Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Hozzászólás a hírekhez

Hozzászólás a hírekhez 2014 máj. 20 15:11 #11746

• uteole22
  • uteole22 profilkép
  • Nem elérhető
  • Expert Boarder
  • Köszönetek: 4
Somi16v beküldte:
uteole22 beküldte:
Van még valaki aki az interneten keresztül vásárolt jegyet rajtam kívül?
Pár ezren lehetünk!
Közeleg a vasárnap és akkor tényleg annyi az egész hogy egy A4-es lapra kinyomtatom a jegyet meg az igazolást róla? (+-ban még ott az sms is hogy levették a számlámról)
Utolsó szerkesztés: 2014 máj. 20 15:12 Írta: uteole22.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hozzászólás a hírekhez 2014 máj. 20 14:27 #11745

• Somi16v
  • Somi16v profilkép
  • Nem elérhető
  • Expert Boarder
  • Köszönetek: 21
carlos beküldte:
Litmanen beküldte:
"Az Újpest licencátruházási ügyéről Csányi Sándor nem nyilatkozott, mondván hazudni nem akar, az őszinte véleményét pedig nem szeretné megosztani."

Talán jobb is így...

Hetek óta minden meccsünk előtt pár nappal felhozzák ezt a hírt . Ha éppen nem lehet róla több bőrt lerántani , akkor megkérdeznek róla valakit ,
esetleg összefoglalják , vagy csak megemlítik a nemzetközi licenszet . Erre megjelenik az agyilag élőhalott fradisták 70 %- a , és mindenféle információ
nélkül okádják a hülyeséget. A sok primitív véglény az ilyen oldalakból szívja magába az információt . Egyrészt jól ellenünk hangolják a közvéleményt ,
másrészt megvan a szánalmas oldalaik látogatottsága , a sok frusztrált zöldséges megfeszülve veri a billentyűzetet . Így működik a média.
Arról senki sem ír , hogy a makik legalább ekkora szarban lennének , ha adóforintokból nem tüntetik el a több száz milliós tartozásaikat ?
Az nem kapott ekkora hírverést , pedig arról kéne a rozmárképű Csányit megkérdezni .

Mellesleg annak a fölösleges giccses csirkének meg a körülötte való tereprendezésnek az árából amit odarittyentettek az Üllőire , vígan eltüntethették volna a mi tartozásainkat
már réges rég. Csak hát a haldokló fradit rendbe vágták , kaptak új stadiont , mert a Listás jobban teljesít ! Minket meg majdnem leradíroztak a térképről . Erről kéne cikkezni .
Erre még a zöld lakájmédia , meg a többi féleszű beszél kettős mércéről a fradi kárára.

Mikor ezek időszakosan elülni látszódnak , és pangás van a szánalmas zöldmédiában , bedobják Balajczát , vagy megnézik Kabát mit vacsorázott előző este . :woohoo:
Tiszta szánalom !

MEG KELL NYERNI A KUPÁT HOGY A majmok MÉG JOBBAN RÁZZÁK A RÁCSOT ! B)
HAJRÁ LILÁK!!!

6/6

Meg kell nyerni A kupát!!

Hozzászólás a hírekhez 2014 máj. 20 14:24 #11744

• Litmanen
  • Litmanen profilkép
  • Elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 116
Választási őrület, gyermeknapi forgatag, hazafelé tartó debreceniek, vadászni vágyó taknyok, a várost ellepő sünök, tajparaszt sárgák, fekete mezes di(g)ók, álruhás semlegesek, öltönyös vip-ek és persze mi, Újpest szurkolók az ország minden részéről, sőt még a határainkon túlról is.
Kihagyhatatlan. Garantáltan ez lesz az év bulija.
RODI OUT!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Santiago Segura, Wise, B4lukapit4ny, carlos

Hozzászólás a hírekhez 2014 máj. 20 14:17 #11743

• carlos
  • carlos profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 238
Litmanen beküldte:
"Az Újpest licencátruházási ügyéről Csányi Sándor nem nyilatkozott, mondván hazudni nem akar, az őszinte véleményét pedig nem szeretné megosztani."

Talán jobb is így...

