte:
Azzal szerintem kár áltatni magunkat, hogy ez a csapat "úgysem fog kiesni, mert annyira nem rossz".
A felcsútot és a mezőkövesdet nem fogják engedni kiesni, ennek jelei már láthatóak.
Imádkozhatunk...
Igaz, 3 pontra vagyunk a kiesőhelytől. (igaz 3-ra a középmezőny elejétől is). És most jönnek a rázós meccsek.

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 30 08:32 #800

• lilaferfi
  • lilaferfi profilkép
  • Nem elérhető
  • Gold Boarder
  • Köszönetek: 19
Ennek a két "edzőnek" titulált futballanalfabétának - tudatlanságuk, felkészületlenségük alapján - minden perc ajándék, amit az Újpest kispadján tölthetnek. Tehát önként felállni sosem fognak.
Az immár teljesen biztos, hogy fogalmuk sincs, mihez kezdjenek ezzel a csapattal. Gyakorlatilag semmi olyan motivumot nem lehet felfedezni a csapat "játékában", ami valamiféle tudatosságra utalna.
Imádkozhatunk...

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 30 07:54 #799

• Kacizoli
  • Kacizoli profilkép
  • Nem elérhető
  • Expert Boarder
  • Köszönetek: 12
Belocca beküldte:
Kozmáékkal a büdös életbe nem lesz előrelépés.
Pedig már ideje lenne! Eddig csak hátrafelé lépkedtünk!
Sajnos nincs önkritikájuk, ha lenne, már rég felálltak volna a padról...

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 30 06:48 #798

• bubk@
  • bubk@ profilkép
  • Elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 272
zolo beküldte:
Én morális problémát is látok, ami valószínűleg visszavezethető az öltözőbe-egyértelműen megmutatkozott tegnap, amikor Kabát már a második percben inkább kapura tört, minthogy az egyszerűt választotta volna, Bavon 100% ziccerben volt. Nagyon észrevehető volt, Suljic sokszor volt kecsektető helyzetben, sose lőtt mintha kényszeresen Kabátot kereste volna, Ligot detto. Ligot a cseréje után folyamatosan üresen várta a labdát a jobb oldalon, de csak egyszer kapta, akkor is lesen (nem tudom az volt-e).
Tökéletesen igazad van. Valami nagy baj lehet az öltözőben az is biztos.

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 30 06:47 #797

• John_Abruzzi
  • John_Abruzzi profilkép
  • Nem elérhető
  • Expert Boarder
  • Köszönetek: 23
Szerintem teljesen egyértelmű, hogy edzőkérdés van nálunk. Összevissza posztokon játszanak a játékosok, valamelyik jól játszik egy helyen átteszik máshová. Cseréinknek rendszeresen nincs értelme. Taktikai felkészítés nulla, látszik a játékosokon, hogy legtöbbször elképzelésük nincs mit kellene csinálni, szerintem ez javarészt nem az ő hibájuk.

MÁS: mennyivel másabb így a meccs hangulta, hogy van szurkolás (bár nem feltétlenül értek vele egyet). De amit nem értek: Van a mérkőzés elején egy szép gesztus a fradista srác felé, aztán a szurkolás felét a zöldek szidása teszi ki, ezt nem értettem igazán (gondolom a múlt heti meccsnek tudható be, remélem nem ez lesz a tendencia).

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 30 06:45 #796

• zolo
  • zolo profilkép
  • Nem elérhető
  • Gold Boarder
  • Köszönetek: 18
Én morális problémát is látok, ami valószínűleg visszavezethető az öltözőbe-egyértelműen megmutatkozott tegnap, amikor Kabát már a második percben inkább kapura tört, minthogy az egyszerűt választotta volna, Bavon 100% ziccerben volt. Nagyon észrevehető volt, Suljic sokszor volt kecsektető helyzetben, sose lőtt mintha kényszeresen Kabátot kereste volna, Ligot detto. Ligot a cseréje után folyamatosan üresen várta a labdát a jobb oldalon, de csak egyszer kapta, akkor is lesen (nem tudom az volt-e).

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 30 06:42 #795

• LFY648
  • LFY648 profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 80
Igazad van. Az ő embere volt. Viszont mindketőjüknek egy volt a feladata. Grumicsot fogni.
csak ő jött középen. Így kb. 60% Vermes, 40% Juanan nálam a kettőjük felelőssége...

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 30 06:39 #794

• grosso
  • grosso profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 28
Sziasztok,
Csak annyit tennék hozzá,hogy valóban Juanan-t fejelték le a pécsi gólnál,
de Vermes embere lett volna Grumic, úgyhogy szerintem sokkal inkább az
ő gólja volt ....

