Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Hozzászólás a hírekhez

Hozzászólás a hírekhez 2013 okt. 08 18:10 #1249

• Tom
  • Tom profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 19
Varga András beküldte:
Ebben a nagy káoszban csak egy kérdés: mi van a Szusza-szoborral?
Épül, szépül, készül??? Vagy mi van?

Na ez járt a fejembe valamelyik nap. Elvileg tavaszra ígérték...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hozzászólás a hírekhez 2013 okt. 08 18:08 #1248

• Tom
  • Tom profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
oszi beküldte:
Sajnos szétszedték a vízilabdánkat és a jégkorongot . A mostanra csak a foci maradt, de ne legyenek kétségeink ha nem teszünk semmit ez is elveszik :(
Debrecenben vízilabda és készül a jégkorong+ foci . Fehérváron és környékén tobzódnak a pénzel teletömött csapatok (jégkorong kosárlabda foci)
Csak hogy tudjátok kik állnak a háttérben . Jelen helyzetben csak egy esélyünk van ha elzavarjuk a Belgát és behódolunk. Különben a focink is megy a levesbe . Nem bírunk ki még 5 évet mert addig még tuti ők lesznek :(

Vizalabdában bajnokok ligája és szuperkupa győzelem bajnoki győzelmek. Fantasztikus volt ! Sajnos ennek már vége. Jégkorong..teljesen felesleges.....semmi esélyünk. Ugyenez vonatkozik a női futballra az utánpótlásra és a futsalra is.

Hozzászólás a hírekhez 2013 okt. 08 17:27 #1246

• roll2011
  • roll2011 profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 110
Játszunk edzőmérkőzést a bajnoki szünet alatt?Ne röhögjetek ki :) a kérdés komoly!Csak mert látom,hogy pl a Pécs igen...

Hozzászólás a hírekhez 2013 okt. 08 17:04 #1245

• Varga András
  • Varga András profilkép
  • Nem elérhető
  • Fresh Boarder
  • Köszönetek: 4
Ebben a nagy káoszban csak egy kérdés: mi van a Szusza-szoborral?
Épül, szépül, készül??? Vagy mi van?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: otaszan, PAT, B4lukapit4ny

Hozzászólás a hírekhez 2013 okt. 08 16:55 #1244

• Kiss László
  • Kiss László profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 340
Kubai beküldte:
Kiss László beküldte:
grosso beküldte:
Kubai beküldte:
Suljic is inkább maradt volna ott, amikor meglátom ezt a Hobbitot bazzeg, a hideg kiráz, sokat vártam tőle, de nulla

A videok alapján én is nagy reményeket fűztem hozzá, de sajnos a gyenge csapatunkból sem tud kitűnni, sőt ... :(

HELLÓ!

Azért ez nem hinném, hogy így működik, működne. Mármint a korábbi évek tapasztalatai alapján...csak emlékezzetek vissza!
Hány és hány olyan játékos volt itt, aki semmit nem alkotott, aztán elkerült más csapathoz, ott meg -szinte- szárnyalt. Akkor azért nem annyira a játékos/ok képességégével lenne baj.
Az, hogy mi a "hiba oka"...jó kérdés, sok minden lehet (bele sem merek merülni). :( :(

HAJRÁ LILÁK!!!

Lehet, de akárhogy is, ha nála van a labda temető, egy cselre nem emlékszem, h sikerült volna neki. Lehet, h gyors, az tényleg a többiek és az edző hibája, ha nem tudják kiugratni...

HELLÓ!

Lehet..., de:

- az, hogy mit kell játszanai, azt -elvileg- az edző dönti el,
- ha netán az edző rosszul dönt a taktikát illetően (sokszor történt már ilyen) alkalmazkodni kéne a játékosoknak az adott szituációhoz,
- ha már úgymond profi -mert végülis csak azok szerepelhetnek ebben a bajnokságban-...nem lehet ismeretlen nekik az ilyen-olyan mérkőzés közbeni váltás,
- s ami nem észrevehető náluk -legelábbis a tv-ben látottak alapjhán- se hajtás, se lelkesedés, se győzniakarás, se erőnlét....egyszerűen katasztrófa.

