Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Hozzászólás a hírekhez

Hozzászólás a hírekhez 2013 dec. 09 19:29 #4419

• bandi77
  • bandi77 profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 35
Litmanen beküldte:
A Debrecen-Győr-Diósgyőr hármast szerencsésen elkerültük. A kondának szokás szerint a papíron leggyengébb ellenfél jutott. Nekik mindig malacuk van. Elképesztő.

Mivel minden adott a jobb folytatáshoz, csak azt tudom kívánni, mint az edzőnk:
Jövőre néhány minőségi erősítéssel egy agresszívan játszó, mérkőzéseket végig kontroll alatt tartó Újpestet szeretnék majd a pályán látni.

Kondásoknak milye legyen.... :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hozzászólás a hírekhez 2013 dec. 09 19:25 #4418

• bandi77
  • bandi77 profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 35
Gorcsev beküldte:
ezoro12 beküldte:
utetomi20 beküldte:
Jó lenne ha nem a fradi mez reklámokat látnám minden egyes belépésnél itt! :angry:

Lehet sokakat nem zavar, engem nagyon!

A hirdetések egyénileg jelennek meg általában, elsősorban a keresési szokáshoz igazodva. Ez nem azt jelenti, hogy Te állandóan fagyi mezeket nézegetsz,

Meg a faszt nem!!! :lol:
Beépített huligán 2. :lol:
U.i.: Az a mocskos, az a mocskos, az a mocskos 9 kerüleeet... ;)

Elég rendszeres látógató vagyok a fórumon , de még egy beleépésnél se láttam fradi reklámot ...te vajon miért látsz? :P

Hozzászólás a hírekhez 2013 dec. 09 19:12 #4416

• Cass
  • Cass profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 278
ezoro12 beküldte:
francesco81 beküldte:
Azt rebezsgetik, hogy 4 magyart: Vermes, Balajcza, Kabát és Litauszki-t magához hivatott a belga és közölte velük januárban nem gördít akadályt a távozásuk elé....

Mert a sok külföldi világklasszis. Mert Vasiljevic pl. annyira de annyira jó.

"Kabát Péterék a Szusza Ferenc Stadionban búszúznak az évtől, azonban a nyáron két alkalommal a 2012/2013-as szezon legjobbjának választott rutinos csatár részére még két nap hátra van az őszi idényből, ugyanis az nb1.hu-n rá is lehet szavazni a magyar Aranylabda közönségszavazásán."

És akkor megint valószínűleg hosszú ideig nem lesz még egy olyan játékosunk, akit kiemelnek az NB1-ből. Szakemberek és szurkolók egyaránt.

Suljic és Simon bármikor kiemelhető. Kabát idei szezonja meg egyenlő a nullával

Hozzászólás a hírekhez 2013 dec. 09 18:26 #4415

• hatnull
  • hatnull profilkép
  • Nem elérhető
  • Gold Boarder
  • Köszönetek: 31
ezoro12 beküldte:
francesco81 beküldte:
Azt rebezsgetik, hogy 4 magyart: Vermes, Balajcza, Kabát és Litauszki-t magához hivatott a belga és közölte velük januárban nem gördít akadályt a távozásuk elé....

"Kabát Péterék a Szusza Ferenc Stadionban búszúznak az évtől, azonban a nyáron két alkalommal a 2012/2013-as szezon legjobbjának választott rutinos csatár részére még két nap hátra van az őszi idényből, ugyanis az nb1.hu-n rá is lehet szavazni a magyar Aranylabda közönségszavazásán."

És akkor megint valószínűleg hosszú ideig nem lesz még egy olyan játékosunk, akit kiemelnek az NB1-ből. Szakemberek és szurkolók egyaránt.
Nem tulzottan érdekel ez az nb1 szabazás. Jó játékosok kellenek, le van szarva milyen nemzetiségű. Amúgy attól, hogy Peti a jelöltek között volt, sajnos mindannyiunknak be kell látni, hogy nem sok értelmes megmozdulása volt idén..
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: LFY648

Hozzászólás a hírekhez 2013 dec. 09 17:42 #4412

• ezoro12
  • ezoro12 profilkép
  • Elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 231
francesco81 beküldte:

Hozzászólás a hírekhez 2013 dec. 09 17:28 #4411

• Hozz még egy embert!
  • Hozz még egy embert! profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 90
Tisza az elmúlt másfél évben 38 meccsen lőtt 7 gólt. Mindezt egy elég jól összerakott Diósgyőrben.
Ugyan ezen idő alatt Kabát, egy szakmailag lenullázott Újpestben: 41/17. Simon szélsőként: 37/9, de idén még a peremember Bavon is eredményesebb volt Tibikénél.