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 30 06:26 #793

• Szili
  • Szili profilkép
  • Nem elérhető
  • Gold Boarder
  • Köszönetek: 13
Mi volt az értelme a Suljic-Ligot cserének? Én nem nagyon értettem. Ligot nem védő? Szerintem a II. félidőben feljött játékban a srác, én nem hoztam volna le. Mi van Jarno-val? Mi van Sankovics-csal?

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 30 06:11 #792

• bubk@
  • bubk@ profilkép
  • Elérhető
  • Platinum Boarder
Edgecrusher beküldte:
bubk@ beküldte:
chris beküldte:
Edgecrusher beküldte:
Szerintem egyáltalán nem rossz Ngawa. Talán ő játszott legjobban a védők közül. Sőt a második félidőre Suljic is sokat javult.

Juananról,ha óriái balszerencséjére bepattant volna ez is,ki lett volna itt csinálva mint Aarab,úgyhogy nagyon örülök neki,h ez most jól alakult.

Mi alakult jól? bakker ekkora lámát nem hordott a hátán a föld. talán az a lila kuka lehet nagyobbc. Szerinted,ha egy Pécs elleni hazai döntetlennél bármi is jól alakult akkor szerinted ,hogy fog Setétvár, Győr, Mtk , Loki négyes után?

Itt szerintem nem a Pécs elleni 1 pontra gondolt az olvtárs, hanem arra, hogy Juananról nem pattant a labda a kapuba. Ha bepattan, akkor ő lett volna az idei szezonra a bűnbak, mint tavaly Aarab.

Miért, így nem ő az? 2(kettő) meccsen 4(négy) fejes gólt kapni, amiből 3-nál ő a sáros .... Istenem, én, aki azon dühöngtem anno,hogy a Maradonával felálló Napolitól kikaptunk itthon, most örüljek annak,hogy ez a bohóc nem fejel minden meccsen a kapujába. Itt nincs taktika és nincs tűz, nincs edzői utasítás. Na, kérdem azokat akik Balajczát savazták, hogy miért merte azt nyilatkozni,hogy kiesőjelöltek vagyunk, tényleg nem neki lett igaza, és akkor még az igazolások sem voltak. Itt tort ül a dilettantizmus. Teljesen hibás hadrenddel, hibás taktikával ( már ha van ilyen) és elbaszott cserékkel operálunk. Az a csoda,hogy még nem vagyunk a vonal alatt! Mert ha legalább a seggünk kilógna a gatyából, de egy milliárdos tulajjal a hátunk mögött..... :angry:

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 30 05:34 #791

• Balazs79
  • Balazs79 profilkép
  • Nem elérhető
  • Senior Boarder
  • Köszönetek: 8
Nagyon elkeserített a csapat tegnapi játéka, egyértelmű, hogy az edzőink felelőssége a sikertelenség...
Amíg Suljic a baloldalon játszott, rettentő bizonytalan és gyenge volt, akárcsak Simon a jobb oldalon. Amint helyet cseréltek, lett egyből jobb és bal oldalunk is, látványosan feljavult mindkettő, Simon gólja is így született... Aztán ismét csak cseréltek és megszűnt megint minden...
A középpályás védekezésünk katasztrófa volt, Vasiljevic meccsek óta a tudása (?) alatt játszik. Helyette már régen másnak kellene kezdeni, akár Stanisavljevicnek, akár Eninfulnak...

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 30 05:25 #790

• lilaferfi
  • lilaferfi profilkép
  • Nem elérhető
  • Gold Boarder
Kilátástalan, siralmas, reménytelen...
Ez ma az újpesti "labdarúgás".

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 30 05:16 #789

• progmet
  • progmet profilkép
  • Nem elérhető
  • Gold Boarder
  • Köszönetek: 42
Louie beküldte:
nem kell edzőváltás...
De kell! Az ő felelősségük,hogy 90 perc szervezetlen futkozást láttunk! Vermes miatt megbolygatták a védelmet,a két szélsőnket csereberélték a posztjukon,Kabátot hagyták egyedül küszködni elől és nem elfelejtendő,hogy nem volt egy tudatosan felépített támadásunk!!!
Sokadszorra szórunk el hazai pályán pontokat és mivel nehéz meccseink jönnek,nagyon-nagy szarba kerülhetünk a téli szünet idejére.

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 30 05:10 #788

• Louie
  • Louie profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 158
nem kell edzőváltás, pedig elengedhetetlen lenne..ezzel a két csodaedzővel soha az életben nem fogunk eredményt elérni.