Hetek óta minden meccsünk előtt pár nappal felhozzák ezt a hírt . Ha éppen nem lehet róla több bőrt lerántani , akkor megkérdeznek róla valakit ,
esetleg összefoglalják , vagy csak megemlítik a nemzetközi licenszet . Erre megjelenik az agyilag élőhalott fradisták 70 %- a , és mindenféle információ
nélkül okádják a hülyeséget. A sok primitív véglény az ilyen oldalakból szívja magába az információt . Egyrészt jól ellenünk hangolják a közvéleményt ,
másrészt megvan a szánalmas oldalaik látogatottsága , a sok frusztrált zöldséges megfeszülve veri a billentyűzetet . Így működik a média.
Arról senki sem ír , hogy a makik legalább ekkora szarban lennének , ha adóforintokból nem tüntetik el a több száz milliós tartozásaikat ?
Az nem kapott ekkora hírverést , pedig arról kéne a rozmárképű Csányit megkérdezni .

Mellesleg annak a fölösleges giccses csirkének meg a körülötte való tereprendezésnek az árából amit odarittyentettek az Üllőire , vígan eltüntethették volna a mi tartozásainkat
már réges rég. Csak hát a haldokló fradit rendbe vágták , kaptak új stadiont , mert a Listás jobban teljesít ! Minket meg majdnem leradíroztak a térképről . Erről kéne cikkezni .
Erre még a zöld lakájmédia , meg a többi féleszű beszél kettős mércéről a fradi kárára.

Mikor ezek időszakosan elülni látszódnak , és pangás van a szánalmas zöldmédiában , bedobják Balajczát , vagy megnézik Kabát mit vacsorázott előző este . :woohoo:
Tiszta szánalom !

MEG KELL NYERNI A KUPÁT HOGY A majmok MÉG JOBBAN RÁZZÁK A RÁCSOT ! B)
HAJRÁ LILÁK!!!
Utolsó szerkesztés: 2014 máj. 20 14:19 Írta: carlos.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Santiago Segura, Wise, Belocca, B4lukapit4ny

Hozzászólás a hírekhez 2014 máj. 20 13:56 #11742

• Ineteq
  • Ineteq profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 27
www.csakfoci.hu/node/165184

"Korábban már hoztunk olyan rendelkezést, hogy a 25-ös keretben hány hazai nevelésű játékosnak kell lennie. A következő évtől ez a szám már 12-re emelkedik, utána 13-ra. "

Na, mi hamarosan nagybajban leszünk :lol:

Hozzászólás a hírekhez 2014 máj. 20 13:55 #11741

• tomzol
  • tomzol profilkép
  • Nem elérhető
  • Fresh Boarder
Szerintetek annyira reménytelen hogy felkerüljön az U21-ből egy két játékos?Nem nagyon ismerem őket,de biztosan kell lennie egy-két tehetségnek a keretükben.Különben is munka nélkül maradnának egy fél év múlva...

Hozzászólás a hírekhez 2014 máj. 20 13:46 #11740

• Chiesa
  • Chiesa profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 133
grosso beküldte:
Kapuba Roland Praj-t!
Szűcs, Horváth Feri, Wukovics, Rósa D. :lol:

Hozzászólás a hírekhez 2014 máj. 20 13:42 #11739

• Chiesa
  • Chiesa profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 133
Cass beküldte:
Újpest: Két belga távozik a szezon végén egy lap szerint

Egy-egy évre érkezett kölcsönben Magyarországra a szezon előtt Pierre-Yves Ngawa és Simon Ligot Belgiumból, és a jelek szerint az idény végeztével a két labdarúgó tovább is áll, nem marad tovább Újpesten.

www.csakfoci.hu/node/165193
Remélhetőleg Proesmans is követi őket és Duchatelet is. Ha utóbbi mégsem, akkor Iandolit már tényleg visszahozhatná, mert hiába ment a St. Truidenhez a másodosztályba, idén sem jutottak fel, tehát már semmire sem hivatkozhat a belga. Belgiumban egyébként a papa másik, fő klubja is megszívta, mert a végig vezető Standard helyett végül az Anderlecht lett a bajnok.

Hozzászólás a hírekhez 2014 máj. 20 13:41 #11738

• grosso
  • grosso profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 28
Kapuba Roland Praj-t!

Hozzászólás a hírekhez 2014 máj. 20 13:41 #11737

• Tom
  • Tom profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 19
uteole22 beküldte:

Én most vettem először.......ezután minidig így fogom.
Utolsó szerkesztés: 2014 máj. 20 13:42 Írta: Tom.