Pavicsevics, igaz, hogy az NBII-ben, de egy közepesnél alig valamivel jobb ZTE-ben 40/26. Annak ellenére, hogy egy hosszú sérülésből jött vissza.

Hozzászólás a hírekhez 2013 dec. 09 17:04 #4410

• Chiesa
  • Chiesa profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 152
Cass beküldte:
fzfzfz beküldte:
Rodi úr óta aki erősítések közül hasznlható volt:
Iandoli, Ngawa, mindkettő kölcsön
Lipták, de ő el is ment
Suljic, Juanan, Ahjupera, esetleg Nego és Bavon kiegészítő embernek

A többi a szar különböző árnyalata (Zaris, Aarab, Sztaniszavlkevics, Proesmans stb.).

Értékelhető magyar játékost, aki itt is ragadt, nem hozott. Én nem vagyok egy magyarkodó típus, de színlégiós csapat, ami felé haladunk, nem a vágyam. Könnyen lehet, hogy tavasszal Simon, Balogh, Lázár marad a magyarok közül hírmondónak.

Az a baj h nehéz értékelhető Magyar játékost szerezni akiért mondjuk nem kérnek olyan árat ami vicc kategoria.
Arról nem is beszélve hogy a legjobbaknak az Újpest jelenleg szakmailag egyértelmű visszalépés az élcsapatokhoz képest. Tehát ha ki is fizetnénk értük a klubnak a pénzt lehet a játékos maga nem jönne.
Gyakran tényleg eltúlzott az ár, de mi Duchatelet szarrágása miat nem vettünk senki komolyabb játékost. Böde hozzánk akart jönni, havi pár száz euró miatt nem jött ide, mert Duchatelet kötötte az ebet a karóhoz, Radóért pedig eleve kevesebbet akartunk fizetni, ráadásul azt is úgy, hogy az akkor még gyengébb formában lévő Lázárt akarta beszámítani. Lovrencsicset is olcsón megvehette volna vagy pl. Lencsét. Amikor idejött Duchatelet, megvolt a bizalmi tőke felé a szurkolókban és a magyar játékosok is pozitívan álltak hozzá, de a szarrágásával eljátszotta ezt a tőkét. Most már mélyebben kell a zsebébe nyúlnia, ha vissza akarja szerezni.
Utolsó szerkesztés: 2013 dec. 09 17:10 Írta: Chiesa.

Hozzászólás a hírekhez 2013 dec. 09 16:48 #4409

• vébé
  • vébé profilkép
  • Nem elérhető
  • Junior Boarder
  • Köszönetek: 3
Cass beküldte:
vébé beküldte:
B4lukapit4ny beküldte:
Na! Azért szerintem abban egyetértünk, hogy , ha Vasziljevic és Kabát helyén Mitrovic és mondjuk egy Lencse,Nikolic vagy hasonló szintű játékos játszana, akkor ez a csapat sokkal jobb lenne. Az élmezőny az első 5 valamelyikét jelenti.

Vignjevic óta:
bajnokágban: 3 győzelem, 2 döntetlen, 1 vereség.
kupában: 2 győzelem , 1 döntetlen

Ebben egyetértünk, de ugyanakkor a tendenciák nem azt mutatják, hogy Magyarországról akármi normális játékosra komoly kilátásunk lenne sajnos. Nálunk az sem lehet mindegy, hogy kik veszik magukra a mezt. Az Újpestben legalább legyen már több magyar, mint külföldi, pláne ha ez utóbbiak semmivel sem képviselnek magasabb színvonalat....
az is tény, hogy az edző végre egy jó húzás volt, kérdés, hogy miért várt eddig...