Balajcza nagyjából oké, a védelemben a legjobb felállás szerintem a Ligot-Ngawa-Juanan, Antón. de Juanannal valamit sürgősen kell csinálni, mert nagyon gyenge. Vermest pedig örökre el kell felejteni.
a középpályára csak a vak nem látja, hogy kell egy szűrő. Sztaniszavljevicsnek is ez a posztja, nem támadó középpályás - de akár Eninfult is meg lehet próbálni és remélem, Sankovics is mihamarabb visszatér. Vasziljevics egész évben tragédia a köbön. Suljics nagyon nem találja a helyét, de ő majd jó lehet, látok benne valamiért potenciált. Kabát felett eljárt az idő, Lázár semmit nem ér, Jarmo kegyetlen lassú - ez a támadószekciónk.

abban, hogy rengetegen vannak formán kívül, komoly felelőssége van a kitűnő stábunknak.

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 30 05:00 #787

• neymar20
  • neymar20 profilkép
  • Nem elérhető
  • Senior Boarder
  • Köszönetek: 4
Meccsek óta nem a játékosokkal van az igazi baj hanem az edzőpárossal! Védelmet egyfolytában buzerálják.... így persze hogy nem lesz soha a büdös p*csában egy összeszokott védő négyes.Középpályáról ne is beszéljünk, mivel egész ősz folyamán 1! jó meccse nem volt Vaszkenak még de mindig kezdő! A másik pedig,hogy egyszerűen nem veszik észre (itt kezdődik a hozzá nem értés), hogy Vaszke és Balogh is támadó felfogású játékos nem pedig vedekező ezért van az, hogy ha labdát vesztünk esetek 80%-ban előlragadnak és nincs ki szűrjőn. Tegnap is bejön Sztaniszlavjevic aki posztját tekinte még mindig védekező középpályás nem pedig támadó( technika tudása tegnap is megmutatkozott, hogy nincs nagyon). Támadó szekcióról pedig Kabát elmehet a p*csába,hogy nem passzolta középre a labdát, mivel felnézett és látta Bavont,de ő megakarta mutatni a faszagyereket,és betudja lőni....rég a kispadon kéne lenni már és csereként beállni és talán akkor valamit hozzátudna tenni a játékhoz. Kísértetiesen hasonlít Kokora... mindeki szereti és nem tudják elképzelni azt hogy a padon üldögéljen mert akkor durcás kislányok modjára viselkednek. Egyszerűen eljárt felette is az idő. Tegnap is 1-1 állásnál nem tudom mire vártunk mikor padon ott volt Lázár és elvileg menni kellett volna a győzelemért vagy kivan adva a MESTEREDZŐKTŐL, hogy kockáztatni nem szabad és elég az X?!
Egyetlen pozítivum ettől a két edzőfenoméntól,hogy szárnycsere volt Simon és Suljic között és ezzel azért okoztak meglepetést de ennyi!
Én azt mondom magyar viszonylatban van egy jó keretünk de nincsenek edzőink... formán kivüli játékosok játszanak,nem a 4-4-2 kellene erőltetni vagy ha a 4-2-3-1 játszuk akkor megint csak szarul, illetve egyes emberek rohadtul nem a posztjukon játszanak!
Utolsó szerkesztés: 2013 szept. 30 05:02 Írta: neymar20.

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 30 04:20 #786

• Edgecrusher
  • Edgecrusher profilkép
  • Nem elérhető
  • Gold Boarder
  • Köszönetek: 46
bubk@ beküldte:
chris beküldte:
Edgecrusher beküldte:
Szerintem egyáltalán nem rossz Ngawa. Talán ő játszott legjobban a védők közül. Sőt a második félidőre Suljic is sokat javult.

Juananról,ha óriái balszerencséjére bepattant volna ez is,ki lett volna itt csinálva mint Aarab,úgyhogy nagyon örülök neki,h ez most jól alakult.

Mi alakult jól? bakker ekkora lámát nem hordott a hátán a föld. talán az a lila kuka lehet nagyobbc. Szerinted,ha egy Pécs elleni hazai döntetlennél bármi is jól alakult akkor szerinted ,hogy fog Setétvár, Győr, Mtk , Loki négyes után?

Itt szerintem nem a Pécs elleni 1 pontra gondolt az olvtárs, hanem arra, hogy Juananról nem pattant a labda a kapuba. Ha bepattan, akkor ő lett volna az idei szezonra a bűnbak, mint tavaly Aarab.

