Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Hozzászólás a hírekhez

Hozzászólás a hírekhez 2013 dec. 07 19:45 #4320

• zoli415
  • zoli415 profilkép
  • Nem elérhető
  • Senior Boarder
  • Köszönetek: 11
Roland Fidelity beküldte:
Sziasztok!

Esetleg nincs meg valakinek a szerdai meccs letölthető formátumba?
Előre is köszönöm!

Roland
Fidelity
Hello!
Ha még nincs meg akkor ncore-on fent van.Ha nem vagy beregisztrálva akkor ha adsz egy email címet oda eltudom küldeni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Roland Fidelity

Hozzászólás a hírekhez 2013 dec. 07 19:41 #4318

• Deep Purple
  • Deep Purple profilkép
  • Nem elérhető
  • Senior Boarder
  • Köszönetek: 2
Az utolsó négy meccsből kihoztuk a maximumot, ötödjére nem sikerült. Engem nem lepett meg, ettől a csapattól ez a szezonzárás is rendben volt, főleg a rajt után... A hazai mérlegünk gyalázat, de a mai miatt mégsem volt bennem keserűség. Jó lenne ha kizárólag ilyen kudarcaink lennének a győzelmek mellett, nem szégyenletes zakók, ahogy azt láttuk korábban...

Hogy Vignjevics milyen edző, az szerintem majd tavasszal derül ki igazán, akkor már ő készíti fel a csapatot. Addigra már az edzőváltás rövidtávú hatása is lecseng. Nekem egyébként tetszik, hogy forgatja a csapatot. Pakson is meg ma is húzós volt a dolog, de katasztrófa nem történt, és hosszú távon így lehet a játékosok képességeit kihasználni. Aki sosem játszik, az különben is minek van itt? Szokatlan Újpesten ez a hozzállás, de látok benne rációt.
Utolsó szerkesztés: 2013 dec. 07 21:06 Írta: Deep Purple.