Hozzászólás a hírekhez 2014 máj. 20 13:39 #11736

• Tom
  • Tom profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 19
lilalio87 beküldte:
fzfzfz beküldte:
...Csatárnak meg, Rajczi...

:cheer: :silly:

Lisztes,Bárányos,fúzió az mtk-val,Rajczi... ;)

Én Kunzót hoznám vissza még meg Erős Karcsit.

Én meg Túliot. Talán vissza lehetne csalogatni az öregek otthonából . ;)

Hozzászólás a hírekhez 2014 máj. 20 13:35 #11735

• lilalio87
  • lilalio87 profilkép
  • Elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 54
fzfzfz beküldte:
...Csatárnak meg, Rajczi...

:cheer: :silly:

Lisztes,Bárányos,fúzió az mtk-val,Rajczi... ;)

Én Kunzót hoznám vissza még meg Erős Karcsit.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: B4lukapit4ny

Hozzászólás a hírekhez 2014 máj. 20 13:23 #11734

• gaba2001
  • gaba2001 profilkép
  • Nem elérhető
  • Expert Boarder
  • Köszönetek: 8
Utolsó szerkesztés: 2014 máj. 20 13:25 Írta: gaba2001.

Hozzászólás a hírekhez 2014 máj. 20 13:21 #11733

• Litmanen
  • Litmanen profilkép
  • Elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 116

Talán jobb is így...
RODI OUT!

Hozzászólás a hírekhez 2014 máj. 20 13:20 #11732

• grosso
  • grosso profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 28
Első számú jelöltem , ha bárkit kérhetnénk a hazai mezőnyből , nekem Bosnjak lenne (igaz ő balhátvéd, nem jobb) :)

Hozzászólás a hírekhez 2014 máj. 20 13:20 #11731

• Cass
  • Cass profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 258
fzfzfz beküldte:
Biztos vagyok benne, hogy megint nem fogunk nyáron egyetlen ismert nevet se hozni, de ha már, csak a játék kedvéért:
Kapust biztos hoznék, engem se Dmitrovics, se Balajcza nem győzőtt meg. Antal Botond nem lenne rossz.
Jobbhátvédnek a Haladásból Bosnjak.
Középhátvédnek Horváth Gábor a Paksból, Guzmics (Magyar szinten nagyon jó, akármit csinált a románok ellen). Eleve a Haladás a jó védekezésével érte el, amit elért, otthon alig kaptak gólt, akár az egész védelmüket le lehetne igazolni.
Balhátvédnek Mohl Dávid Pécsről.
Középső középpályára Koller Pécsről, Elek a Diósgyőrből. Mitrovics állítólag távozhat Izraelből, ő nagy igazolás lenne, és az MTK-ból Kanta.
Szélső középpályára Simon és Suljic megfelelő, de Tarmo Kink vagy Gyurcsó nem lenne rossz ötlet.
Csatárnak Futács, mint erőcsatár, Csiki az MTK-ból, mint árnyékék (ha egészséges), esetleg Tisza, és kövezzetek meg, Rajczi.

Radó, Kleinheisler, Kovács István és a fiatal játékosok aranyáron vannak, Magyarországról pont fiatalt nem lehet igazolni szerintem.

Kapacina hogy jött, nincs ötnél több első osztályú meccse. Balázs Banjámin nekem eddig nem tűnt fel, hogy kiemelkedő lenne.

Radó, kis Kokó, meg Kink már elrendezve a Fradinak, Futácsot is akarják de arra nem lesz pénzük szerintem úgyhogy ők kilőve.
Rajczi? Elküldték Kecskemétről fél év után, utána Véber is elküldte fél év után... Az évtized melléfogása lenne őt visszahívni, focira már alkalmatlan.

Hozzászólás a hírekhez 2014 máj. 20 13:09 #11730

• Cass
  • Cass profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 258
Újpest: Két belga távozik a szezon végén egy lap szerint

Egy-egy évre érkezett kölcsönben Magyarországra a szezon előtt Pierre-Yves Ngawa és Simon Ligot Belgiumból, és a jelek szerint az idény végeztével a két labdarúgó tovább is áll, nem marad tovább Újpesten.

www.csakfoci.hu/node/165193

Hozzászólás a hírekhez 2014 máj. 20 12:45 #11729

• Somi16v
  • Somi16v profilkép
  • Nem elérhető
  • Expert Boarder
  • Köszönetek: 21
uteole22 beküldte:
Pár ezren lehetünk!

