Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Hozzászólás a hírekhez

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 26 08:15 #584

• Totenkopf_88
  • Totenkopf_88 profilkép
  • Nem elérhető
  • Expert Boarder
  • Köszönetek: 16
Duke64 beküldte:
Totenkopf_88 beküldte:
Az nem horogkereszt, csak egy horogkereszt tükörképe.

Nagy tiszteletben tartva elkötelezettséged,azért a tisztánlátás végettt felhívnám a figyelmedet a "madárra" és a szvasztika (ha szimbólikus is ) használatára,nem megfeledkezve a zászló lengetésére! :D
Mivel Dobler anyai ággal rendelkezem,remélem nem értesz félre ....:)

Eszem ágában sem volt félreérteni Téged, engem is nagyon emlékeztet valamire főleg a sassal és a Totenkopf SS jellel. Ha rendesen állna a horogkereszt, valószínűleg már nagy botrány lenne belőle hogy milyen nácziak a szurkolók ismét. Viszont így egy okos megoldásnak tartom, egyértelműen kifejezte amit akart, és még a tekesek se fognak hajnalban rátörni. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 26 08:03 #583

• Harry Sachz
  • Harry Sachz profilkép
  • Nem elérhető
  • Senior Boarder
  • Köszönetek: 9
bubk@ beküldte:
Roland Fidelity beküldte:
Lilához mentek...

Ez már nyílt hadüzenet ellenünk.

Jól látod, ez már egyértelműen az.

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 26 07:58 #582

• bandi77
  • bandi77 profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 35
Hatásos dolog a szektorbezárás .... majd átmennek másikba . Mint mi megannyiszor a D-ről a B-re .

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 26 07:51 #581

• bubk@
  • bubk@ profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 233
Lilához mentek...

Ez már nyílt hadüzenet ellenünk.

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 25 23:47 #577

• Duke64
  • Duke64 profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 198
Totenkopf_88 beküldte:
Az nem horogkereszt, csak egy horogkereszt tükörképe.

Nagy tiszteletben tartva elkötelezettséged,azért a tisztánlátás végettt felhívnám a figyelmedet a "madárra" és a szvasztika (ha szimbólikus is ) használatára,nem megfeledkezve a zászló lengetésére! :D
Mivel Dobler anyai ággal rendelkezem,remélem nem értesz félre ....:)

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 25 20:43 #575

• hockeyapu2
  • hockeyapu2 profilkép
  • Nem elérhető
  • Gold Boarder
  • Mindenhol csak a lila!
  • Köszönetek: 8
2milka meg néhány szektor, kapják be!
Várhidi Péter !

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 25 20:14 #572

• Ineteq
  • Ineteq profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 27
B4lukapit4ny beküldte:
facebook: egyik zöld ismerősöm:
XYZ
3 perce, Pest, Budapest környékén, mobil használatával
"Csak engem hívott fel az FTC Zrt. , hogy mit csináljanak a rendbontókkal, akik meccs közben bementek a fújpest ellen a kordonon? Meghallgattam az egyes variációt és meg is nyomtam az egyes gombot. Kitiltás a stadionból. Nem kell ezen gondolkodni sokat. "

És alatta még páran , akik ugyancsak ezt válaszolták.. Kíváncsi vagyok lesz-e ennek következménye és hány % gondolja ezt ugyanígy.

Ez a komoly bazmeg, mi ez valóvilág? Megszavaztatják, mi legyen? Ember esze megáll.

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 25 19:47 #571

• Totenkopf_88
  • Totenkopf_88 profilkép
  • Nem elérhető
  • Expert Boarder
  • Köszönetek: 16
Szerintem tök jó ez a lakásfelújítás. Ha úgyis lakásokat bérelnének a játékosoknak (tehát nem kertes házakat) akkor egyrészt olcsóbb így szerintem hosszútávon, másrészt az ott lakó játékosoknak is jó szerintem, hogy a szomszéd nem érkezik haza reggel hatkor részegen óbégatva mert neki is 9kor edzés. Egyébként nem csak külföldiek költözhetnek bele.

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 25 19:10 #569

• hatnull
  • hatnull profilkép
  • Nem elérhető
  • Gold Boarder
  • Köszönetek: 31
B4lukapit4ny beküldte:
XYZ
"Csak engem hívott fel az FTC Zrt. , hogy mit csináljanak a rendbontókkal, akik meccs közben bementek a fújpest ellen a kordonon? Meghallgattam az egyes variációt és meg is nyomtam az egyes gombot. Kitiltás a stadionból. Nem kell ezen gondolkodni sokat. "

És alatta még páran , akik ugyancsak ezt válaszolták.. Kíváncsi vagyok lesz-e ennek következménye és hány % gondolja ezt ugyanígy.
Szintén láttam a facebookon..