Hozzászólás a hírekhez 2013 dec. 07 19:22 #4317

• neymar20
  • neymar20 profilkép
  • Nem elérhető
  • Senior Boarder
  • Köszönetek: 4
Őszi értékelés nézzük akkor nálam felemás. Az első fele tragikus volt a 2 edző bohóccal, viszont Vignjevics érkezésével valamelyest kozmetikáztuk azt amit a balfasz elszúrt. Vignjevics orra alá már most odadugnék egy 2 éves szerződést, mert mentálisan és mondhatni valamelyest fizikálisan is rendbe tette ezt a csapatot. Egy jó alapozással és minőségi játékosok érkezésével elég komoly csapat lehetnénk ezzel az edzővel!!
Akire nem számítanék: Balajcza,Kabát,Mihajlovics,Proesmans,Litauszki,Vermes,Ligot(ugyis csak kölcsönben van és nem olyan nagy erősítés)az összes ifit elküldeném a Toricska,Erős és a többieket....
Kabát: Vele az a bajom nem tud már semmi pluszt hozzá tenni a játékhoz, olyan mintha -1 emberrel lennénk. Pontrúgásai(szöglet,szabadrúgás) sem a régi. Szögletei térdmagasságba jönnek be vagy átszáll mindenki felett, szabadrúgásai pedig általában túl mélyek. Balogh bizonyította, hogy 100x jobban tekeri be a labdákat. Tisztelem Kabátot amit tett a klubbért de eljárt felette az idő!!
Vermes: Ő már soha nem fog jól játszani sajnos a súlyos sérülésének köszönhetően. Neki is megköszönném amit tett a klubbért de el kell engedni őt is.
Balajcza: Kezdetek óta vonalkapus. Nem tud kijönni a beadásokra és sokszor azt vettem észre hogy nem tud kommunikálni a védőtársakkal. Elismerem tud bravúrokat bemutatni főleg évekkel visszamenőleg de elég sok potyát is kap. Nála még azt vettem észre mintha nem látna jól rendesen,lehet néha látni ha tv-ben nézi az ember a meccset hogy hunyorog. Szabi is 34 éves igaz kapusoknál ez nem kor viszont szeme valószínűleg romlott. Ebbe nem akarok belemenni nem vagyok szakember én így látom és pont.
Mihajlovics,Proesmans: Ők nem NB1 játékosok
Ifik: Soha nem lesznek ezek meghatározó játékosok mert ezek apuci pénzén végigmentek az utánpótlásban és kész. Nincs utánpótlásunk!!!!
Ligot: Ő amikor játszott lelkes volt de elég sok hibával játszott és csak kölcsönben van itt nem látom értelmét hogy maradjon.
Számomra kérdéses: Vaszke,Ahjupera,
Vasziljevics: Ő ősszel nagyon tudása alatt játszott. Sok pontatlan labda,kihagyott ziccerek sokasága. Neki még tavasszal adnék lehetőséget ha nem él vele akkor mehet amerre lát ő is!
Akik nálam maradnának:Simon,Suljic,Bavon,Antón,Juanan,Ngawa,Nego,Eninful,Balogh,Sztaniszlavjevics,Szankovics,Lázár,Ahjupera,
Suljic,Simon: Ők ketten pazar játékosok, mindketten hihetetlen gyorsak és felvállalják az egy az egy ellenit. Nálam ők alapemberek!!
Eninful,Szankovics,Sztaniszlavjevics: Őket egy szóval jellemezném: IPAROSOK!! Sok labdát szereznek, viszont előre játékban nem a legjobbak. Hármuk közül is kiemelkedik Eninful aki szinte minden támadást megtud akadályozni és ráadásul szabályosan. Nálam ő lenne az egyik szűrő a másik pedig Balogh lenne, ha hoznak olyan játékost aki tud irányítani, ha nem akkor Balogh irányítana és Szankovics-Sztanisz kettős közül lenne a másik szűrő.
Ahjupera: Ő jó csatár, csak sajnos sérült
Lázár: Nem a régi de ősz első feléhez képest jelentős javulás látható nála.
Bavon: Rendkivül sokan szidják de szerint egy rohadt jó csere tud lenni mert lendületes igaz sok labdát elszór meg minden de ő legalább kapu felé megy nem mint Kabát. Utána néztem hogy az őszi termése az 3 gól 3 assziszt ami azért nem olyan rossz annak fényében, hogy nagyrészt csere volt.
Juanan,Ngawa,Antón,Nego: Juanan nálam alapember, vannak hibái tény de azért senki se várja hogy mindig 100% és hiba nélkül hozzon le meccseket. Ngawa ugyan az mint Juanannál említettem
Antón belső védő nem pedig szélső
Nego technikás viszont sokszor verik meg az ellenfelek, kivéve a buzi Jenner(HAHAHAHAHA) ő nálam is inkább szélső lenne
Nálam erősítésként belső védő kellene bal bekk,irányító és csatár
Nálam a kezdő így nézne ki
Kapus: ???
Védők: Ngawa-Antón-Juanan-Iandoli(tényleg visszajönne)
Védekező középpályások: Eninful-Balogh
Szélsők: Suljic-Simon
Irányító: ???
Csatár: Apjupera (ha nem sérült) különben ???
Zárásként Szabi helyére magyar kapus kellene mert amiben jók vagyunk mi magyarok azok a kapusok!!
HAJRÁ LILÁK!!!
Utolsó szerkesztés: 2013 dec. 07 19:29 Írta: neymar20.

Hozzászólás a hírekhez 2013 dec. 07 18:20 #4316

• Angol
  • Angol profilkép
  • Nem elérhető
  • Gold Boarder
  • Köszönetek: 54
pl. Fidelity <-> UVB

Volt köztük egy kis affér a debreceni meccs után.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: ezoro12

Hozzászólás a hírekhez 2013 dec. 07 18:05 #4315

• ezoro12
  • ezoro12 profilkép
  • Elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 214
Angol beküldte:

5. Remélem, hogy rendeződni fognak a belső ellentétek.

Itt milyen ellentétekre gondolsz konkrétan?