És kik azok a magyarok akik annyira jöjjenek, és jönnének is?

jönnének ha lenne jövőkép és pénz a fizetésükre.
de nyilván pavicsevics kell ide.komolyan vicc, hogy egyáltalán szóba kerülhet...

Hozzászólás a hírekhez 2013 dec. 09 16:42 #4408

• Cass
  • Cass profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
vébé beküldte:
B4lukapit4ny beküldte:
Na! Azért szerintem abban egyetértünk, hogy , ha Vasziljevic és Kabát helyén Mitrovic és mondjuk egy Lencse,Nikolic vagy hasonló szintű játékos játszana, akkor ez a csapat sokkal jobb lenne. Az élmezőny az első 5 valamelyikét jelenti.

Vignjevic óta:

Ebben egyetértünk, de ugyanakkor a tendenciák nem azt mutatják, hogy Magyarországról akármi normális játékosra komoly kilátásunk lenne sajnos. Nálunk az sem lehet mindegy, hogy kik veszik magukra a mezt. Az Újpestben legalább legyen már több magyar, mint külföldi, pláne ha ez utóbbiak semmivel sem képviselnek magasabb színvonalat....
az is tény, hogy az edző végre egy jó húzás volt, kérdés, hogy miért várt eddig...

És kik azok a magyarok akik annyira jöjjenek, és jönnének is?

Hozzászólás a hírekhez 2013 dec. 09 16:33 #4407

• vébé
  • vébé profilkép
  • Nem elérhető
  • Junior Boarder
pitbull90 beküldte:
vébé beküldte:
B4lukapit4ny beküldte:
Mivel Európában főleg nyár közepéig szóló szerződéseket kötnek a játékosok és télen kisebb a mozgás, ezért most talán még a felkészülés elejéig sikerül igazolnunk és nem az utolsó pillanatokig várunk. 3-4 igazolással már elmondhatjuk, hogy van egy sok lehetőséget adó elég bő keret, ami , ha összeszokottá válik, akkor újra az élmezőnyben leszünk.

Off.: a kupában akkor ezek szerint, csak győzelem esetén kapnánk EL selejtezőre indulási jogot?

Élmezőnyben? Most komolyan, miért kell minden átigazolási időszakban reménykedni, nem estünk még pofára eleget? A belga már n+1000x eljátszotta a szavahihetőségét. Nehogy kiessen megint egy tolnai-féle csontváz a szekrényből...
Extra minőség, az meg a nekünk kimutogató bundás délszláv pavicsevics a másodosztályból, meg torghelle, esetleg 1-2 u-21es mert belőlük még viszonylag kevés van....

Bocsánat, most nyáron mivel baszott át minket a belga? Ha jól emlékszem konszolidáció és fiatal tehetséges játékosok érkezése volt ígérve! Szerintem egyáltalán nem rossz játékosok érkeztek az eddigiekhez képest! Előfordulhat hogy egy ígéretet elfelejtettem!!!!!! Az meg hogy a 2 edzőfenomén lenyomot minket a tabella aljára az most már egyáltalán biztos hogy így marad Vignjevic mesterrel! ;)

Hát szerintem az eddigieknél rosszabb játékosokat nem is nagyon talált volna a piacon, szóval ez nálam nem igazán mérce. A normális edzőhöz meg az kellett, hogy kieső helyen legyünk....
Mondjuk azt, hogy szó volt arról, hogy igazolunk végre Magyarországról(nem Ahjuperráról van szó, ő már egy éve be volt ígérve), voltak tárgyalásaink is tudtommal....

Hozzászólás a hírekhez 2013 dec. 09 16:27 #4406

• vébé
  • vébé profilkép
  • Nem elérhető
  • Junior Boarder
B4lukapit4ny beküldte:

Vignjevic óta:

Hozzászólás a hírekhez 2013 dec. 09 15:05 #4404

• neymar20
  • neymar20 profilkép
  • Nem elérhető
  • Senior Boarder
  • Köszönetek: 4
Én amúgy biztosan azt csinálnám, hogy Antal-Dibusz-Rózsa hármas valamelyikére elcserélném Balajczát és ráfizetnék mondjuk 100-150 ezer € és akkor nem kéne keresgélni kapust a másik csapatnak sem.