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 25 19:08 #568

• B4lukapit4ny
  • B4lukapit4ny profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 241
XYZ

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 25 17:28 #566

• Tom
  • Tom profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 19
mp3 beküldte:
Tom beküldte:
Azért érdemes lenne megvárni, hogyan fog majd kinézni, ha egyszer készen lesz .

gyanítom ugyanígy, az állványzat nélkül :)

én is erre gondoltam. ;)

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 25 17:25 #565

• Chiesa
  • Chiesa profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 133
Tom beküldte:
Chiesa beküldte:
Alakul az új putri, de ez nagyon fiatal jáátékosoknak való, mert egy koleszra hasonlít. Szerintem az sem jó, hogy sok játékos egy helyen fog lakni, mert így a máshol lakókat kirekeszthetik, fennáll a klikkesedés veszélye.
Viszont korábban röhögtünk a Kispesten és az ETO-n, ma pedig már mi válunk gyarmati csapattá...

Szerintem ez a "putri" egy kicsit erős, főleg úgy, hogy még javában tart az átépítés.
Azért érdemes lenne megvárni, hogyan fog majd kinézni, ha egyszer készen lesz . Nekem nagyon tetszik a belgának ez az ötlete. Nem tudom mennyivel lenne jobb, ha városrész különböző részein (gondolom panelben) laknának a játékosok

A klikkesedésről: mindig volt és mindig lesz. Ez nem csak a futballban, hanem az iskolában a munkahelyen vagy bárhol kialakulhat. Egyébként, ha jól tudom az akadémiákon is vannak kollégiumok....tehát akkor az sem jó megoldás ?
A végén nyilván jó lesz. Panelről nem volt szó soha, új építésű lakásokat keresett a honlapon a klub Újpest és a belváros között. Tehát kb. Marina part, mert pl. ott volt lefényképezve a bérelt lakásában ha jól emlékszem Aarab is, aki ráadásul a Marina Parton belül is prémium kategóriát képviselő Prestige Towerseben lakott. Ebből lett mára ez a bentlakásos.
Klikkesedés volt és lesz, de szerintem ez még jobban elősegíti. De inem ezen áll vagy bukik a csapat, nyilván.

Ezen a héten játsszák a Magyar Kupa 3. selejtezőkörét, szerintem utána már következnek az NB1-es csapatok. Tudja valaki, mikor lesz a sorsolás?
Utolsó szerkesztés: 2013 szept. 25 17:26 Írta: Chiesa.

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 25 17:21 #564

• mp3
  • mp3 profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 26
Tom beküldte:
Azért érdemes lenne megvárni, hogyan fog majd kinézni, ha egyszer készen lesz .

gyanítom ugyanígy, az állványzat nélkül :)

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 25 17:17 #562

• Chiesa
  • Chiesa profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
Lilához mentek...
Igazad van, mivel a zöldekkel volt kapcsolatos a hír, gondoltam, a videó is arról szól. De végignéztem, a végén ott pakolják elő ki a lila holmikat is és ott van az angol zászló is...

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 25 17:14 #561

• Tom
  • Tom profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
Chiesa beküldte:
Alakul az új putri, de ez nagyon fiatal jáátékosoknak való, mert egy koleszra hasonlít. Szerintem az sem jó, hogy sok játékos egy helyen fog lakni, mert így a máshol lakókat kirekeszthetik, fennáll a klikkesedés veszélye.
Viszont korábban röhögtünk a Kispesten és az ETO-n, ma pedig már mi válunk gyarmati csapattá...

Szerintem ez a "putri" egy kicsit erős, főleg úgy, hogy még javában tart az átépítés.
Azért érdemes lenne megvárni, hogyan fog majd kinézni, ha egyszer készen lesz . Nekem nagyon tetszik a belgának ez az ötlete. Nem tudom mennyivel lenne jobb, ha városrész különböző részein (gondolom panelben) laknának a játékosok

A klikkesedésről: mindig volt és mindig lesz. Ez nem csak a futballban, hanem az iskolában a munkahelyen vagy bárhol kialakulhat. Egyébként, ha jól tudom az akadémiákon is vannak kollégiumok....tehát akkor az sem jó megoldás ?