Hozzászólás a hírekhez 2013 dec. 07 18:01 #4314

• Angol
  • Angol profilkép
  • Nem elérhető
  • Gold Boarder
  • Köszönetek: 54
1. A szögletek elvégzésének jogát átadnám Baloghnak. Kabát folyamatosan rövidre adja, én ilyenből még soha nem láttam gólt se a spanyol bajnokságban, se az angol bajnokságban, se sehol.
2. Dícséretre méltó, hogy fel tudtunk állni 1-3ról!
3. Szerintem ez a Puskás tizi meg volt rendelve valahonnan (fradi?) .
4. Ha a téli igazolás részünkről jól megy le, akkor szép jövő elé nézünk!
5. Remélem, hogy rendeződni fognak a belső ellentétek.
6. Vignjevics jó edző. Jól jártunk vele! Csak ne legyen ugyanaz a sorsa, mint Moniznak!
7. Magyar Kupában én annak örülnék, ha a Pápát kapnánk, de én úgy érzem, hogy a Diósgyőrt fogjuk kapni.
Utolsó szerkesztés: 2013 dec. 07 18:04 Írta: Angol.

Hozzászólás a hírekhez 2013 dec. 07 17:54 #4313

• ezoro12
  • ezoro12 profilkép
  • Elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 214
Nem lett volna rossz, ha a fagyit megközelítjük 1 pontra, és tavasszal a szokásos tavaszi hadjárattal akár még a dobogót is megcélozhatjuk. Bár ilyen célokhoz bőven kell erősíteni a télen. Védelembe két ember kéne, egy balra, és egy jobb-középre. Középpályára egy zsonglőr középre, előre két gólérzékeny csatár. Aztán még lassan aktuális lesz a kapus poszt is. Ha Szabit elengedik a nyáron, akkor már a téli alapozáson ott kellene lennie a következő tíz év hálóőrének, aki már tavasszal megkezdené az összeszokást a védelemmel élesben, hogy a következő szezonban már gördülékenyen menjen a kommunikáció a kapunk előtt.

és ami várható...: általában nyáron járnak le a szerződések más csapatoknál is. Így kevés az esély, hogy Rodi kivásároljon játékosokat az élő szerződésükből. Marad talán a perifériára került standard és St truiden játékosok kölcsön vétele, ha hajlandók hazánkba költözni egy kis időre. És a szerb (és környéke) vonal további erősödése is elképzelhető.

Az meg, hogy nincs magyar játékos, akit be lehetne építeni az majdnem szinte érthető. A legtöbbjük apukája tolja a gyerekét a csapat közelébe. Toricska, Erős, ... stb. amennyit láttam belőlük, az bőven elég. És lassan számolhatunk a kis Sallói megjelenésével is. Te jó ég, mennyi tehetséget tüntetnek el a tehetős apukák.

Ahjupera meg hiába igazolt hozzánk, mintha nem is létezne. Hosszú távon szerintem nem lehet rá számítani. Annyira vártuk, ő meg sajnos sérüléssel bajlódik, lassan 30 éves lesz, ki tudja, mikor és hány meccsre lesz még jó. Nem szabadna olyan játékost igazolni már, aki átesett komolyabb sérülésen, látszólag rendbe jött, és olcsóbban hozzánk igazolhat.

Azért ezt a mai meccset illett volna megnyerni.Bármennyire bravúrnak számít ez a döntetlen néhány embernél, az ellenfelünk a 14. a bajnokságban. És itthon volt a meccs! Jah, hogy 1-3 ról sikerült felállni? Nem kellett volna megkapni azt a 3 gólt!

