Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Hozzászólás a hírekhez

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 29 21:01 #781

• PAT
  • PAT profilkép
  • Nem elérhető
  • Senior Boarder
  • Köszönetek: 5
Számomra az egyetlen pozitívum, hogy volt szurkolás. A többit hagyjuk. És most elkezdek visszaolvasni.
Hajrá, Lilák!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 29 20:59 #780

• Tom
  • Tom profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 19
roll2011 beküldte:
Ez egy kib.szott nagy nulla volt!!!![/quote]

Ahogy mondod. Az baj, hogy még helyzetünk is alig volt . Kapura lövés/átlövés 16-25-ről meccsenkén max egy...esetleg Kabáttól.(szabadrúgásból). Nem tudom hanyadik védőt hozzuk ide....de még mindig életveszély egy beadás ellenünk.
Mikor fejeltünk utoljára gólt szögletből ?
Utolsó szerkesztés: 2013 szept. 29 21:04 Írta: Tom.

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 29 20:44 #779

• Litmanen
  • Litmanen profilkép
  • Elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 129
A lényeg, hogy a nagy csapat, a Standard 100%-os teljesítménnyel menetel a belga bajnokságban, a család boldog, a biznisz összességében nyereséges.
A fiú egy számukra érdektelen, lenézett magyar klubnál fizeti meg a tanulópénzt következmények nélkül, mielőtt apukától átveszi a stafétabotot.
De épül a lakótömb, szép a fű, úgyhogy kuss legyen!
RODI OUT!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: 1885_Sumarton

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 29 20:27 #778

• Louie
  • Louie profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 158
nincs csapatunk. baromira elegem van ebből a szégyenteljes gyalázatból!! eltakarodhat Kozma is, Marc is és az összes semmirekellő sztárocskánk. Juanan, Vermes, Balogh, Vasziljevics, Bavon, Suljics, Kabát -->kritikán aluli. nincs mit mondani. Lázárban vagy Eninfulben abszolút nem bízik a két edzőnk - nagyjából persze érthető, de akkor is. Nego miért nem kap lehetőséget? Ahjuperával és Sankovics-csal mi a helyzet? van egy középszerű keretünk, de Kozmáék még az ő teljesítményükből is elvesznek a szerencsétlenkedésükkel. olyan gyenge ez a Pécs, hogy azt el sem tudom mondani. ennek ellenére sanszunk nem volt a gólra és örülhettünk az egy pontnak - ahogy Simon is elmondta. erőnlét, taktika és tervszerűség - csak ezek hiányoznak a játékunkból. most jönnek a nehéz meccsek, szerintem a következő 4 meccsen 1 vagy maximum 2 pontot fogunk szerezni és a kiesés elkerüléséért fogunk harcolni. erre nem vagyok kíváncsi. Roderick lehet, hogy nyomja a pénzt, de ilyen szintű szakmai munka nem sok helyen van, mint nálunk.

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 29 19:57 #777

• zolo
  • zolo profilkép
  • Nem elérhető
  • Gold Boarder
  • Köszönetek: 18
Nagyon elkeseredett vagyok. Az a szerencse, hogy a helyszínen néztem ezt a szenvedést szerintem a tv előtt idegrohamot kapok. Szerintem az is csoda, hogy x lett az első félidőben a pécs olyan labdabiztos volt, hogy azt rossz volt nézni. Nem volt olyan párhar/lepattanó, amit megnyertünk. Már lassan nem is értem magam, ilyenkor megígérem magamnak, hogy legközelebb meg se néze, persze holnaptól már a vasárnapot várom...
Pedig a vidi ellen idegenben nincs sok esélyünk.

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 29 19:44 #776

• 1885_Sumarton
  • 1885_Sumarton profilkép
  • Nem elérhető
  • Gold Boarder
  • Köszönetek: 6
hockeyapu2 beküldte:
Nekem juanan tetszik a legjobban minden meccsen hozza a gólját! :angry:
Mese nincs edző kell!