Hogy, ki a hibás ezügyben...valószínüleg a púpos és a sánta... ;) ;) ;)

HAJRÁ LILÁK!!!
Utolsó szerkesztés: 2013 okt. 08 16:57 Írta: Kiss László.

Hozzászólás a hírekhez 2013 okt. 08 16:26 #1243

• Kubai
  • Kubai profilkép
  • Nem elérhető
  • Gold Boarder
Kiss László beküldte:
grosso beküldte:
Kubai beküldte:
Suljic is inkább maradt volna ott, amikor meglátom ezt a Hobbitot bazzeg, a hideg kiráz, sokat vártam tőle, de nulla

A videok alapján én is nagy reményeket fűztem hozzá, de sajnos a gyenge csapatunkból sem tud kitűnni, sőt ... :(

HELLÓ!

Azért ez nem hinném, hogy így működik, működne. Mármint a korábbi évek tapasztalatai alapján...csak emlékezzetek vissza!
Hány és hány olyan játékos volt itt, aki semmit nem alkotott, aztán elkerült más csapathoz, ott meg -szinte- szárnyalt. Akkor azért nem annyira a játékos/ok képességégével lenne baj.
Az, hogy mi a "hiba oka"...jó kérdés, sok minden lehet (bele sem merek merülni). :( :(

HAJRÁ LILÁK!!!

Lehet, de akárhogy is, ha nála van a labda temető, egy cselre nem emlékszem, h sikerült volna neki. Lehet, h gyors, az tényleg a többiek és az edző hibája, ha nem tudják kiugratni...

Hozzászólás a hírekhez 2013 okt. 08 15:59 #1242

• Chiesa
  • Chiesa profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 133
sal beküldte:
Az egy más kérdés,hogy rohadt nehéz belátni a hibákat és tenni ellene.Mi egyáltalán a jövőkép Újpesten? Van egyáltalán? El nem tudom képzelni,hogy pl.mi volt az értelme Beenhakker úr újpesti szerepvállalásának? Mit akar a tulajdonos? Akar egyáltalán valamit? Miért hallgat? Miért fontosabb a lakóépület-projekt mindennél? Máshol ilyen "teljesítmény" után önként feláll a kispadról az edző,itt nem.
Mi folyik itt Újpesten?
Beenhakkert még Tolnai hozta, az ugyanolyan "parasztvakítás" volt, mint amikor csapat hiányában az átalakuló putrit mutogatják, mint csodakibucot. A Duchatelet család Újpesten annyit akrt, hogy jórsézt állami támogatásból megépít egy futballakadémiát és a jobbaknak Újpest egy felhozó csapat lett volna a Standard számára. Az Újpest bajnoki helyezése nekik egy mellékes, lényegtelen szempont. Az akadémiára már nem kapnak pénzt az államtól, szerintem egyelőre kivárnak. Csak közben még ki is eshetünk, ha marad a két edzőfenomén. Ha kirúgják őket, az egy fokkal jobb lesz, de ettől még nem célja Duchatelet-nek egy nagycsapat Újpesten. Velük nincs jövőkép.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: sal

Hozzászólás a hírekhez 2013 okt. 08 15:50 #1241

• sal
  • sal profilkép
  • Nem elérhető
  • Gold Boarder
  • Köszönetek: 3
oldurchin beküldte:
Duke64 beküldte:
Itt annyi a baj,hogy szerintem ez orvosolhatatlan!
Ha a köv. 2 hétben nem történik változás,nem szólal meg a tulaj,akkor .......nekünk annyi!