Hozzászólás a hírekhez 2013 dec. 07 17:44 #4312

• fzfzfz
  • fzfzfz profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 173
Fogok írni egy részletes elemzést a játékoskeretről, de elsőre szerintem:

Komoly célokért kőzdő csapatban helye lehet: Simon, Suljic, talán ha egyszer felépül, akkor Ahjupera
Jóindulattal, jó felkészüléssel, teljes védelem újraszervezéssel helye lehet egy komoly célokért küzdő csapatban: Juanan, Ngawa
Csereként, időnként kezdőként, de nem alapemberként egy jó csapatban is elférne: Balogh, Eninful
Kiegészítő, jobbára csere lehet egy normális csapatban: Nego (szélsőként, nem védőként!), Balajcza (ha vállalja), esetleg jóindulattal Antón és óriási jóindulattal Vasziljevics
El kell küldeni a télen: Litauszki, Proesmans, Mihajlovics, Ligot, Vermes, Sztaniszavljevics, Kabát (cserének amúgy túl bomlasztó), Sankovic
Kölcsön kellene adni, hátha magára talál: Lázár

Különböző okok miatt nehéz eldönteni, hogy melyik kategória: Lázár, Vasziljevics, Sankovic, róluk majd még hosszabban írok.

Hozzászólás a hírekhez 2013 dec. 07 17:25 #4311

• fzfzfz
  • fzfzfz profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 173
A csapatot ma dícséret illeti, mert felállt 1-3-ról, de nálam Vignjevics megkapta az első rossz pontot az első félidei csapatösszeállításért. A végén majdnem nyertünk, szenzációs lett volna.
Röviden a mai meccsről:
1. Litauszki két meccs alatt 3 11-es gyanús esetet hozott össze 4 nap alatt. A FTC ellen Böde, most Lencse ellen szerintem szerencsénk volt, hogy nem fújták be, most viszont befújtak egy olyat, ami nem volt az. Emellett a 2. gólnál akkora luftot rúgott, mint a ház. Ennyitre gyenge játékost középen szerepeltetni életveszély.
2. Balajcza, Kabát és Vasziljevics egymást múlták alul, és nagyon gyenge volt Sankovics is.
3. Tetszett Simon, Balogh és Bavon, beállásuk után egy másik csapat játszott. Balogh az egyetlen szügletet normálisan rúgni és irányítani képes játékos. Ezen a fórumon őt nem értékelik eléggé, de akkor játszik, mennyire hiányzik, mikor nincs pályán. Akkor pöcsmagasságban gyötri be a szögleteket Kabát. Balogh zseniális labdát adott a végén is Lázár fejére.
4. Lázár talán ezen a meccsen megragadta az utolsó szalmaszálat, én ezzel együtt nem marasztalnám, de eladás helyett esetleg a kölcsönadást fontolnám meg a vezetőség helyében, hátha valahol magára talál. A mai teljesítménye remek volt, de ez nem feledteti a kb. két éve tartó vergődést.

Vignjevics 6 bajnokin 11 pont, kupában 8 közé jutás, szerintem 95%-os teljesítményt nyújtott, Szentes óta az első edzőnk, aki tényleg edző.

Kell télen 4-5 meghatározó játékos, és lehet egy élcsapatunk újra.
Utolsó szerkesztés: 2013 dec. 07 17:26 Írta: fzfzfz.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mildenberger

Hozzászólás a hírekhez 2013 dec. 07 16:56 #4310

• Chiesa
  • Chiesa profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 142
A lelátóról:
én az UVB bojkottjával egyetértettem, de a B-terv hiányát már akkor nagy hibának tartottam. Ráadásul komoly tiltakozást, tüntetést nem szerveztek, így elsikkadt az egész. Ami a magyar szurkolói társadalmat illeti, azt szintén nem értettem, miért nem lett megszervezve az MLSZ ellen egy nagy tüntetés, mint amilyen volt pl. a 2008-as novemberi "Összefogás"-szurkolói tüntetés dunaszerdahelyi magyarellenes támadás után a Kossuth téren, a táborok felvonulásával. A bukaresti 0-3 és az amszterdami 1-8 után még a közvélemény is nagyobb szimpátiával tekintett volna egy ilyen tüntetésre.
A szurkolás mércéje csak a korábbi Fat-es korszak lehet. Most egy átmeneti állapot áll fenn, kevesebb az ember is a D-n, belső válság, ezeken túl kell jutni, ezt figyelembe véve a szerdai kupaderbit megfelelően hozta le a Fidelity. A korábbi sok koreográfia nekem csak félig hiányzik, a pirót jobban szeretem, örülök, hogy szerdán ez volt, az utóbbi években (már a szigorúbb tiltás előtt is) túl kevés volt ebből Újpesten. Remélem, a Fidelity sok görögtüzet és füstöt hoz vissza a lelátóra. A stroboszkópos görögtűz nagy mennyiségű füsttel, vulkánokkal hatásos volt, viszont jó lenne mondjuk a derbin ezen felül egy grandiózus hagyományos, piros görögtűz, nem villogó lángoló stadionos is ill. a tavaly augusztusi hazai derbi nagy mennyiségű hanggránátja.
A csoportok közötti belső ellentéteket pedig év végéig valahogy rendezni kellene ill. a nehézségek ellenére várom az UVB regenerálódását is