Hozzászólás a hírekhez 2014 máj. 20 12:41 #11728

• gaba2001
  • gaba2001 profilkép
  • Nem elérhető
  • Expert Boarder
  • Köszönetek: 8
uteole22 beküldte:

Én ott vettem 6-ot. ;)

Hozzászólás a hírekhez 2014 máj. 20 12:40 #11727

• fzfzfz
  • fzfzfz profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 165
Biztos vagyok benne, hogy megint nem fogunk nyáron egyetlen ismert nevet se hozni, de ha már, csak a játék kedvéért:
Kapust biztos hoznék, engem se Dmitrovics, se Balajcza nem győzőtt meg. Antal Botond nem lenne rossz.
Jobbhátvédnek a Haladásból Bosnjak.
Középhátvédnek Horváth Gábor a Paksból, Guzmics (Magyar szinten nagyon jó, akármit csinált a románok ellen). Eleve a Haladás a jó védekezésével érte el, amit elért, otthon alig kaptak gólt, akár az egész védelmüket le lehetne igazolni.
Balhátvédnek Mohl Dávid Pécsről.
Középső középpályára Koller Pécsről, Elek a Diósgyőrből. Mitrovics állítólag távozhat Izraelből, ő nagy igazolás lenne, és az MTK-ból Kanta.
Szélső középpályára Simon és Suljic megfelelő, de Tarmo Kink vagy Gyurcsó nem lenne rossz ötlet.
Csatárnak Futács, mint erőcsatár, Csiki az MTK-ból, mint árnyékék (ha egészséges), esetleg Tisza, és kövezzetek meg, Rajczi.

Radó, Kleinheisler, Kovács István és a fiatal játékosok aranyáron vannak, Magyarországról pont fiatalt nem lehet igazolni szerintem.

Kapacina hogy jött, nincs ötnél több első osztályú meccse. Balázs Banjámin nekem eddig nem tűnt fel, hogy kiemelkedő lenne.

Hozzászólás a hírekhez 2014 máj. 20 12:30 #11726

• fzfzfz
  • fzfzfz profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 165
Louie beküldte:
én úgy vettem, hogy a tribünnel szembeni rész a semlegeseknek van fenntartva. vagy az részben üres lesz?

aki esetleg gondolkodott eddig, az is vegye meg a jegyet, hiszen nem lesz élő közvetítés a mérkőzésről. legyen egyszer már végre egy olyan esténk, amikor elmondhatjuk: végre valami öröm, valami felhőtlen öröm..

az a vicc, hogy az utóbbi évek leggyengébb csapata (sőt), történelmet írhat vasárnap. Haaaaajrá Lilák!

Balajcza - Ngawa, Litauszki, Juanan, Antón - Heris, Balogh - Simon, Vasziljevics, Suljics - Bavon

nagyon fontos, hogy Vaszil elől kapjon lehetőséget, ne kelljen szenvednie túl sokat a védekezéssel. ő a leggólveszélyesebb emberünk, vétek őt messze a kaputól játszatni!!

Ez egy gyenge csapat, de az utóbbi években a Rubus, Egerszegi, Tajthy fémjelezte csapat például sokkal gyengébb volt, azaz nem ez az utóbbi évek leggyengébbje. Ez a keret semmivel se rosszabb, mint a Pécsé, még azt se hozták ki belőle, ami benne volt. Ezzel együtt egy dobogóért küzdő csapatba 3-4 játékosnál több közülük nem férne be, egy bajnokcsapatba meg talán senki.

Hozzászólás a hírekhez 2014 máj. 20 12:14 #11725

• lilathrone89
  • lilathrone89 profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 103
uteole22 beküldte:

Én ott vásároltam, meg amúgy is mióta lehet, ott szoktam.

Hozzászólás a hírekhez 2014 máj. 20 12:12 #11724

• Efendi
  • Efendi profilkép
  • Elérhető
  • Platinum Boarder
  • Köszönetek: 251
KK beküldte:
Ezek közül Koller, Nagy G és Torghelle az idősebb generációhoz tartozik, Kővári, Futács, Kapacina és Balázs a fiatalabbakhoz.
Továbbá, ha jól tudom, Futács a ferencvároshoz is.
Oldalmegjelenítési idő: 4.424 másodperc