Igen, nagyon sok a baj, szinte csak az van. Rodinak azonnal ki kellene dolgozni egy koncepciót a bekövetkezett helyzetre. Legyen egy rövid, és egy középtávú tervezet elkészítve, viszont hosszú távra ő ne nagyon tervezgessen.
Csak pár ötlet:
- azonnali hatállyal egy sportigazgatót kell keresni, aki szakmailag feddhetetlen, már bizonyított, és jártas a magyar üzleti életben. Nagyon fontos, hogy jó kapcsolatokkal rendelkezzen mind az MLSZ, mind a Fegyelmi Bizottság, mind a többi klubvezetővel.
- azonnali hatállyal be kell számoltatni az edzői stábot az eddig elvégzett munkájukról, a megfelelő konzekvenciát le kell vonni.
- már most kialakítani egy átigazolási tervet, amelyet a téli átigazolási időszakban haladéktalanul végre kell hajtani.
- fel kell mérni, hogy a jelenlegi orvosi-egészségügyi stáb megfelel-e magasabb elvárásoknak.
- fel kell mérni, hogy a székházban dolgozó ( bocs, nem dolgozó, hanem ott dubajozó) munkatársak közül ki alkalmas a további szakmai feladatok ellátására, és kik azok, akik a továbbiakban csak esetleg tiszteletjeggyel léphetnek be a stadionba.
- azonnal egy új kommunikációs struktúrát kell bevezetni, melyben prioritást élvezne a szurkolók napi szintű, korrekt tájékoztatása.
- amennyiben szükséges, egyéni elbeszélgetés a játékosokkal, megértetni velük ez eddig nyújtott nagy semmit, és felvázolni a további elvárásokat, szükség szerint átdolgozni a jelenlegi premizálási rendszert. ( ha van ilyen egyáltalán)

Lehetne sorolni tovább is, szerintem nem orvosolhatatlan a jelenlegi helyzet, de azonnali intézkedéseket igényel. Direkt figyeltem arra, hogy a fentebb felvázolt ötletek ne kerüljenek sokba, ne lehessen ezeket is a konszolidációra fogni.
Jelenleg úgy látom, hogy amennyiben az elkövetkezendő 1-2 hétben semmiféle változás nem következik be a klub szakmai életébe, akkor csak a jóisten menthet meg bennünket a totális leépüléstől. Meg kell érteni Rodinak, hogy lépnie kell, mert magától senki nem fog mozdulni, mindenki jól érzi magát a posványban. Na ebben kell segítenünk nekünk, szurkolóknak, hogy Rodi megértse, miről is van szó!
A vicc az,hogy egy-elnézésedet kérem,nem megbántva-"sima"szurkolónak több jó ötlete is van,mint a "szakembereknek".Az egy más kérdés,hogy rohadt nehéz belátni a hibákat és tenni ellene.Mi egyáltalán a jövőkép Újpesten? Van egyáltalán? El nem tudom képzelni,hogy pl.mi volt az értelme Beenhakker úr újpesti szerepvállalásának? Mit akar a tulajdonos? Akar egyáltalán valamit? Miért hallgat? Miért fontosabb a lakóépület-projekt mindennél? Máshol ilyen "teljesítmény" után önként feláll a kispadról az edző,itt nem.
Mi folyik itt Újpesten?

Hozzászólás a hírekhez 2013 okt. 08 15:29 #1240

• Kiss László
  • Kiss László profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 340
grosso beküldte:
Kubai beküldte:

HELLÓ!

HAJRÁ LILÁK!!!
Utolsó szerkesztés: 2013 okt. 08 15:31 Írta: Kiss László.

Hozzászólás a hírekhez 2013 okt. 08 14:32 #1238

• Chiesa
  • Chiesa profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
Az UEFA szemlebizottságának benyomásai a 4 magyar stadionról az U-19-es EB kapcsán: "a gyirmóti stadion teljes átépítése még nem kezdődött meg, a küldöttség a terveket, tervrajzokat és a makett látványtervet vizsgálta meg. A győri stadionnal rendkívül elégedettek voltak a delegáció tagjai, akárcsak a hotellal. A felcsúti stadion építkezése és látványtervei különös tetszést arattak, Tervo Auvinen szerint egész Európában egyedülálló a projekt.". ( www.mlsz.hu/blog/2013/10/08/u19-es-eb-el...-az-uefa-delegacioja ) Mivel a miénket itt nem emelik ki, gondolom azzal nem annyira elégedettek.
Persze az MLSZ itt is folytatja a porhintést:
"Nagyon hasznos bejáráson vagyunk túl - összegzett a látogatást követően Igaz András. - Fontos volt, hogy már a projekt kezdeti szakaszában személyesen egyeztessünk a helyszíneken az UEFA vezetőjével együtt. Az európai szövetség munkatársai láthatták, hogy minden helyszínen jól haladnak az előkészületek, és elismerték a sikeres rendezés érdekében tett erőfeszítéseinket." Minden helyszínen jól haladnak? Hiszen a mi stadionunkban még semmit sem csináltak!
Utolsó szerkesztés: 2013 okt. 08 14:36 Írta: Chiesa.