Hozzászólás a hírekhez 2013 dec. 07 16:31 #4309

• Tom
  • Tom profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 19
mildenberger beküldte:
Tom beküldte:
B4lukapit4ny beküldte:
Nem akarok vészmadár lenni, de én úgy érzem, hogy az ETO-t fogjuk kapni holnap. Azért remélem, hogy nem lesz igazam.

Mai meccs 3 leggyengébb játékosa a 3 öreg volt szerintem. Őket nem hiszem, hogy a következő bajnokságban itt fogjuk még látni.

Sok választásunk nincs...ezért akit kisorsolnak ellenünk azt el kell picsázni. ;) Egyébként nem vagyok nagyon elájúlva a győrtől, főleg amit mostanában produkáltak. Tavasszal egy megerősített kerettel...egy jó alapozással nem kéne félnünk senkitől sem. Ez az NB1 ! itt bármi megtörténhet.
Megerősített keret...Hm..na ez az amiben nem szokott jeleskedni a belga. Jó lenne,ha valami csoda folytán ezirányú tevékenységében pozitív változás állna be.

Én bizakodó vagyok ...úgy gondolom, hogy most tényleg megerősítik a csapatot.

Hozzászólás a hírekhez 2013 dec. 07 16:16 #4308

• Chiesa
  • Chiesa profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
rebel beküldte:
Chiesa beküldte:
Lázár kezd magára találni, 1 gól, 2 kapufa, harcos hozzáállás. Kabát akar, de már nem megy neki, csak szenved, a szabadrúgásai már nem jelentenek veszélyt, ahogy a szögletei sem, Balogh szögletei sokkal veszélyesebbek. Sztaniszvljevics győztes góljának nagyon örültem a derbin, ahogy korábban Csibuabuáénak is, de mindekettőt el kell felejteni. Vignjevic a maximumot érte el a játékosokkal, de az előrelépéshez új játéksokra van szükség, csak úgy tudunk 90 percen át dominálni, rengeteg helyzetet kidolgozva.
Télen mindenképpen várom Iandolit és még 3 új minőségi játékost (közte Mitrovic-képességű irányító középpályás, csatár), így megnyerhetjük a kupát, jövőre pedig cél a bajnokság, ha ezek a feltételek adottak. Vignjevic szerződését már a téli igazolások után meg kell több évre hosszabbítani.
Vasárnap kupasorsolás, szerintem a Nyíregyházát kapjuk.

Vasziljevics lőtte a gólt a derbin, amúgy tényleg pihentetni kéne. Csibu viszont jól nyomta ma.
Igaz. Rá gondoltam, de hirtelen rossz nevet írtam le. Mondjuk Sztaniszavljevicsért sem hullatnék sok könnyet, ha távozna.

Hozzászólás a hírekhez 2013 dec. 07 16:13 #4307

• mildenberger
  • mildenberger profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 229
Tom beküldte:
B4lukapit4ny beküldte:
Nem akarok vészmadár lenni, de én úgy érzem, hogy az ETO-t fogjuk kapni holnap. Azért remélem, hogy nem lesz igazam.