Nem lesz valtozas amig a tulajunk egy polihisztor, aki mindenhez ért. Lehet hogy leül Esztivel a padra is..... :pinch:

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 29 19:36 #775

• 1885_Sumarton
  • 1885_Sumarton profilkép
  • Nem elérhető
  • Gold Boarder
  • Köszönetek: 6
Spacestar beküldte:
Gratulalok a csapatnak az 1 ponthoz! Igazi ertekmero meccsen hoztak a kotelezot. Most vegre ugy erzem minden korulmeny megfelel a '70-es évek bajnokcsapatanak visszahozatalahoz. Olyan szinten van rendben minden, hogy egy rossz szavunk nem lehet.

Nincs is.... :dry:

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 29 19:34 #773

• Duke64
  • Duke64 profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 199
A helyzetkihasználásunk alapból határozza meg az idényünket eddig.
Mert kezdődött a Paks ellen és befejeződött ma.
Ha a 100 %-os helyzeteket vesszük csak,akkor kb. 15-öt hagytuk ki,amivel meccseket nyerhettünk volna.

Ma is Kabát mit csinált az 1. percben?'1-0 lett volna ide,csak máshogy alakult volna.
Minden meccsen kidolgozzuk,de kihagyjuk a helyzeteinket.
Vezetünk,de de elbukunk,nem tudjuk tartani az előnyünk vagy további gólokat lőni.

A védelem sebezhető a kp. gyenge-átjáróház,elöl meg kihagyunk majd mindent!
A kispadon vakok ülnek,amit egy mezei szurkoló meglát,azt ők nem!
Sehol nem tartunk tavalyhoz képest,sőt .....
Rosszabb a sorsolásunk,mekkora égés lenne a vonal alatt telelni!!!!!!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: englila

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 29 19:31 #772

• roll2011
  • roll2011 profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 113
Ez egy kib.szott nagy nulla volt!!!!

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 29 19:30 #771

• zubeldia
  • zubeldia profilkép
  • Nem elérhető
  • Junior Boarder
[quote="fzfzfz" post=765
Suljics (4) az elso felidoben botranyos, aztan a masodikra kicsit feljavult. Baromi gyors, de latszik, hogy beilleszkedesi gondjai vannak, Nem veszik be a jatekba, es o se erzi, hova mozognak a tarsak. Nagyon keves eddig, amit nyujt, de akar, kuzd legalabb. Birzaszto sok labdat elszor, amibol kontrazok az ellenfel.
[/quote]

Suljic nagyon jó de az első félidőben többször is üresben volt de rossz labdákat kapott főleg a Bavontól.
A második félidőben volt olyan asszem a gól elött hogy elvesztették a pécsi 16-osnál a labdát majd támadtak és a mi térfelünkön szereztük meg a labdát és a Suljic méghátrébb volt a labdának, rendesen befutotta az oldalát.

Ngawa szerintem nagyon jól játszott kevés hibával tény hogy az előre jatéka gyenge.
Sokszor széttárt kézzel állt egyhelyben mert nem volt kit megjátszani.

Ezt a meccset a két fatuskónak köszönhetjük. Nagy pillanat volt amikor Marc reklamált és odarohant a 4.játékvezető majd utána a Kozmához fordult azt hitte őt is nyugtattni kell. Bárhányszor mutatták a kispadot mindig ült a segén és bambult.
1 csatárral nem lehet játszani /2.félidő/ . Alapból már régen rossz hogy Kabát van legelől mert mindig visszalép és senki sem ment be a helyére.JARMO borzasztóan hiányzik, ja és Dusan / bármennyire is bírom/ az új Remilink.Negot megnéztem volna.

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 29 19:29 #770

• Edgecrusher
  • Edgecrusher profilkép
  • Nem elérhető
  • Gold Boarder
  • Köszönetek: 45
fzfzfz beküldte:
Az edzoinket ismet nem ertem. Miert nem hoztak be Lazart? Most tudtunk volna elore cserelni, erre behoztak dontetlennel egy vedekezo kozeppalyast es egy vedot.bEzek nem edzok hulyek teljesen.

A kovetkezo ot meccsen nem szerzunk kettonel tobb pontot, egy jo esellyel kieso helyen leszunk 14 fordulo utan.