Hozzászólás a hírekhez 2013 okt. 08 14:18 #1237

• Chiesa
  • Chiesa profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
Ahogy nézem, újabb üzenetet kapott Duchatelet, bár az UVB-é lényegretörőbb volt:

Utolsó szerkesztés: 2013 okt. 08 14:19 Írta: Chiesa.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: ezoro12, angeata

Hozzászólás a hírekhez 2013 okt. 08 13:29 #1236

• lilaferfi
  • lilaferfi profilkép
  • Nem elérhető
  • Gold Boarder
Hol lenne az a félkegyelmű?
Készíti a csapatot a nagy ütközetekre... Ahogy eddig is tette...
Ezeket tényleg csak vasvillával lehet majd elkergetni innen.
Nincs önkritikája egyik belgának sem. Csak a nagy arc...

Hozzászólás a hírekhez 2013 okt. 08 12:41 #1235

• otaszan
  • otaszan profilkép
  • Nem elérhető
  • Expert Boarder
  • Köszönetek: 16
Volt ma valaki edzésen? Ma is mesés volt a hangulat? Mark itt van?

Hozzászólás a hírekhez 2013 okt. 08 12:27 #1234

• lilaferfi
  • lilaferfi profilkép
  • Nem elérhető
  • Gold Boarder
"Egyébként, ha valami nevetésre ingerlő Újpesten, az éppen Marc Leliévre…"
"A nagy túlélő"

www.pestiriport.hu/WebArticleShow.aspx?A...N=Sport&LN=Hungarian

Hozzászólás a hírekhez 2013 okt. 08 10:47 #1231

• sigma78
  • sigma78 profilkép
  • Nem elérhető
  • Expert Boarder
  • Köszönetek: 8
A promo video az egy dolog. Nem érdemes túl nagy jelentőséget tulajdonítani neki. Szerintem, ne röhögjetek, de még Remiliről is lehetne egy fasza videót összevágni. Például beszédes tény, hogy anno a kutyaütő Zarisról is sikerült, aztán láthattuk mit tud a fazon...
Eddig sajnos tényleg nem nyújtott nálunk túl jó teljesítményt de lefelé se lógott ki szerintem.
Viszont a szurkolói video alapján azért csak letett valamit az asztalra Suljic amiért így búcsúztatták. Azt azért nehezen tudom elképzelni, hogy a bosnyák liga a miénknél szarabb lenne, ha mégis hát nem sokkal, mert innen már szerintem nincs sokkal lejjebb.
Én még továbbra is bízom benne.

Hozzászólás a hírekhez 2013 okt. 08 10:22 #1229

• grosso
  • grosso profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 28
Kubai beküldte:

Hozzászólás a hírekhez 2013 okt. 08 10:17 #1228

• sigma78
  • sigma78 profilkép
  • Nem elérhető
  • Expert Boarder
  • Köszönetek: 8
Benil beküldte:
Off

Valaki betudná linkelni a Suljicos videót amiben búcsúztatják a Sarajevo szurkolók.?

Itt, vagy az előd fórumon volt egy másik(szerintem jobb) video is. Gondolom arra gondoltál, de én most csak ezt találtam:

A legvégén 14:47-től van szó Suljic-ról.

Hozzászólás a hírekhez 2013 okt. 08 09:48 #1227

• Kubai
  • Kubai profilkép
  • Nem elérhető
  • Gold Boarder

Hozzászólás a hírekhez 2013 okt. 08 08:33 #1223

• mildenberger
  • mildenberger profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 209
Sziasztok!

Tippelőknek! Ligakupa, szerda 15.00 Békéscsaba-Újpest
Tippjátékok-tipp

Üdv.mindenkinek!