Mai meccs 3 leggyengébb játékosa a 3 öreg volt szerintem. Őket nem hiszem, hogy a következő bajnokságban itt fogjuk még látni.

Sok választásunk nincs...ezért akit kisorsolnak ellenünk azt el kell picsázni. ;) Egyébként nem vagyok nagyon elájúlva a győrtől, főleg amit mostanában produkáltak. Tavasszal egy megerősített kerettel...egy jó alapozással nem kéne félnünk senkitől sem. Ez az NB1 ! itt bármi megtörténhet.
Megerősített keret...Hm..na ez az amiben nem szokott jeleskedni a belga. Jó lenne,ha valami csoda folytán ezirányú tevékenységében pozitív változás állna be.
Újpest mindenek felett

Hozzászólás a hírekhez 2013 dec. 07 16:12 #4306

• Tom
  • Tom profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
Ez a P.A nem olyan rossz csapat. Tischler, Lencse, Cvitkovics és Polonkai is bármelyik csapatban meghatározó játékos lehetne, ettől függetlenül sajnálom, hogy nem sikerült nyernünk. Összeségében nagyon is elégedett vagyok a mesterünk eddigi munkájával. Ha, jól számolom akkor 4gy 3d 1v (kupa meccset is ideszámítva)

Hozzászólás a hírekhez 2013 dec. 07 16:07 #4305

• Tom
  • Tom profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
B4lukapit4ny beküldte:

Hozzászólás a hírekhez 2013 dec. 07 16:06 #4304

• mildenberger
  • mildenberger profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 229
rebel beküldte:
hatnull beküldte:
rebel beküldte:
Nagy erősségünknek tartom Vignjevicet, de ez a pontvesztés részben az Ő sara is, mert győztes csapaton változtatott. Simon nélkül féloldalasak voltunk és ahogy láttuk nem volt sérült Simon, hogy ne játszhatott volna végig. Az viszont szintén edzőnknek köszönhető, hogy van tartása a csapatnak. Néhány játékos (Kabát, Vasziljevics, Sztani....) mélyen tudása alatt játszott, de sajnos csak 3 csere engedélyezett egy meccsen.
Solymosi viszont csalásával megpecsételte sorsunkat.

Örülök, hogy legalább az egy pont megmaradt.
Simon sérült volt, ma reggel úgy volt, hogy még keretben sem lesz.

25 percet játszott. Nem tűnt sérültnek. Persze lehet, hogy van valami csodadoktorunk, aki néhány óra alatt rendbehozta.
Eddig kibaszottul nem úgy tűnt,hogy lenne nekünk ilyen. Mármint csodadoktorunk.
Újpest mindenek felett

Hozzászólás a hírekhez 2013 dec. 07 16:05 #4303

• bandi77
  • bandi77 profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 35
balikausa beküldte:
Belocca beküldte:
A 2 fradi kapufát sajnos igen korán visszaadta nekünk a sors. Viszont pozitív, hogy 10 emberrel sem adtuk fel.

Kezd győztes mentalitású csapattá válni ez az Újpest! :)

Az utolso 20 perc az amirol beszelsz a tobbi a - nagybbik resze a meccsnek -egy nagy nulla volt, a mentalitassal nem volt gond de a mutatott jatek az nulla volt.
Bavon kell a csapatba, meg szvsz nyusziful is mert nincs aki szablyosan lasztit szerezzen. Van most egy-ket jo csapatreszunk ha a tobbit megerisitik a telen akkor ellehet kezdni felkeszulni elesebn a kov. bajnosagra..

Ez a szomorú , az elmúlt években (tizedben) minden tavasznak úgy vágunk neki , hogy majd jövőre .....

Hozzászólás a hírekhez 2013 dec. 07 16:04 #4302

• oszi
  • oszi profilkép
  • Elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 201
Ez borzasztó . Nem a 30 rúgott gól, hanem a 30 kapott . Mennyi lesz a gólarányunk a végére ? 50 - 50 ??? A védelmet kell nagyon megerősíteni .