Oriasi a baj, szar keret, rossz edzok.

Azt sem értem, hogy Eninfult miért jegelik? Amikor játszott, akkor rengeteg labdát szerzet, igaz nem tudta rendesen megjátszani a labdákat, de most itt van Simon és Suljic, aki sokat mozognak, könnyebben megjátszhatóak.

Van egy kenyai sztárgazellánk is, aki vmi híres-neves katari(?) akadémiáról igazolt ide. Ő nem játszott még egy másodpercet sem. Ennyire gyenge lenne?

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 29 19:19 #769

• Losi5
  • Losi5 profilkép
  • Nem elérhető
  • Junior Boarder
  • Köszönetek: 1
fzfzfz beküldte:
Egy elkepesztoen gyenge ellenfelet nem tudtunk megverni, sot a vegen oriasi mazlink volt, hogy Juananrol nem a kapunkba pattant a labda. Meddo foleny a masodik felidoben, de latszott, hogy reggelig nem rugunk golt.

Az elso felido meg kilatastalan botrany.

Balajcza (6) jo volt, nem tehetett a golrol.
Ngawa (6) a kapott gol elott lemaradt a beadasrol, amugy sokkal jobb, mint Ligot a jobbhatved poszton. Szerintem o a legjobb vedonk, vagy mas szoval a legkevesbe rossz. Maradt ereje a felfutasokra, eroteljes, gyors.
Juanan (4) megint rola fejeltek golt, aztan forgattak, mint a ringlispilt. A masodik felidore feljavult, igy alulrol surolta a negyest. Nem tudom elkepzelni, mit kesett a Bundesligaban, de a Dusseldorf utan minket is kiejt, ha igy folytatja. Semmivel nem jobb, mint Aarab volt.
Anton (5) kezd belejonni balhatvedben, kulonoset nem csinalt, de most lezarta az oldalat.
Simon (6) csak o kepes helyzetbe kerulni, iden egyertelmuen a legjobbunk. Ketten figyelnek ra allandoan, mar az ellenfelek is tudjak, hogy csak ra kell figyelni. A bal oldalon kell jatszatni, a jobb oldalon kevesbe hatekony.
Vasiljevics (3) botrany, erre nincs jobb szo. Alibi, abban is rossz, ha nem ultetik a padra, megorulok.
Balogh (4) az elso felidoben probalkozott, aztan a masodikban eszre se vettem, hogy a palyan van. Nnyival jobb, mint Vaszke, hogy akar, es neha ad egy nagy labdat. Ma nem adott.
Suljics (4) az elso felidoben botranyos, aztan a masodikra kicsit feljavult. Baromi gyors, de latszik, hogy beilleszkedesi gondjai vannak, Nem veszik be a jatekba, es o se erzi, hova mozognak a tarsak. Nagyon keves eddig, amit nyujt, de akar, kuzd legalabb. Birzaszto sok labdat elszor, amibol kontrazok az ellenfel.
Bavon (3) katasztrofa, ossze vissza rohangal, otven meterre pattan tole a labda.
Kabat (3) az elso percben, ha beadja, egesz mashogy alakul a meccs. Onzo, lesen szuletett, totalisan haszontalan.

Sztaniszavljevics (5) nagyon kuzd, erot vitt a kozeppalyara, kell ide, de inkabb szurni Vasziljevics helyett.
Ligot (-)

Az edzoinket ismet nem ertem. Miert nem hoztak be Lazart? Most tudtunk volna elore cserelni, erre behoztak dontetlennel egy vedekezo kozeppalyast es egy vedot.bEzek nem edzok hulyek teljesen.

A kovetkezo ot meccsen nem szerzunk kettonel tobb pontot, egy jo esellyel kieso helyen leszunk 14 fordulo utan.

Gyengék vagyunk! A játékunk lassú, ötlettelen, minden elképzelést nélkülöz. Az "edzőink" dilettánsok.......A meccs otthon x-re áll, totyogunk, passzolgatunk, ott ül a padon a Lázár és nem hozzák be legalább 10 percre????? Egyszerűen nem értem!!!