Hajrá Lilák és csak az Újpest!
Újpest mindenek felett

Hozzászólás a hírekhez 2013 okt. 08 08:31 #1222

• Deep Purple
  • Deep Purple profilkép
  • Nem elérhető
  • Senior Boarder
  • Köszönetek: 2
wanderer beküldte:
Külföldön vagyok, a meccset hála az égnek nem láttam, csak SMS-ben közvetítették barátok. Így erről nem nyilatkozom, bár képzelem milyen lehetett.

Viszont az olyan szakmai stáb, amelyik leutazik egy kapussal egy első osztályú labdarúgó mérkőzésre, ahelyett, hogy felállna és lemondana, elmegy a jó édes kurva anyjába! Igen, Kozma Pista te is bazdmeg, Leliévre is, meg az összes, akinek köze van ahhoz, hogy egy nívótlan bajnokság nívótlan bohócai lettünk! Kurva anyázni nem szoktam sem játékost, sem edzőt egészen addig, amíg meg nem szűnik számomra létezni. Ezek eljátszották az utolsó kártyájukat is, basszátok meg, szarházi sírásók!
Arról mondjuk nem a szakmai stáb tehet, hogy hónapokig nem tudjuk beszerezni az igazolások játékengedélyét. Arról sem, hogy az MLSZ-nél nincs számunkra méltányosság. Arról sem, ha egy játékos szívbeteg. Az első kettő miatt nyugodtan szidhatod a klubházban üldögélő papírtologatókat, kritikán aluli a teljesítményük.

Na, nem mintha a kispad jobb lenne, csak ők a pályán látott gyalázatban fejezik ki alkalmatlanságukat. Azok a szitkok sem vesznek kárba.
Utolsó szerkesztés: 2013 okt. 08 08:32 Írta: Deep Purple.

Hozzászólás a hírekhez 2013 okt. 08 08:16 #1221

• lilaferfi
  • lilaferfi profilkép
  • Nem elérhető
  • Gold Boarder
Kacizoli beküldte:
wanderer beküldte:
Külföldön vagyok, a meccset hála az égnek nem láttam, csak SMS-ben közvetítették barátok. Így erről nem nyilatkozom, bár képzelem milyen lehetett.

Viszont az olyan szakmai stáb, amelyik leutazik egy kapussal egy első osztályú labdarúgó mérkőzésre, ahelyett, hogy felállna és lemondana, elmegy a jó édes kurva anyjába! Igen, Kozma Pista te is bazdmeg, Leliévre is, meg az összes, akinek köze van ahhoz, hogy egy nívótlan bajnokság nívótlan bohócai lettünk! Kurva anyázni nem szoktam sem játékost, sem edzőt egészen addig, amíg meg nem szűnik számomra létezni. Ezek eljátszották az utolsó kártyájukat is, basszátok meg, szarházi sírásók!
Ha Marcot láttad volna 0-3-nál mosolyogni a kispadon akkor biztos, hogy kurva anyáztad volna!
Én sem szoktam ezzel élni, de most elszakadt valami!

Még. ha csupán "mosolygott" volna a gyagyás belga... De szó szerint vigyorgott, röhögött! A fene mély gyászában...
LELIÉVRE, TAKARODJ HAZA, BELGIUMBA! NINCS HELYED ÚJPESTEN!

Hozzászólás a hírekhez 2013 okt. 08 08:16 #1220

• Duke64
  • Duke64 profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 198
madárvagyok beküldte:
Szia! Nincs náluk regisztráció és a kupában nekünk Baján sem lesz.

Lassan eljön az idő,amivel korábban többször vicceltünk.
Köszönhetően az mlsz-nek.
Többször írtuk ,hogy kedd de. fél 10-kor vagy csütörtök hajnalban kellene rendezni a meccseket,a nézők max. kiszolgálása miatt.
Gyakorlatilag ebédidőben lesz a meccs.Mindent a szurkolókért.Azokért,akik még kimennek,utaznak a magyar foci csapataiért.

De még várjuk meg a mindig tettrekész rendőrség döntését is! ;)

Hozzászólás a hírekhez 2013 okt. 08 07:42 #1219

• madárvagyok
  • madárvagyok profilkép
  • Nem elérhető
  • Fresh Boarder
Szia! Nincs náluk regisztráció és a kupában nekünk Baján sem lesz.
Oldalmegjelenítési idő: 2.930 másodperc