Hozzászólás a hírekhez 2013 dec. 07 16:00 #4301

• Tom
  • Tom profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
rebel beküldte:
Nagy erősségünknek tartom Vignjevicet, de ez a pontvesztés részben az Ő sara is, mert győztes csapaton változtatott. Simon nélkül féloldalasak voltunk és ahogy láttuk nem volt sérült Simon, hogy ne játszhatott volna végig. Az viszont szintén edzőnknek köszönhető, hogy van tartása a csapatnak. Néhány játékos (Kabát, Vasziljevics, Sztani....) mélyen tudása alatt játszott, de sajnos csak 3 csere engedélyezett egy meccsen.
Solymosi viszont csalásával megpecsételte sorsunkat.

Örülök, hogy legalább az egy pont megmaradt.

Simon kapott egy rúgást a taknyok ellen ezért jegelték egy félidőn keresztül. Solymosi meg egy rohadt gyökér....nem is vártam tőle mást.

Hozzászólás a hírekhez 2013 dec. 07 15:56 #4300

• B4lukapit4ny
  • B4lukapit4ny profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 243

Hozzászólás a hírekhez 2013 dec. 07 15:52 #4298

• rebel
  • rebel profilkép
  • Nem elérhető
  • Administrator
  • Köszönetek: 170
Chiesa beküldte:
Lázár kezd magára találni, 1 gól, 2 kapufa, harcos hozzáállás. Kabát akar, de már nem megy neki, csak szenved, a szabadrúgásai már nem jelentenek veszélyt, ahogy a szögletei sem, Balogh szögletei sokkal veszélyesebbek. Sztaniszvljevics győztes góljának nagyon örültem a derbin, ahogy korábban Csibuabuáénak is, de mindekettőt el kell felejteni. Vignjevic a maximumot érte el a játékosokkal, de az előrelépéshez új játéksokra van szükség, csak úgy tudunk 90 percen át dominálni, rengeteg helyzetet kidolgozva.
Télen mindenképpen várom Iandolit és még 3 új minőségi játékost (közte Mitrovic-képességű irányító középpályás, csatár), így megnyerhetjük a kupát, jövőre pedig cél a bajnokság, ha ezek a feltételek adottak. Vignjevic szerződését már a téli igazolások után meg kell több évre hosszabbítani.

Vasziljevics lőtte a gólt a derbin, amúgy tényleg pihentetni kéne. Csibu viszont jól nyomta ma.
Napi egyszeri hirdetésre kattintással segítheted a fórum fenntartását. Köszönöm előre is.

Hozzászólás a hírekhez 2013 dec. 07 15:40 #4297

• Chiesa
  • Chiesa profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder

Hozzászólás a hírekhez 2013 dec. 07 15:33 #4296

• Totenkopf_88
  • Totenkopf_88 profilkép
  • Nem elérhető
  • Expert Boarder
  • Köszönetek: 16
Tetszett a meccs, kár a két pontért, de jól szórakoztam és az egy ponttal se lehetünk elégedetlenek. Vignjevics nagyon jól cserél. Elképzeltem a volt edzőpárosunk reakcióját a kapott gólokra, és kilátástalan játékra. Rezignált arc, néma csend, 84. percben beáll Horváth Richárd. Ezzel szemben Nebojsa át tudta szervezni a csapatot és (bár ehhez az is kellett nyilván hogy az akadémia visszaálljon vezetésének tudatában) sikerült is helyzeteket kialakítanunk.
Litauszkinak hajmeresztő megoldásai voltak az utóbbi pár meccsen, vagy 4 büntetőt kaphattunk volna róla. Visszanézve mindegyik súrolta a szabálytalanság határát, de egyik se volt szabálytalan. Ez a befújt tizi is szerintem egyértelműen testhez szorított kéz volt. Ezzel együtt se lehet egy rossz szavunk se a bíróra, szerintem részrehajlás nélkül fújt kevés hibával, amik egyenlően oszlottak el a két csapat között.
Tavaszra jó csapatunk lehet.
Oldalmegjelenítési idő: 2.366 másodperc