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 29 19:17 #768

• B4lukapit4ny
  • B4lukapit4ny profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 243
Sikerült a fiúknak megint elbaszni a hétvégémet. 9 meccs után 13.-ok vagyunk és nem lángol a székház, nem hullanak az edzők, játékosok. Mindenki elvan ebben a langyos szarban következmények nélkül. Idáig jutottunk. A következő meccsünkre már nem is vagyok kíváncsi.

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 29 19:14 #767

• Edgecrusher
  • Edgecrusher profilkép
  • Nem elérhető
  • Gold Boarder
  • Köszönetek: 45
Ha ez igaz, akkor nagy szarban vagyunk, mert ilyen gondokat a mi Pistánk 1000%, hogy nem tud megoldani. (Ez Duke-nak ment csak idézést elhagyta a fórum motor.)

Én arra is gondoltam már, hogy a játékosok nem tisztelik a 2 edzőt. Kicsit hasonló helyzet, mint Egervári és Huszti esete... csak itt még nem borult a bili.
Utolsó szerkesztés: 2013 szept. 29 19:17 Írta: Edgecrusher.

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 29 19:12 #766

• Jani
  • Jani profilkép
  • Elérhető
  • Expert Boarder
  • Köszönetek: 11
Balogh Balázs büntetlenül végigkocoghat minden meccset szerelés és pontos passz nélkül. Kezd minden meccsen, ő a legnagyobb gátja a csapatnak. Lassú, pontatlan, erőtlen alibista senkiházi!

Vajon kieshetünk edzőváltás nélkül?

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 29 19:11 #765

• fzfzfz
  • fzfzfz profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 175
Egy elkepesztoen gyenge ellenfelet nem tudtunk megverni, sot a vegen oriasi mazlink volt, hogy Juananrol nem a kapunkba pattant a labda. Meddo foleny a masodik felidoben, de latszott, hogy reggelig nem rugunk golt.

Az elso felido meg kilatastalan botrany.

Balajcza (6) jo volt, nem tehetett a golrol.
Ngawa (6) a kapott gol elott lemaradt a beadasrol, amugy sokkal jobb, mint Ligot a jobbhatved poszton. Szerintem o a legjobb vedonk, vagy mas szoval a legkevesbe rossz. Maradt ereje a felfutasokra, eroteljes, gyors.
Vermes (6) ma volt a legjobb meccse ebben a bajnoksagban. Kulonosen tetszett, mikor kitette Grumicsot az alapvonalon. Talan lehet ujra remenykedni, hogy focista lesz ujra?
Juanan (4) megint rola fejeltek golt, aztan forgattak, mint a ringlispilt. A masodik felidore feljavult, igy alulrol surolta a negyest. Nem tudom elkepzelni, mit kesett a Bundesligaban, de a Dusseldorf utan minket is kiejt, ha igy folytatja. Semmivel nem jobb, mint Aarab volt.
Anton (5) kezd belejonni balhatvedben, kulonoset nem csinalt, de most lezarta az oldalat.
Simon (6) csak o kepes helyzetbe kerulni, iden egyertelmuen a legjobbunk. Ketten figyelnek ra allandoan, mar az ellenfelek is tudjak, hogy csak ra kell figyelni. A bal oldalon kell jatszatni, a jobb oldalon kevesbe hatekony.
Vasiljevics (3) botrany, erre nincs jobb szo. Alibi, abban is rossz, ha nem ultetik a padra, megorulok.
Balogh (4) az elso felidoben probalkozott, aztan a masodikban eszre se vettem, hogy a palyan van. Annyival jobb, mint Vaszke, hogy akar, es neha ad egy nagy labdat. Ma nem adott.
Bavon (3) katasztrofa, ossze vissza rohangal, otven meterre pattan tole a labda.
Kabat (3) az elso percben, ha beadja, egesz mashogy alakul a meccs. Onzo, lesen szuletett, totalisan haszontalan.

Sztaniszavljevics (5) nagyon kuzd, erot vitt a kozeppalyara, kell ide, de inkabb szurni Vasziljevics helyett.
Ligot (-)

Utolsó szerkesztés: 2013 szept. 29 19:19 Írta: fzfzfz.