Hozzászólás a hírekhez 2013 dec. 09 14:51 #4403

• Cass
  • Cass profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
fzfzfz beküldte:
Lipták, de ő el is ment

A többi a szar különböző árnyalata (Zaris, Aarab, Sztaniszavlkevics, Proesmans stb.).

Értékelhető magyar játékost, aki itt is ragadt, nem hozott. Én nem vagyok egy magyarkodó típus, de színlégiós csapat, ami felé haladunk, nem a vágyam. Könnyen lehet, hogy tavasszal Simon, Balogh, Lázár marad a magyarok közül hírmondónak.

Az a baj h nehéz értékelhető Magyar játékost szerezni akiért mondjuk nem kérnek olyan árat ami vicc kategoria.
Arról nem is beszélve hogy a legjobbaknak az Újpest jelenleg szakmailag egyértelmű visszalépés az élcsapatokhoz képest. Tehát ha ki is fizetnénk értük a klubnak a pénzt lehet a játékos maga nem jönne.
Utolsó szerkesztés: 2013 dec. 09 14:53 Írta: Cass.

Hozzászólás a hírekhez 2013 dec. 09 14:20 #4402

• fzfzfz
  • fzfzfz profilkép
  • Elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 182
Lipták, de ő el is ment

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: vébé

Hozzászólás a hírekhez 2013 dec. 09 14:19 #4401

• francesco81
  • francesco81 profilkép
  • Nem elérhető
  • Junior Boarder
őket szivesebben küldeném el én is....

Hozzászólás a hírekhez 2013 dec. 09 14:17 #4400

• Deep Purple
  • Deep Purple profilkép
  • Nem elérhető
  • Senior Boarder
  • Köszönetek: 2
francesco81 beküldte:
Vermes, Kabát, Litauszki és Szabi? Ebből Litauszki kicsit meglep, bár ő is volt próbajátékon a nyáron. Kabát nagyon meglep ebben a formában, azt hittem az már tiszta, hogy év végén visszavonul.

Mellesleg ha tényleg ezt mondták nekik, attól még az is lehet, hogy maradnak. Balajczának és Kabátnak fél éves szerződése van még, a többit nem tudom.

Hozzászólás a hírekhez 2013 dec. 09 14:16 #4399

• fzfzfz
  • fzfzfz profilkép
  • Elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 182
francesco81 beküldte:

Én Balajczát megtartanám, a másik három mehet Isten hírével. A hírből az következik, hogy középhátvéd, kapus és csatárt biztos, hogy jön, mert Balajcza, Litauszki és Kabát alapember volt ősszel.

Hozzászólás a hírekhez 2013 dec. 09 14:08 #4398

• Kacizoli
  • Kacizoli profilkép
  • Nem elérhető
  • Expert Boarder
  • Köszönetek: 12
francesco81 beküldte:
Ezt azért kétlem...de nem lehetetlen!
Esetleg nem keverted össze őket Prosmans, Mihailovics, duóval?

Hozzászólás a hírekhez 2013 dec. 09 14:05 #4397

• Chiesa
  • Chiesa profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
pitbull90 beküldte:
vébé beküldte:

Élmezőnyben? Most komolyan, miért kell minden átigazolási időszakban reménykedni, nem estünk még pofára eleget? A belga már n+1000x eljátszotta a szavahihetőségét. Nehogy kiessen megint egy tolnai-féle csontváz a szekrényből...
Extra minőség, az meg a nekünk kimutogató bundás délszláv pavicsevics a másodosztályból, meg torghelle, esetleg 1-2 u-21es mert belőlük még viszonylag kevés van....