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 25 17:12 #560

• hatnull
  • hatnull profilkép
  • Nem elérhető
  • Gold Boarder
  • Köszönetek: 31
Lilához mentek...
Véletlenül sem ahhoz a kb 100 fradistához aki meccs közben áttörte a kordont és felénk jött, vagy a fradi secuhoz akik rugdosták a srácot a földön stb stb...
Utolsó szerkesztés: 2013 szept. 25 17:15 Írta: hatnull.

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 25 17:06 #558

• Roland Fidelity
  • Roland Fidelity profilkép
  • Nem elérhető
  • Fresh Boarder
  • Köszönetek: 5
Lilához mentek...

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 25 17:03 #557

• Chiesa
  • Chiesa profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
2015/16-os szezon, megvalósult az MLSZ családbarát stadionja :lol:
(egyébként aranyos)
Utolsó szerkesztés: 2013 szept. 25 17:03 Írta: Chiesa.

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 25 16:58 #556

• roll2011
  • roll2011 profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 113
Ezekben a nehéz időkben jól esik látni egy ilyen videót:) (Feltöltője is érdekes :) )

HAJRÁ LILÁK

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 25 16:44 #555

• Chiesa
  • Chiesa profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
Én nem kívánok sem stadionbezárást, sem más jellegű bezárást, és ez a zöldekre is vonatkozik! Nézők nélkül nincs hangulat, az nem labdarúgás! Az pedig nevetséges, hogy kommandósok mennek egy zöld lakására és ezt még közszemlére is teszik egy rendőrségi videón. Van több ezer hely az országban, ahol valóban szükség lenne rendőri fellépésre, ott azonban nem látni őket...
Egyébként pedig több száz embert bezárhattak volna közülünk is, amikor az 1998-as kupadöntőn több százan "sétaltak" egy nagyot a kupadöntő után lefújáskor.

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 25 16:37 #554

• Chiesa
  • Chiesa profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 25 16:14 #551

• chris
  • chris profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 187
Tom beküldte:
carlos beküldte:
www.ujpestfc.hu/hirek/hir/gozerovel_epuel_a_jatekosok_haza

Itt van Duchatelet egykori putrija . Azóta rendbe dobták az ingatlant , de kicsit kolesz feelingje van neki.
Most őszintén , melyik komolyabb játékos költözne ide ? Vagy most ez kiknek épül ?
Mert kicsit fura elképzelni , hogy beköltözik ide mondjuk egy Bundesligában megfordult hátvéd .
Minden negatívum és irónia nélkül inkább 18-22 éves belgákat vízionálok a lakásokba. Lehet ez lesz a fő irányvonal ????

Szerintem ez egy kiváló ötlet volt Duchatelet-től. A mai tecnologiával és építési anyagokkal az ilyen lepukkant épületekből is csodát lehet csinálni. Nem hinném, hogy a lakásbérlés hosszú távon jobb megoldás lenne. Azt tudni, hogy hol van pontosan ez az ingatlan ?

Biztosan nem.
Láttam pl én anno egyszer Debrecenben,h milyen lakásokban is éltek egyes légiósok,vagy milyet kaptak fiatalok akiket akkor igazoltak....
Nos hát,napokig lehetett volna beköltözés elött takarítani,festeni(de pl a fürdőbe sem tisztálkodtam volna alapos takarítás után sem),vagy éppen egymás hegyén hátán laktak(fiatalok).
Ha ez korrektűl meg lesz csinálva(márpedig ebben biztos vagyok és már látszik is) akkor ez egy egy nagyon jó elképzelés és a játékosoknak is(pláne fiatalabbaknak) simán megfelel majd mikor meglátják:).

Hozzászólás a hírekhez 2013 szept. 25 15:51 #548

• Tom
  • Tom profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
carlos beküldte:
www.ujpestfc.hu/hirek/hir/gozerovel_epuel_a_jatekosok_haza

Itt van Duchatelet egykori putrija . Azóta rendbe dobták az ingatlant , de kicsit kolesz feelingje van neki.
Most őszintén , melyik komolyabb játékos költözne ide ? Vagy most ez kiknek épül ?
Mert kicsit fura elképzelni , hogy beköltözik ide mondjuk egy Bundesligában megfordult hátvéd .
Minden negatívum és irónia nélkül inkább 18-22 éves belgákat vízionálok a lakásokba. Lehet ez lesz a fő irányvonal ????

Szerintem ez egy kiváló ötlet volt Duchatelet-től. A mai tecnologiával és építési anyagokkal az ilyen lepukkant épületekből is csodát lehet csinálni. Nem hinném, hogy a lakásbérlés hosszú távon jobb megoldás lenne. Azt tudni, hogy hol van pontosan ez az ingatlan ?
Oldalmegjelenítési idő: 2.927 másodperc