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 29 19:10 #764

• Spacestar
  • Spacestar profilkép
  • Nem elérhető
  • Fresh Boarder
  • Köszönetek: 2
Gratulalok a csapatnak az 1 ponthoz! Igazi ertekmero meccsen hoztak a kotelezot. Most vegre ugy erzem minden korulmeny megfelel a '70-es évek bajnokcsapatanak visszahozatalahoz. Olyan szinten van rendben minden, hogy egy rossz szavunk nem lehet.

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 29 19:09 #763

• Duke64
  • Duke64 profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 199
LFY648 beküldte:
Hát sajnos ez a hajó is elment....
egy -egyéni tudászintet figyelembe véve- sokkal gyengébb Pécstől hazai pályán sikerült
elérni egy x-et.
számomra olyan ez a csapat-edző kérdés, mintha lenne egy 2000-es dízel motorom és
a két edző lenne hozzá az 1,4-es szoftver. Képtelenség ezt felfogni.
Juanan nagyon gyenge volt. megforgatták mint nagyanyám a lekvárban a fakanalat,
azon kívül a Pécsi gólnál is 50%-ban benne volt. kabát szabadrúgásánál lemaradt a tutiról
+ megint majdnem egy öngól.
A 80. tájékán Antón végignézte, hogy vezeti el a 16-os vonalán a labdát, majd teszik le lövésre...
senki sem kéri el a labdát, nem segítenek.
szerintem itt morális válság van!!! Tekinettel mondom ezt arra, hogy amúlt heti Balogh nyilatkozat sztem.
erős volt (figylembe véve a támaszkodós gólt, az öngólt, a kihagyott helyzeteket.)
akkor annak tuti nem az volt a mondanivalója!
a többiek meg kussolnak, mert vagy külföldiek, vagy nem akarnak christ és tsa. sorsára jutni.
a fizut utalják, oszt kész. lapítanak, abból baj nem lehet.
erről mi a véleményetek?

Én is írtam korábban,szerintem is gond lehet az öltözőben.
Esetleg klikkek alakulhattak ki?Magyarok vs. külföldiek?
Vagy bármi,de itt nagy gondok lehetnek a háttérben.

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 29 19:06 #762

• chris
  • chris profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 208
zoardka beküldte:
Ez a Ngawa, vagy ki...na még ide sem való. A két fasz meg lehozza az egyetlen épkézlábnak nevezhető játékost, aki legalább támad és behoznak egy védőt. Baromi gáz ez az egész. Balajczának lesz igaza, az egyik kieső helyért mi is küzdeni fogunk, ha nem lesz itt gyökeres változás. Ezek a játékosok egy-kéz kivétellel a közelébe se mehetnének az Újpest mezéhez.

Totál hülyeség.
Ngawa az egyik legjobb volt+ a gólpasszt is ő adta.
Suljicot meg azért hozták le szerintem,mert bár veszélyes volt az ellenfél kapujára,sajnos a sajátunkra is a könnyen elpasszolt labdáival.
Ettől függetlenül Ligottal semmi baj nem volt,egkeverte azt a pár percet amíg játszott.
Ráadásul ugye nem is igazán védő ő,csak kényszerből játszott ott.

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 29 19:02 #761

• Benil
  • Benil profilkép
  • Nem elérhető
  • Fresh Boarder
Tisztán látni, hogy mi itt a probléma. Túl azon,hogy gyenge a védelem. A védelem megfelelő összeállításával lehetne javulni hátul. ( Ligot a kezdőbe , Vermes csere, Anton nem szélsőhátvéd!!! De így nem tudunk, hogy Nincs edzőnk!! Szóval a belső középpálya!!!! Évek óta nem igazolunk normális belső középpályást!! 2 ember kellene középre plusz 1 csatár. Ez 3 ember és nagyot fordulna a teljesítmény. A középpálya lenne a legfontosabb csapatrész. Most már ez van. Bízzunk benne, hogy Sankovic ha végre felépül beválik majd. Különben ez lesz .Átrohannak rajtunk, leütköznek középen..