Bocsánat, most nyáron mivel baszott át minket a belga? Ha jól emlékszem konszolidáció és fiatal tehetséges játékosok érkezése volt ígérve! Szerintem egyáltalán nem rossz játékosok érkeztek az eddigiekhez képest! Előfordulhat hogy egy ígéretet elfelejtettem!!!!!! Az meg hogy a 2 edzőfenomén lenyomot minket a tabella aljára az most már egyáltalán biztos hogy így marad Vignjevic mesterrel! ;)
Az előző 2 nyáron igen, de az idein tényleg nem baszott át minket Duchatelet, bár abban én nem sok pozitívat látok, hogy szart ígért és azt is kaptuk. Több éves konszolidációt emlegetett és ennek szellemében általános iskolai haverját, a még soha életében nem edzősködő Lelievre-t tette meg vezetőedzőnek a stróman Kozmával, tehát minimálszinten akarta működtetni a klubot.
De valami közben megváltozott, Vignjevic jó húzás volt és most már többször minőségi játékosokat ígért. Hogy mi lehetett a változás oka, talán az, hogy az apja esetleg stratégiát válzthatott a Standard-szurkolók nyomására és most hogy a Standard vezetei a belga bajnokságot, talán már a sportsikerekre is nagyobb hangsúlyt fog fektetni a család.
Mndenesetre az eredeti ígérete a '70-es évek visszahozatala, bajnoki címek pár éven belül és tartós nemzetközi kupaszereplés volt, úgyhogy nálam ez a mérce.

Hozzászólás a hírekhez 2013 dec. 09 14:04 #4396

• mufin113
  • mufin113 profilkép
  • Nem elérhető
  • Expert Boarder
  • Köszönetek: 14
bubk@ beküldte:
francesco81 beküldte:

Kabátot megtartanám.

Úgyszintén. Nem tudom ki hogy van vele, de én sajnálnám. Valóban nem ment neki, de gyakorlatilag egyedül örlődött legelöl az egész félszezonban.
Noha volt neki az a kis debreceni kitérő, szerintem megérdemelné, hogy innen vonuljon vissza,
Utolsó szerkesztés: 2013 dec. 09 14:06 Írta: mufin113.

Hozzászólás a hírekhez 2013 dec. 09 14:02 #4395

• Belocca
  • Belocca profilkép
  • Nem elérhető
  • Gold Boarder
  • Köszönetek: 60
francesco81 beküldte:

Már várom mikor hozza le a Bors. :D

Hozzászólás a hírekhez 2013 dec. 09 13:53 #4394

• Chiesa
  • Chiesa profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
francesco81 beküldte:
Kabátot megtartanám cserének, de ahogy valaki írta korábban, ahhoz meg túl bomlasztó lenne. Ha el tudná fogadni a cserepozíciót, megérdemelné még a 2014/5-ös szezont nálunk. Viszont magyarokat is kellene igazolnunk, mert 2-3 magyar a kezdőben nekem nagyon kevés egy szerethető csapathoz. Például kapusnak megvenném most télen Dibuszt ill. Tiszát fél évre kölcsönbe kipróbálásra, elővásárlási joggal, hátha Vignjevic még képes lenne előhozni belőle a régi pozitív énjét.
Külföldiek közül Iandoli visszahozatala a minimum ill. még 3 hasonló képességű játékos, mindenekelőtt irányító közzéppályás.
Széleiről és Christről azt nyilatkozta Vignjevic, januárban dől el a sorsuk, szerintem kivár Duchatelet, ha addig nem szerez komoly erősítést, majd ezt akarja letolni a torkunkon erősítésként.
Utolsó szerkesztés: 2013 dec. 09 13:54 Írta: Chiesa.

Hozzászólás a hírekhez 2013 dec. 09 13:40 #4393

• Chiesa
  • Chiesa profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
B4lukapit4ny beküldte:
Mivel Európában főleg nyár közepéig szóló szerződéseket kötnek a játékosok és télen kisebb a mozgás, ezért most talán még a felkészülés elejéig sikerül igazolnunk és nem az utolsó pillanatokig várunk. 3-4 igazolással már elmondhatjuk, hogy van egy sok lehetőséget adó elég bő keret, ami , ha összeszokottá válik, akkor újra az élmezőnyben leszünk.

Off.: a kupában akkor ezek szerint, csak győzelem esetén kapnánk EL selejtezőre indulási jogot?
Tévedtem,2014-re emlékeztem, de rosszul, a 2015-ös szezontól kezdve vonatkozik az UEFA határozata link
Persza a kupát ettől függetlenül be kell húznunk.
Utolsó szerkesztés: 2013 dec. 09 13:41 Írta: Chiesa.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: B4lukapit4ny
Oldalmegjelenítési idő: 3.004 másodperc