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 30 03:45 #785

• bubk@
  • bubk@ profilkép
  • Elérhető
  • Platinum Boarder
chris beküldte:
Edgecrusher beküldte:

Ngawa a csapatunk legjobbja volt kb.
Suljic pedig gyors,technikás ez tisztán látszik,de ma rengeteg hibás passza volt sajnos,komoly gondjaink lehettek volna az eladott labdáiból,olyan helyeken volt.
Mint ahogy Vaszke eladott labdáiból is.Gyorsan váltani kell középen 1 embert Balogh vagy vaszke helyén(gyere már Sankovic könyörgöm!Mi a faszom van már vele!?).
Balogh észrevehetetlen,mikor észrevettem mint a lassított felvétel....
Balajczával nem volt gond a 88. percig,de amit ott csinált 2 méterre a kaputól azon ismét meccs mehetett volna el.
Kabát amit a 2. percben csinált az nálam megbocsájthatatlan.Ha csak nem látta Bavont,mert ott 1-0-tól fosztott meg bennünk a saját érdeke miatt.
Nos közben Kozma is a középpályát hibáztatja....
Anton ma külön is figyeltem,1 nagy hibája volt az elején,de mentségére szóljon,h ő is mentett ezt követően.Messze nem ő a védelem leggyengébb pontja,semmi baj nem volt ma vele,legalább nagy mentésekre is képes és tud játszani,ez sajnos Vermesről nem mondható már el.Ezzel el is mondtam mindent.
Ahjupera nagyon hiányzott,ma végre sok lehetőségünk volt a pontrúgásainkból,erre ma nincs...
Sztanisavljevics egy jól küzdő,erőszakos játékos,de nagyon nem technikás sajnos.Nem támadónak való.
Ma is csak kettőt tudtunk cserélni,szeretnék már ezen túllenni.
Aztán most Várhidi is megmondta a frankót,h a középpálás védekezésünk a gyenge pontunk....
Simon hozta magát.
Sankovicot és Negot a kezdőbe,Vermest,Vaszkét vagy Baloghot a kispadra.

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 29 22:15 #784

• wanderer
  • wanderer profilkép
  • Nem elérhető
  • Expert Boarder
  • Köszönetek: 46
Én még mindig nem tudok mit írni, anélkül, hogy ismételném magam. Elképesztően felbaszott ez a meccs. Edzőcserét!!! Vaszke-Balogh kettőst a kispadra, vagy inkább klubon kívülre!!! Csatárt!!!

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 29 21:21 #783

• Tom
  • Tom profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
Sajnos Kabát nagyon lelassúlt.....elöl képtelen megtartani vagy megjátszani a labdát. Ez már nem az ő világa.
Látni, hogy küzd, akar, de nagyon nem megy neki. Kéne kib...szott erőcsatár aki két-három védővel a hátán begyalogol a kapuig. Ha, Apjhupera lesérül akkor nincs támadónk, bár az utóbbi időben ö is elég haramatos teljesítményt nyújtott .
Az egész csapat totálisan formán kívül van. :angry:

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 29 21:12 #782

• englila
  • englila profilkép
  • Nem elérhető
  • Gold Boarder
  • Köszönetek: 8
Ez egy nagy fos volt.A ket zseni megvarialta a vedelmet,teljesen szarul.Ez a Juanan-nak mit tanitottak ifibe,hogy kell embert fogni,a negyedik golt kapjuk fejesbol rola,Ngawa a vedelmunk egyetlen hasznalhato palija es erre kinyomjak jobbhatvedbe,a vedojatekat lehozta,de elore nem tud jatszani es beadni se.Vaszke meg egyenesen botranyos,annyira szar.Szenvedes,tanacstalansag,teljes tudatlansag.A Suljicson is latszik,hogy egy tehetseges jatekos,de egyszeruen nem tudja jatszani a jatekat,teljesen hasznalhatatlan volt ma is.Ez is tobbek kozott halveruek sara.elnezest ker a sporitol,hogy reklamalnak.....vicc.Nincs motivacio,mondjuk ezt pont Rodi akarta hogy ilyen stilusu vezetoedzonk legyen.
Mindezek ellenere ha minden 3.helyzetunket berugnank 4-5 ponttal tobbunk lenne.
Szenvedes nezni a csapatot,mindig megfogadom hogy nem fogom nezni ezt tobbet,nem b szom el a hetvegemet,de mar hetkozben varom az Ujpest meccset,raadasul kulfoldon elve,kiszerveztem parabolat,mindent csak a meccsnezes miatt.Belul nagyon faj hogy idaig sullyedtunk,probalom leszarni,de nem megy....
Na ,szoval most jonnek a kemeny meccsek,mibe bizzunk Kozma pedagogiajaban,vagy Mark szakmai tudasaban?
Akkor is Hajra Lilak
Szebb jovot
Oldalmegjelenítési idő: 3.652 másodperc