Új edzőt Újpestre!!!!

Akkor is, Csak a Lila!

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 29 19:01 #760

• utetomi20
  • utetomi20 profilkép
  • Nem elérhető
  • Fresh Boarder
  • Köszönetek: 3
Duke64 beküldte:
Talán a Mezőkavics lóg ki a mezőnyből .....
A Puskás nagyon erősít,talán a Véberéket is fogják,nem engedik őket kiesni simán,hisz elkészült a stadionjuk.
Talán a Kaposvárban reménykedhetünk még,hogy rosszabbak lesznek nálunk.

Kemény napok,meccsek,majd hónapok jönnek.
Ha nem akar azonnal változtatni a belga tulaj,akkor bajba kerülhetünk.
A kölcsönjátékosok is mennek vissza,akik itt vannak azok meg sérültek,használhatatlanok vagy bénák pl. a védelem tagjai.Talán Ngawa kivétel.

Ilyen vasárnap estéket,mint amik mostanában vannak?
Lehet,hogy jobb lenne inkább elmenni a 7 órás misére!

SZÉGYEN!
Ugyan olyan szarok vagyunk mint tavaly!
Juanan egy az egyben olyan mint Vaskó!

Kozma-Marc! VISZLÁT!

És ahogy balogh (sokaknak csak bubu...pfejjj) mondta, NEM MÉLTÓK EHHEZ A MEZHEZ!

Egyszer lenne ÖNKRITIKA és bontana fel egy játékos a szerződését!
Persze egyik sem adja le a szerelést!

Már egy ideje mondom.
AMATŐR FOCIT KELL MAGYARORSZÁGRA!
Plafon 100 ezer ft, és akkor lehet hogy nem ezek a gyenge apuci kedvencei lesznek a pályán!

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 29 18:56 #759

• LFY648
  • LFY648 profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 71
Hát sajnos ez a hajó is elment....
egy -egyéni tudászintet figyelembe véve- sokkal gyengébb Pécstől hazai pályán sikerült
elérni egy x-et.
számomra olyan ez a csapat-edző kérdés, mintha lenne egy 2000-es dízel motorom és
a két edző lenne hozzá az 1,4-es szoftver. Képtelenség ezt felfogni.
Juanan nagyon gyenge volt. megforgatták mint nagyanyám a lekvárban a fakanalat,
azon kívül a Pécsi gólnál is 50%-ban benne volt. kabát szabadrúgásánál lemaradt a tutiról
+ megint majdnem egy öngól.
A 80. tájékán Antón végignézte, hogy vezeti el a 16-os vonalán a labdát, majd teszik le lövésre...
senki sem kéri el a labdát, nem segítenek.
szerintem itt morális válság van!!! Tekinettel mondom ezt arra, hogy amúlt heti Balogh nyilatkozat sztem.
erős volt (figylembe véve a támaszkodós gólt, az öngólt, a kihagyott helyzeteket.)
akkor annak tuti nem az volt a mondanivalója!
a többiek meg kussolnak, mert vagy külföldiek, vagy nem akarnak christ és tsa. sorsára jutni.
a fizut utalják, oszt kész. lapítanak, abból baj nem lehet.
erről mi a véleményetek?

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 29 18:55 #758

• mildenberger
  • mildenberger profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 230
Cass beküldte:
Szerintem Ngawa a legjobbunk volt ma, védelemben tökéletesen játszott
Viszont támadásban mindent elbaszott ,nem volt egy pontos passza,beadása, kapu mögé meg ilyenek. Nekem nagyon felbaszta az agyamat,na meg a másik ez a Juanan. Úristen besírok ezektől. Kérdezte itt valaki ,hogy nem tudja eldönteni,hogy ki a szarabb? A játékosok vagy az edzőpáros? Nos így a kettő együtt kiad egy szép nagy trágyadombot. Sajnálom,hogy ezt kell mondanom,de nagyon el vagyok keseredve. Köszönjük duchatelet,hogy ezt mind összehoztad nekünk!
Újpest mindenek felett
Oldalmegjelenítési idő: 2.715 másodperc